COMPETITIE VOORJAAR 2020 

Bardienst rooster

Zaalindeling                  

 

                                                Senioren teams

bjorn Senioren 1 1e klasse
Bjorn Peeters, Job Heijman
Ruben Lampe, Younes Abbas

Pedro Kessels.
 
 
     

 Jeugd teams
   
sophie wouter Jeugd 1 2e klasse 
Sophie Kessels, Wouter Bremmers
Teun Julicher, Gijs Cox

 
Jeugd 2 3e klasse  
Sten van Cruchten, Jip Dol
Bianca Bosch

 
Jeugd 3 5e klasse
Bo Boots, Jonne Killaars,
Renger Slabbers
 
mees Jeugd 4 5e klasse
Mees Killaars, Thijs Marsman
Tibor Knarren
 
  Jeugd 5 starters klasse
Johan Ubags, Jelle Ouwerkerk  Charlotte Frenken, Danny Kersten
 


Recreanten teams
 
   
  Recreanten 1 1e klasse
Marlie Crommentuijn,
Friedhelm Weijers,
Susanne van Lierop,
Younes Abbas
 
Recreanten 2 2e klasse
Stan Evers, Ronald Hanssen,
Stan Geelen, Roel Janssen,
Pedro Kessels

  
 
Recreanten 3 3e klasse
Ruben Lampe, Marco Vogelaar, 
Ben Cuijpers, Maurice Hendricks,
Linda Cox.

 
Recreanten 4 4e klasse
Raoul Heijman, Mark Heijman, Femke Huibers, Michel Vogelaar,  Astrid v. Cruchten, Siegfried Klein
 
sonja Recreanten 5 7e klasse
Jack Laussen,Ton Schols
Anja Heijman, Sonja Koning
Anja Baets, Ben Lampe,
Wilma Holthuysen, Esther Frenken
 
 


 
,
,
 
     

Voor andere uitslagen van de recreanten competitie kijk op www.recreanten-competitie.nl

Najaarscompetitie 2019

Voorjaarscompetitie 2019

Najaarscompetitie 2018

Voorjaarscompetitie 2018

Najaarscompetitie 2017

Voorjaarscompetitie 2017

Najaarscompetitie 2016 

Voorjaarscompetitie 2016 

Najaarscompetitie 2015

Voorjaarscompetitie 2015

Najaarscompetitie 2014

Voorjaarscompetitie 2014

Najaarscompetitie 2013

Voorjaarscompetitie 2013

Najaarscompetitie 2012

Voorjaarscompetitie 2012

Najaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2011

Voorjaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2010

Voorjaarscompetitie 2010

Najaarscompetitie 2009

Voorjaarscompetitie 2009

Najaarscompetitie 2008

Voorjaarscompetitie 2008

Najaarscompetitie 2007

Voorjaarscompetitie 2007

Najaarscompetitie 2006