KLASSE 4 recreanten 4                                        
                                         
  4001 Seta 2 - Seta 3           -     4024   Seta 3   - Seta 2 19 1 21   -        
  4002 Destatec 4 - Noad 2   9 10 20 6 - 6   4023   Noad 2   - Destatec 4 18 1 21   -            
  4003 Batave 1 - Fortus 4           -     4022   Fortus 4   - Batave 1 18 1 21   -                      
                                                           
  4004 Armada 4 - Destatec 4           -     4027   Destatec 4 - Armada 4 5 2 21   -                    
  4006 Fortus 4 - Seta 2           -     4026   Seta 2   - Fortus 4 4 2 21   -                    
  4005 Seta 3 - Batave 1           -     4025   Batave 1 - Seta 3 4 2 21   -                    
                                                           
  4007 Seta 2 - Armada 4           -     4030   Armada 4 - Seta 2 1 3 21   -        
  4009 Batave 1 - Noad 2           -     4029   Noad 2   - Batave 1 22 2 21   -            
  4008 Destatec 4 - Fortus 4           -     4028   Fortus 4   - Destatec 4 22 2 21   -                    
                                                           
  4010 Fortus 4 - Armada 4   17 11 20   -     4032   Armada 4 - Fortus 4 9 3 21   -            
  4011 Seta 3 - Destatec 4   17 11 20   -     4033   Destatec 4 - Seta 3 12 3 21   -                    
  4012 Seta 2 - Noad 2   19 11 20   -     4031   Noad 2   - Seta 2 8 3 21   -                    
                                                           
  4013 Noad 2 - Seta 3   30 11 20   -     4034   Seta 3   - Noad 2 23 3 21   -            
  4014 Armada 4 - Batave 1   8 12 20   -     4035   Batave 1 - Armada 4 25 3 21   -            
  4015 Destatec 4 - Seta 2   11 12 20   -     4036   Seta 2   - Destatec 4 25 3 21   -                    
                                                           
  4016 Fortus 4 - Seta 3   14 12 20   -     4037   Seta 3   - Fortus 4 6 4 21   -                    
  4018 Armada 4 - Noad 2   21 12 20   -     4039   Noad 2   - Armada 4 12 4 21   -                
  4017 Seta 2 - Batave 1   17 12 20   -     4038   Batave 1 - Seta 2 8 4 21   -                
                                                           
  4019 Noad 2 - Fortus 4   4 1 21   -     4041   Fortus 4   - Noad 2 19 4 21   -        
  4020 Seta 3 - Armada 4   5 1 21   -     4040   Armada 4 - Seta 3 19 4 21   -        
  4021 Batave 1 - Destatec 4   7 1 21   -     4042   Destatec 4 - Batave 1 30 4 21   -                
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Raoul Heijman 2                                     2 66,7%                        
  Mark Heijman 3                                     3 100,0%                        
  Femke Huibers                                       0 #DEEL/0!                        
  Michel Vogelaar                                       0 #DEEL/0!                        
  Astrid v Cruchten 1                                     1 33,3%                        
  Siegfried Klein 0                                     0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin                                       0 #DEEL/0!                        
  dubbel onderin                                       0 #DEEL/0!                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  Seta 2                                           3              
  Destatec 4   6                                     6 1              
  Batave 1                                           3              
  vrij                                           3              
  Armada 4                                           3              
  Fortus 4                                           3              
  Noad 2   6                                     6 1              
  Seta 3                                           3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  BATAVE   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,              
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                              
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,                  
                     
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  FORTUS   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20,00 en dinsdag  20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers, fransdorssers@hetnet.nl 077-3074643
           
               
               
                                 
  NOAD   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver                        
    Telefoon: 077-4741130                                      
      Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur