Zaalindeling voorjaar 2020                      
                               
  zaterdag 25 jan       zaterdag 21 mrt                          
  Jeugd 1 - TTC 2 10.30u   Senioren 1 - Megacles 2 14.00u              
  Jeugd 3 - Falco 3 10.30u   TTC 2 - Jeugd 1 10.30u              
  Sittard 3 - Jeugd 4 10.30u   Jeugd 2 - Falco 2 10.30u              
  Red Stars 7 - Jeugd 5 12.30u   Falco 3 - Jeugd 3 13.00u          
      Jeugd 4 - Sittard 3 10.30u                  
  zaterdag 1 feb       Jeugd 5 - Red Stars 7 10.30u              
  Senioren 1 - Landgraaf 3 14.00u                    
  Westa 2 - Jeugd 1 11.00u   zaterdag 28 mrt                    
  Jeugd 3 - Elsloo 2 10.30u   Vijlen 1 - Senioren 1 12.30u                  
  Jeugd 5 - Fortus 3 10.30u                  
      zaterdag 4 apr                    
  zaterdag 8 feb       Landgraaf 3 - Senioren 1 16.00u            
  Jeugd 1 - SETA 1 13,30 u   Jeugd 1 - Westa 2 10.30u              
  Red Stars 2 - Jeugd 2 12.30u   Fortus 1 - Jeugd 2 10.30u              
  Brunssum 3 - Jeugd 4 11.00u   Elsloo 2 - Jeugd 3 15.00u              
        Fortus 3 - Jeugd 5 13.00u              
  zaterdag 15 feb                              
  Megacles 2 - Senioren 1 16.30u   zaterdag 11 apr                      
      Senioren 1 - Vijlen 1 14.00u                  
  zaterdag 29 feb       SETA 1 - Jeugd 1 14.00u                  
  Jeugd 2 - Fortus 1 10.30u   Jeugd 2 - Red Stars 5 10.30u          
      Jeugd 4 - Brunssum 3 10.30u          
  zaterdag 7 mrt                  
  Kerkrade 1 - Senioren 1 14.30u   zaterdag 18 apr                  
  TTC 4 - Jeugd 2 10.30u   Senioren 1 - Kerkrade 1 14.00u          
  Jeugd 3 - Sittard 4 10.30u   Jeugd 2 - TTC 4 10.30u          
  Jeugd 4 - Schimmert 3 10.30u   Sittard 4 - Jeugd 3 10.30u          
  TTCN 2 - Jeugd 5 13.15u   Schimmert 3 - Jeugd 4 13.00u          
        Jeugd 5 - TTCN 2 10.30u          
  zaterdag 14 mrt                  
  Senioren 1 - Red Stars 6 14.00u   zaterdag 25 apr              
  Red Stars 4 - Jeugd 1 12.30u   Red Stars 6 - Senioren 1 14.00u          
  Jeugd 2 - Venlo 1 10.30u   Jeugd 1 - Red Stars 4 10.30u          
  Red Stars 6 - Jeugd 3 12.30u   Venlo 1 - Jeugd 2 14.00u          
  Heerlen 3 - Jeugd 4 11.00u   Jeugd 3 - Red Stars 6 10.30u          
  Jeugd 5 - SETA 3 10.30u   Jeugd 4 - Heerlen 3 10.30u          
          SETA 3 - Jeugd 5 14.00u          
  zaterdag 28 mrt                
  Falco 2  - Jeugd 2 13.00u