KLASSE 3 recreanten 3                                        
                                         
  3001 Armada 3 - Armada 2           -     3029   Armada 2 - Armada 3 19 1 21   -        
  3002 Red Stars 3 - Destatec 3   9 10 20 4 - 8   3032   Destatec 3 - Red Stars 3 22 1 21   -            
  3003 Venlo 2 - t 'Belke 2   12 10 20 8 - 4   3031   t 'Belke 2 - Venlo 2 19 1 21   -                      
  3004 TTC 1 - Fortus 3           -     3030   Fortus 3   - TTC 1 19 1 21   -                      
                                                           
  3005 Armada 2 - Venlo 2           -     3035   Venlo 2   - Armada 2 8 2 21   -                    
  3006 Destatec 3 - TTC 1           -     3033   TTC 1   - Destatec 3 2 2 21   -                    
  3007 Fortus 3 - Red Stars 3           -     3034   Red Stars 3 - Fortus 3 5 2 21   -                    
  3008 t 'Belke 2 - Armada 3           -     3036   Armada 3 - t 'Belke 2 9 2 21   -                    
                                                           
  3009 TTC 1 - t 'Belke 2           -     3040   t 'Belke 2 - TTC 1 23 2 21   -        
  3010 Red Stars 3 - Armada 2           -     3038   Armada 2 - Red Stars 3 23 2 21   -            
  3011 Venlo 2 - Fortus 3           -     3039   Fortus 3   - Venlo 2 23 2 21   -                    
  3012 Armada 3 - Destatec 3           -     3037   Destatec 3 - Armada 3 19 2 21   -                    
                                                           
  3013 TTC 1 - Armada 3   17 11 20   -     3043   Armada 3 - TTC 1 15 3 21   -            
  3014 Destatec 3 - Venlo 2   20 11 20   -     3044   Venlo 2   - Destatec 3 15 3 21   -            
  3015 Red Stars 3 - t 'Belke 2   20 11 20   -     3042   t 'Belke 2 - Red Stars 3 9 3 21   -                    
  3016 Fortus 3 - Armada 2   24 11 20   -     3041   Armada 2 - Fortus 3 9 3 21   -                    
                                                           
  3017 Armada 2 - TTC 1   1 12 20   -     3046   TTC 1   - Armada 2 23 3 21   -            
  3018 t 'Belke 2 - Destatec 3   1 12 20   -     3047   Destatec 3 - t 'Belke 2 26 3 21   -            
  3019 Armada 3 - Fortus 3   7 12 20   -     3045   Fortus 3   - Armada 3 23 3 21   -                    
  3020 Venlo 2 - Red Stars 3   7 12 20   -     3048   Red Stars 3 - Venlo 2 26 3 21   -                    
                                                           
  3021 Venlo 2 - Armada 3   14 12 20   -     3052   Armada 3 - Venlo 2 13 4 21   -                    
  3022 Armada 2 - t 'Belke 2   15 12 20   -     3049   t 'Belke 2 - Armada 2 6 4 21   -                
  3023 Fortus 3 - Destatec 3   15 12 20   -     3051   Destatec 3 - Fortus 3 9 4 21   -                
  3024 Red Stars 3 - TTC 1   18 12 20   -     3050   TTC 1   - Red Stars 3 6 4 21   -                
                                                           
  3025 t 'Belke 2 - Fortus 3   5 1 21   -     3054   Fortus 3   - t 'Belke 2 20 4 21   -        
  3026 TTC 1 - Venlo 2   5 1 21   -     3056   Venlo 2   - TTC 1 26 4 21   -        
  3027 Destatec 3 - Armada 2   8 1 21   -     3053   Armada 2 - Destatec 3 20 4 21   -                
  3028 Armada 3 - Red Stars 3   11 1 21   -     3055   Red Stars 3 - Armada 3 23 4 21   -                
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Ruben Lampe   3                                     3 100,0%                        
  Marco Vogelaar 1                                     1 33,3%                        
  Maurice Hendrickx 2                                     2 66,7%                        
  Linda Cox   2                                     2 66,7%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin                                       0 #DEEL/0!                        
  dubbel onderin                                       0 #DEEL/0!                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  Armada 3                                           5              
  Red Stars 3   4                                     4 3              
  Venlo 2   8                                     8 1              
  TTC 1                                           5              
  Fortus 3                                           5              
  t 'Belke 2   4                                     4 3              
  Destatec 3   8                                     8 1              
  Armada 2                                           5              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  Fortus   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen          
    Telefoon: 077-3074409                                    
    Speelavond: Maandag 20,00 en Dinsdag 20.30 uur                  
                     
  t Belke   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld              
    Telefoon: 077-4751960                
    Speelavond: Dinsdag 20.45 uur                  
                                           
  RED STARS Speellocatie: Zuidsingel 2a, Venray, 0478-583232                
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591              
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                 
  VENLO   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                        
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                        
    Wedstrijdleider: Jesse Massop, jesse.massop@hotmail.com                  
                 
  TTC   Speellocatie: Sportzaal Hoogstraat 38a, 5931 GC Tegelen                  
      Telefoon: 077-3738417                                
      Speelavond: Dinsdag 20.00 uur