KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 Seta 8 - TTC 3   6 10 20 8 - 4   7022   TTC 3   - Seta 8 19 1 21   -        
  7002 vrij - Batave 3                 7024   Batave 3 - vrij 28 1 21   -            
  7003 Red Stars 4 - Destatec 5   9 10 20 8 - 4   7023   Destatec 5 - Red Stars 4 20 1 21   -                      
                                                           
  7004 TTC 3 - Armada 7           -     7026   Armada 7 - TTC 3 9 2 21   -                    
  7005 Destatec 5 - vrij           -     7027   vrij   - Destatec 5 11 2 21   -                    
  7006 Batave 3 - Red Stars 4           -     7025   Red Stars 4 - Batave 3 5 2 21   -                    
                                                           
  7007 Seta 8 - Batave 3           -     7030   Batave 3 - Seta 8 4 3 21   -        
  7008 vrij - TTC 3           -     7028   TTC 3   - vrij 23 2 21   -            
  7009 Armada 7 - Destatec 5           -     7029   Destatec 5 - Armada 7 24 2 21   -                    
                                                           
  7010 Destatec 5 - Seta 8   18 11 20   -     7031   Seta 8   - Destatec 5 9 3 21   -            
  7011 vrij - Armada 7   26 11 20   -     7032   Armada 7 - vrij 16 3 21   -                    
  7012 Red Stars 4 - TTC 3   27 11 20   -     7033   TTC 3   - Red Stars 4 16 3 21   -                    
                                                           
  7013 Seta 8 - Red Stars 4   1 12 20   -     7036   Red Stars 4 - Seta 8 2 4 21   -            
  7014 Armada 7 - Batave 3   8 12 20   -     7035   Batave 3 - Armada 7 1 4 21   -            
  7015 TTC 3 - Destatec 5   8 12 20   -     7034   Destatec 5 - TTC 3 24 3 21   -                    
                                                           
  7016 Seta 8 - Armada 7   15 12 20   -     7038   Armada 7 - Seta 8 13 4 21   -                    
  7017 Batave 3 - Destatec 5   17 12 20   -     7037   Destatec 5 - Batave 3 7 4 21   -                
  7018 Red Stars 4 - vrij   18 12 20   -     7039   vrij   - Red Stars 4 15 4 21   -                
                                                           
  7019 TTC 3 - Batave 3   5 1 21   -     7041   Batave 3 - TTC 3 22 4 21   -        
  7020 Armada 7 - Red Stars 4   11 1 21   -     7042   Red Stars 4 - Armada 7 23 4 21   -        
  7021 vrij - Seta 8   14 1 21   -     7040   Seta 8   - vrij 20 4 21   -                
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Jack Laussen                                         0 #DEEL/0!                        
  Dhafer Saleh   2                                     2 66,7%                        
  Diana Bosch   2                                     2 66,7%                        
  Sonja Koning   0                                     0 0,0%                        
  Ton Schols                                         0 #DEEL/0!                        
  Anja Heijman   0                                     0 0,0%                        
  Anja Baets                                           #DEEL/0!                        
  Ben Lampe                                           #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin                                       0 #DEEL/0!                        
  dubbel onderin                                       0 #DEEL/0!                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  Seta 8   8                                     8 1              
  vrij                                           5              
  Red Stars 4   8                                     8 1              
  vrij                                           5              
  Armada 7                                           5              
  Destatec 5   4                                     4 3              
  Batave 3                                           5              
  TTC 3   4                                     4 3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  BATAVE   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,              
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                              
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,                  
                     
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  TTC   Speellocatie: Sportzaal Hoogstraat 38a, 5931 GC Tegelen                        
      Telefoon: 077-3738417                                        
      Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                                    
                       
  RED STARS Speellocatie: Zuidsingel 2a, Venray, 0478-583232            
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                  
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591