KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 SETA 9 - TTC 3   10 -9 -19 2 - 8   7029   TTC 3   - SETA 9 14 -1 -20 3 - 7      
  7002 RED STARS 4 - BATAVE 4   8 -11 -19 7 - 3   7030   BATAVE 4 - RED STARS 4 16 -1 -20 0 - 10          
  7003 ZWALOCOM 4 - KONINGSLUST 2 19 -9 -19 4 - 6   7031   KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 4 6 -1 -20 6 - 4                    
  7004 LEUDAL 4 - DESTATEC 5   23 -9 -19 9 - 1   7032   DESTATEC 5 - LEUDAL 4 8 -1 -20 2 - 8                    
                                                           
  7005 LEUDAL 4 - TTC 3   30 -9 -19 8 - 2   7033   TTC 3   - LEUDAL 4 28 -1 -20 2 - 8                  
  7006 DESTATEC 5 - SETA 9   2 -9 -19 5 - 5   7034   SETA 9   - DESTATEC 5 21 -1 -20 9 - 1                  
  7007 KONINGSLUST 2 - RED STARS 4 30 -9 -19 7 - 3   7035   RED STARS 4 - KONINGSLUST 2 31 -1 -20 0 - 10                  
  7008 BATAVE 4 - ZWALOCOM 4 10 -10 -19 1 - 9   7036   ZWALOCOM 4 - BATAVE 4 23 -1 -20 10 - 0                  
                                                           
  7009 SETA 9 - KONINGSLUST 2 15 -10 -19 3 - 7   7037   KONINGSLUST 2 - SETA 9 10 -2 -20 9 - 1      
  7010 BATAVE 4 - DESTATEC 5   24 -10 -19 6 - 4   7038   DESTATEC 5 - BATAVE 4 5 -2 -20 7 - 3          
  7011 ZWALOCOM 4 - TTC 3   7 -11 -19 2 - 8   7039   TTC 3   - ZWALOCOM 4 11 -2 -20 5 - 5                  
  7012 RED STARS 4 - LEUDAL 4   25 -10 -19 4 - 6   7040   LEUDAL 4 - RED STARS 4 3 -2 -20 10 - 0                  
                                                           
  7013 SETA 9 - BATAVE 4   5 -11 -19 10 - 0   7041   BATAVE 4 - SETA 9 20 -2 -20 2 - 8          
  7014 LEUDAL 4 - ZWALOCOM 4 4 -11 -19 7 - 3   7042   ZWALOCOM 4 - LEUDAL 4       -            
  7015 DESTATEC 5 - RED STARS 4 30 -10 -19 5 - 5   7043   RED STARS 4 - DESTATEC 5 28 -2 -20 6 - 4                  
  7016 TTC 3 - KONINGSLUST 2 29 -10 -19 4 - 6   7044   KONINGSLUST 2 - TTC 3 2 -3 -20 7 - 3                  
                                                           
  7017 RED STARS 4 - SETA 9   15 -11 -19 2 - 8   7045   SETA 9   - RED STARS 4       -            
  7018 TTC 3 - BATAVE 4   12 -11 -19 10 - 0   7046   BATAVE 4 - TTC 3       -            
  7019 ZWALOCOM 4 - DESTATEC 5   14 -11 -19 10 - 0   7047   DESTATEC 5 - ZWALOCOM 4 11 -3 -20 2 - 8                  
  7020 KONINGSLUST 2 - LEUDAL 4   11 -11 -19 6 - 4   7048   LEUDAL 4 - KONINGSLUST 2 9 -3 -20 9 - 1                  
                                                           
  7021 SETA 9 - LEUDAL 4   26 -11 -19 3 - 7   7049   LEUDAL 4 - SETA 9       -                    
  7022 BATAVE 4 - KONINGSLUST 2 28 -11 -19 0 - 10   7050   KONINGSLUST 2 - BATAVE 4       -                
  7023 RED STARS 4 - ZWALOCOM 4 29 -11 -19 4 - 6   7051   ZWALOCOM 4 - RED STARS 4       -                
  7024 DESTATEC 5 - TTC 3   27 -11 -19 5 - 5   7052   TTC 3   - DESTATEC 5       -                
                                                           
  7025 ZWALOCOM 4 - SETA 9   19 -12 -19 5 - 5   7053   SETA 9   - ZWALOCOM 4       -        
  7026 LEUDAL 4 - BATAVE 4   9 -12 -19 6 - 4   7054   BATAVE 4 - LEUDAL 4       -        
  7027 TTC 3 - RED STARS 4 10 -12 -19 7 - 3   7055   RED STARS 4 - TTC 3       -                
  7028 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 5   16 -12 -19 6 - 4   7056   DESTATEC 5 - KONINGSLUST 2     -                
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Jack Lausen     2   2   2 2     1   2 2 2           15 93,8%                        
  Ton Schols   0 2 2 1 0 1 1     1 0 1 0 0           9 37,5%                        
  Anja Heijman   1 0 0       0     0   2 1             4 28,6%                        
  Anja Baets   0   0             0 0   0 0           0 0,0%                        
  Sonja Koning   0     2 0 1         1 1               5 41,7%                        
  Ben Lampe       1 0 0   0       0     0           1 8,3%                        
  Wilma Holthuysen   0       0                           0 0,0%                        
  Esther Frenken         0                             0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin 0 1 1 0 0 1 1     0 0 1 1 0           6 50,0%                        
  dubbel onderin 0 0 0 0 0 0 0     0 0 0 0 0           0 0,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  SETA 9   2 5 3 10 8 3 5     7 9 1 8             61 4              
  RED STARS 4 7 3 4 5 2 4 3     10 0 0 6             44 6              
  ZWALOCOM 4 4 9 2 3 10 6 5     4 10 5   8           66 3              
  LEUDAL 4   9 8 6 7 4 7 6     8 8 10   9           82 1              
  DESTATEC 5 1 5 4 5 0 5 4     2 1 7 4 2           40 7              
  KONINGSLUST 2 6 7 7 6 6 10 6     6 10 9 7 1           81 2              
  BATAVE 4   3 1 6 0 0 0 4     0 0 3 2             19 8              
  TTC 3   8 2 8 4 10 5 7     3 2 5 3             57 5              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  KONINGSLUST Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde        
      Telefoon: 077 � 8508959                                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                  
                     
  LEUDAL   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-491667              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102              
                                           
  SETA    Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  RED STARS Speellocatie: Zuidsingel 2a, Venray, 0478-583232                
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591              
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                     
  BATAVE   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                          
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                                
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,                      
                             
  TTC   Speellocatie: Sportzaal Hoogstraat 38a, 5931 GC Tegelen            
      Telefoon: 077-3738417                                      
      Speelavond: Dinsdag 20.00 uur