Zaalindeling voorjaar 2014                        
zaterdag 1 feb.       zaterdag 22 mrt                          
Dames 1 - SVE 1 15.00u   SVE 1 - Dames 1 17.30u              
Senioren 1 - Venlo 1 15.00u   Senioren 2 - Armada 2 15.00u              
Armada 2 - Senioren 2 14.00u   Senioren 3 - Ready 4 15.00u              
Ready 4 - Senioren 3 14.00u   Brunssum 1 - Jeugd 1 11.00u          
Jeugd 1 - Brunssum 1 10.30u   Jeugd 2 - Sittard 5 10.30u                  
Sittard 5 - Jeugd 2 10.30u   Westa 7 - Jeugd 3 10.00u              
Jeugd 3 - Westa 7 10.30u                
Jeugd 4 - Panningen 2 10.30u   zaterdag 29 mrt                  
          Dames 1 - VTV 1 15.00u                  
zaterdag 8 feb.       Senioren 1 - Kluis 4 15.00u          
VTV 1 - Dames 1 15.00u   Sibbe 2 - Senioren 2 13.30u              
Elsloo 3 - Senioren 1 15.00u   Sibbe 3 - Senioren 3 13.30u              
Senioren 2 - Sibbe 2 15.00u   Jeugd 1 - Armada 1 10.30u              
Senioren 3 - Sibbe 3 15.00u   Maastricht 3 - Jeugd 2 10.00u              
Armada 1 - Jeugd 1 14.00u   Jeugd 4 - Quick 2 10.30u              
Jeugd 2 - Maastricht 3 10.30u                    
Quick 2 - Jeugd 4 14.00u   zaterdag 5 apr                      
      Dames 1 - Westa 2 15.00u                  
zaterdag 15 feb.       Senioren 1 - Landgraaf 6 15.00u                  
Westa 2 - Dames 1 15.00u   Senioren 2 - Elsloo 6 15.00u                  
Landgraaf 6 - Senioren 1 16.00u   Jeugd 1 - Red Stars 6 10.30u          
Elsloo 6 - Senioren 2 15.00u   Kerkrade 2 - Jeugd 2 14.00u          
Red Stars 6 - Jeugd 1 13.00u   Jeugd 3 - Heksenberg 4 10.30u          
Jeugd 2 - Kerkrade 2 10.30u   Sittard 7 - Jeugd 4 12.30u              
Heksenberg 4 - Jeugd 3 13.30u                
Jeugd 4 - Sittard 7 10.30u   zaterdag 12 apr              
      Red Stars 1 - Dames 1 17.30u          
zaterdag 22 feb.     Brunssum 2 - Senioren 1 15.30u          
Kluis 4 - Senioren 1 16.30u   Senioren 2 - Landgraaf 8 15.00u          
Panningen 2 - Jeugd 4 10.00u   Senioren 3 - Vijlen 3 15.00u          
        Red Stars 5 - Jeugd 1 13.00u          
zaterdag 8 mrt         Jeugd 2 - Heksenberg 3 10.30u          
Dames 1 - Red Stars 1 15.00u   Megacles 6 - Jeugd 3 12.30u          
Senioren 1 - Brunssum 2 15.00u   Jeugd 4 - Westa 8 10.30u          
Landgraaf 8 - Senioren 2 16.00u                
Vijlen 3 - Senioren 3 12.30u   zaterdag 19 apr              
Jeugd 1 - Red Stars 6 10.30u   DTV 1 - Dames 1 14.00u          
Heksenberg 3 - Jeugd 2 10.30u   Minor 1 - Senioren 1 13.00u        
Jeugd 3 - Megacles 6 10.30u   Senioren 2 - Heksenberg 4 15.00u        
Westa 8 - Jeugd 4 10.00u   Senioren 3 - Kluis 9 15.00u        
      Jeugd 1 - Sittard 2 10.30u        
zaterdag 15 mrt     Jeugd 2 - Landgraaf 2 10.30u          
Dames 1 - DTV 1 15.00u   Elsloo 2 - Jeugd 3 10.30u            
Senioren 1 - Minor 1 15.00u   TTC 6 - Jeugd 4 11.00u        
Heksenberg 4 - Senioren 2 13.30u                    
Kluis 9 - Senioren 3 16.30u   zaterdag 3 mei            
Sittard 2 - Jeugd 1 10.30u   Venlo 1 - Senioren 1 12.00u            
Landgraaf 2 - Jeugd 2 13.00u                      
Jeugd 3 - Elsloo 2 10.30u   zaterdag 10 mei            
Jeugd 4 - TTC 6 10.30u   Senioren 1 - Elsloo 3 15.00u