toernooien jeugd 2019-2020              
   
zondag 27 oktober 2019 Jeugd Challenge Noord 1 Swalmen      
zondag 8 december 2019 Jeugd Challenge Noord 2 nnb      
zondag 26 januari 2020 Jeugd Challenge Noord 3 nnb      
zondag 22 maart 2020 Jeugd Challenge Noord 4 nnb      
zondag 26 april 2020 Jeugd Challenge 5 - Finale (Noord + Zuid) nnb      
           
zondag 17 november 2019 LJM 1 (incl. LM) en kids aktief Venray    
zondag 9 februari 2020 LJM 2 (incl. LM) en kids aktief Valkenburg      
zondag 8 maart 2020 LJM 3 (incl. LM) en kids aktief Weert      
zondag 19 april 2020 LJM 4 (incl. LM) en kids aktief Geleen      
zondag 17 mei 2020 LJM finale Heerlen      
         
zondag 8 september 2019 NJM - voorronde Limburg Schimmert en Sevenum  
zondag 6 oktober 2019 NJM - plaatsingsronde Limburg Geleen  
zondag 1 december 2019 NJM 1/4 finale Almere  
zondag 2 februari 2020 NJM 1/2 finale Nijmegen  
zaterdag 6 juni 2020 NJM finale Panningen  
zondag 7 juni 2020 NJM finale Panningen  
       
zondag 22 september 2019 jeugdranglijst toernooi Maasbracht  
zaterdag 9 november 2019 jeugdranglijst toernooi Tilburg  
zondag 10 november 2019 jeugd A-ranglijst toernooi Tilburg  
zaterdag 14 december 2019 jeugd B-ranglijst toernooi Assen  
zondag 15 december 2019 jeugdranglijst toernooi Assen  
zondag 12 januari 2020 Limburgse Kampioenschappen - jeugd (kan nog wisselen met senioren) Panningen  
zaterdag 15 februari 2020 jeugdranglijst toernooi Soest  
zondag 16 februari 2020 jeugd B-ranglijst toernooi Soest  
zaterdag 29 februari 2020 jeugdklassentoernooi Zwolle  
zondag 1 maart 2020 Table Stars The Battle Landelijke finale Zwolle  
zondag 15 maart 2020 A-ranglijst toernooi Den Haag  
zaterdag 28 maart 2020 jeugdranglijst toernooi Hoorn  
zondag 29 maart 2020 jeugd B-ranglijst toernooi Hoorn  
zondag 19 april 2020 Table Stars The Battle - Limburgs Kampioenschap 1/2 finale nnb  
zaterdag 9 mei 2020 NJK B licenties Nijmegen  
zondag 10 mei 2020 NJK A licenties Nijmegen  
zaterdag 13 juni 2020 B-kwalificatietoernooi / ranglijstkwalificatie Aalsmeer  
zondag 14 juni 2020 Table Stars The Battle - Limburgs Kampioenschap finale nnb  
   
   
  senioren  
zaterdag 31 augustus 2019 NK D/E senioren (Heren, Dames D/E spelen op 1 september) Schiedam  
zaterdag 31 augustus 2019 BBQ toernooi - senioren Horst  
zondag 1 september 2019 NK B/C senioren (+ dames D/E) Schiedam  
zondag 13 oktober 2019 Senioren Meerkampen BDF 1e ronde nnb  
zondag 27 oktober 2019 Masters (senioren) Leiden  
zondag 17 november 2019 NTTB beker 1e ronde    
zondag 24 november 2019 Senioren Meerkampen BDF halve finale nnb  
zondag 8 december 2019 Final Four - NTTB beker finale Den Bosch ?  
zondag 15 december 2019 Senioren Meerkampen BDF finale nnb  
zondag 9 februari 2020 Senioren Meerkampen CEG 1e ronde nnb  
zaterdag 29 februari 2020 Nederlandse Kampioenschappen (senioren) Zwolle  
zondag 1 maart 2020 Nederlandse Kampioenschappen (senioren) Zwolle  
zondag 22 maart 2020 Senioren Meerkampen CEG halve finale nnb  
zondag 7 april 2019 NK veteranen Schiedam  
zondag 19 april 2020 Senioren Meerkampen CEG finale nnb  
zondag 26 april 2020 teamtoernooi Red Stars (datum onder voorbehoud) Venray  
   
vrijdag 6 september 2019 recreantentoernooi Noord-Limburg Sevenum  
vrijdag 8 november 2019 recreanten dubbeltoernooi Noord-Limburg (datum onder voorbehoud) Panningen  
vrijdag 27 december 2019 Kersttoernooi recreanten Noord-Limburg Horst  
vrijdag 31 januari 2020 recreantentoernooi Panningen  
vrijdag 13 maart 2020 recreantentoernooi Noord-Limburg Panningen  
vrijdag 8 mei 2020 recreantentoernooi Noord-Limburg - afsluitingstoernooi  Horst  
       
zondag 13 oktober 2019 Senioren Meerkampen BDF 1e ronde nnb  
zondag 24 november 2019 Senioren Meerkampen BDF halve finale nnb  
zondag 15 december 2019 Senioren Meerkampen BDF finale nnb  
zondag 9 februari 2020 Senioren Meerkampen CEG 1e ronde nnb  
zondag 22 maart 2020 Senioren Meerkampen CEG halve finale nnb  
zondag 19 april 2020 Senioren Meerkampen CEG finale nnb