Senioren 1 1e Klasse Poule A                                                                                
                 
30101 18-sep   Landgraaf 3   Destatec 1     8 - 2        
30102 18-sep   TTC 2   TTC 4   9 - 1              
30103 18-sep   Elsloo '72 1   Seta 1   4 - 6              
30104 18-sep   Sittard 4   Kluis 2   10 - 0      
                 
30105 25-sep   Destatec 1   Sittard 4   5 - 5      
30106 25-sep   Seta 1   TTC 2   6 - 4      
30107 25-sep   Kluis 2   Landgraaf 3   6 - 4      
30108 25-sep   TTC 4   Elsloo '72 1     -    
             
30109 2-okt   Landgraaf 3   TTC 2     -        
30110 2-okt   Elsloo '72 1   Destatec 1     -        
30111 2-okt   Kluis 2   Seta 1     -            
30112 2-okt   Sittard 4   TTC 4     -        
                 
30113 9-okt   Elsloo '72 1   Landgraaf 3     -    
30114 9-okt   Seta 1   Destatec 1     -    
30115 9-okt   TTC 2   Sittard 4     -    
30116 9-okt   TTC 4   Kluis 2     -            
                     
30117 16-okt   Landgraaf 3   TTC 4     -    
30118 16-okt   Destatec 1   Kluis 2     -    
30119 16-okt   TTC 2   Elsloo '72 1     -    
30120 16-okt   Sittard 4   Seta 1     -    
             
30125 6-nov   Landgraaf 3   Seta 1     -        
30126 6-nov   TTC 2   Kluis 2     -        
30127 6-nov   Elsloo '72 1   Sittard 4     -        
30128 6-nov   TTC 4   Destatec 1     -        
                 
30121 13-nov   Seta 1   TTC 4     -        
30122 13-nov   Kluis 2   Elsloo '72 1     -    
30123 13-nov   Destatec 1   TTC 2     -    
30124 13-nov   Sittard 4   Landgraaf 3   -        
             
  20-nov   kwartfinale   en degredatieronde 1              
                 
  27-nov   kwartfinale return en degredatieronde 2          
             
  4-dec   degredatieronde 3          
             
  11-dec   halve finale          
             
  18-dec   finale senioren per klasse          
             
Vereniging                          Adres                                          Plaats                  Tijd          Tel.num.    
Landgraaf 3     Sportzaal Hoefveld, Belvauer 58 6373 TT   Landgraaf 16,00 uur 045-5332979    
Seta 1   Stapvast, Wilhelminastraat 3   5975 CK   Sevenum   17,30 uur 077-4673189  
Elsloo '72 1   Theodorahal, Mgr. D'Arbergstr. 18 6181 CX   Elsloo   15,00 uur 06-12376528    
Kluis 2   Jos Meijs Hal, Jos Klijnenlaan 709 6164 AP   Geleen   16,30 uur 046-4753884    
TTC 2   Sportzaal Hoogstraat 38A   5931 GC   Tegelen   15,00  uur 077-3738417    
Sittard 4   Burg Arnoldsstraat 20   6137 PE   Sittard   15,00  uur 046-4581825  
TTC 4   Sportzaal Hoogstraat 38A   5931 GC   Tegelen   15,00  uur 077-3738417    
Destatec 1 Har Cox Hal, Peelveldlaan 42   6071 TV   Swalmen   15,00 uur 06-25516416    
                              
         
  1 2 3 4 5 6 7 TUS 8 9 10       TOT PLAATS  
Landgraaf 3         8 4           12             12 3    
Seta 1           6 6           12             12 3  
Elsloo '72 1         4             4             4 6    
TTC 2           9 4           13             13 2    
Kluis 2           0 6                           7    
Sittard 4     10 5           15             15 1    
TTC 4           1             1             1 7    
Destatec 1         2 5           7             7 5    
                 
         
      1 2 3 4 5 6 7   8 9 10       TOT. PERC.  
                                     
1 Ruben Lampe                                 0 #######  
2 Bjorn Peeters     1 2                         3 50,0%  
3 Job Heijman     0 2                         2 33,3%  
4 Pedro Kessels     0 0                         0 0,0%  
5 Marlie Crommentuijn                               0 #######  
6 dubbel         1 1                         2 100,0%