KLASSE 4 recreanten 4                                        
                                         
  4001 ZWALOCOM 1 - NOAD 3   22 -10 -19 6 - 4   4037   NOAD 3   - ZWALOCOM 1 6 -1 -20   -        
  4002 DESTATEC 4 - BATAVA 1   13 -9 -19 1 - 9   4038   BATAVA 1 - DESTATEC 4 9 -1 -20   -            
  4003 SETA 4 - SETA 3   10 -9 -19 5 - 5   4039   SETA 3   - SETA 4 9 -1 -20   -                      
  4004 FORTUS 4 - LEUDAL 3   9 -9 -19 5 - 5   4040   LEUDAL 3 - FORTUS 4 6 -1 -20   -                      
                                                           
  4005 KONINGSLUST 1 - ZWALOCOM 1 23 -9 -19 2 - 8   4041   ZWALOCOM 1 - KONINGSLUST 1 21 -1 -20   -                    
  4006 NOAD 3 - DESTATEC 4   23 -9 -19 6 - 4   4042   DESTATEC 4 - NOAD 3 17 -1 -20   -                    
  4007 BATAVA 1 - SETA 4   3 -10 -19 9 - 1   4043   SETA 4   - BATAVA 1 21 -1 -20   -                    
  4008 SETA 3 - FORTUS 4   26 -9 -19 7 - 3   4044   FORTUS 4 - SETA 3 13 -1 -20   -                    
                                                           
  4009 KONINGSLUST 1 - NOAD 3   7 -10 -19 2 - 8   4045   NOAD 3   - KONINGSLUST 1 27 -1 -20   -        
  4010 DESTATEC 4 - LEUDAL 3   30 -9 -19 5 - 5   4046   LEUDAL 3 - DESTATEC 4 27 -1 -20   -            
  4011 BATAVA 1 - FORTUS 4   10 -10 -19 9 - 1   4047   FORTUS 4 - BATAVA 1 27 -1 -20   -                    
  4012 SETA 4 - ZWALOCOM 1 8 -10 -19 4 - 6   4048   ZWALOCOM 1 - SETA 4 28 -1 -20   -                    
                                                           
  4013 NOAD 3 - SETA 4   14 -10 -19 5 - 5   4049   SETA 4   - NOAD 3 11 -2 -20   -            
  4014 SETA 3 - KONINGSLUST 1 24 -10 -19 6 - 4   4050   KONINGSLUST 1 - SETA 3 17 -2 -20   -            
  4015 LEUDAL 3 - BATAVA 1   21 -10 -19 2 - 8   4051   BATAVA 1 - LEUDAL 3 13 -2 -20   -                    
  4016 FORTUS 4 - DESTATEC 4   14 -10 -19 3 - 7   4052   DESTATEC 4 - FORTUS 4 14 -2 -20   -                    
                                                           
  4017 LEUDAL 3 - NOAD 3   16 -12 -19   -     4053   NOAD 3   - LEUDAL 3 2 -3 -20   -            
  4018 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 4   28 -10 -19 6 - 4   4054   DESTATEC 4 - KONINGSLUST 1 28 -2 -20   -            
  4019 SETA 4 - FORTUS 4   29 -10 -19 1 - 9   4055   FORTUS 4 - SETA 4 2 -3 -20   -                    
  4020 ZWALOCOM 1 - SETA 3   29 -10 -19 9 - 1   4056   SETA 3   - ZWALOCOM 1 5 -3 -20   -                    
                                                           
  4021 SETA 4 - LEUDAL 3   12 -11 -19 2 - 8   4057   LEUDAL 3 - SETA 4 16 -3 -20   -                    
  4022 SETA 3 - NOAD 3   14 -11 -19 4 - 6   4058   NOAD 3   - SETA 3 9 -3 -20   -                
  4023 FORTUS 4 - KONINGSLUST 1 4 -11 -19 7 - 3   4059   KONINGSLUST 1 - FORTUS 4 9 -3 -20   -                
  4024 BATAVA 1 - ZWALOCOM 1 7 -11 -19 5 - 5   4060   ZWALOCOM 1 - BATAVA 1 10 -3 -20   -                
                                                           
  4025 LEUDAL 3 - ZWALOCOM 1 18 -11 -19   -     4061   ZWALOCOM 1 - LEUDAL 3 24 -3 -20   -        
  4026 KONINGSLUST 1 - SETA 4   18 -11 -19   -     4062   SETA 4   - KONINGSLUST 1 24 -3 -20   -        
  4027 DESTATEC 4 - SETA 3   22 -11 -19   -     4063   SETA 3   - DESTATEC 4 26 -3 -20   -                
  4028 NOAD 3 - BATAVA 1   18 -11 -19   -     4064   BATAVA 1 - NOAD 3 26 -3 -20   -                
                                                         
  4029 LEUDAL 3 - KONINGSLUST 1 2 -12 -19   -     4065   KONINGSLUST 1 - LEUDAL 3 30 -3 -20   -                
  4030 FORTUS 4 - NOAD 3   25 -11 -19   -     4066   NOAD 3   - FORTUS 4 30 -3 -20   -                
  4031 BATAVA 1 - SETA 3   28 -11 -19   -     4067   SETA 3   - BATAVA 1 9 -4 -20   -                
  4032 ZWALOCOM 1 - DESTATEC 4   26 -11 -19   -     4068   DESTATEC 4 - ZWALOCOM 1 3 -4 -20   -        
                                             
  4033 SETA 3 - LEUDAL 3   19 -12 -19   -     4069   LEUDAL 3 - SETA 3 20 -4 -20   -        
  4034 KONINGSLUST 1 - BATAVA 1   9 -12 -19   -     4070   BATAVA 1 - KONINGSLUST 1 23 -4 -20   -        
  4035 SETA 4 - DESTATEC 4   17 -12 -19   -     4071   DESTATEC 4 - SETA 4 17 -4 -20   -        
  4036 ZWALOCOM 1 - FORTUS 4   10 -12 -19   -     4072   FORTUS 4 - ZWALOCOM 1 20 -4 -20   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
  Raoul Heijman 0 1 2 2 1                             6 60,0%                        
  Mark Heijman   1 2 2 2                             7 87,5%                        
  Femke Huibers         0                             0 0,0%                        
  Michel Vogelaar 0 0   2 1                             3 37,5%                        
  Astrid van Cruchten 0 0 0                                 0 0,0%                        
  Siegfried Klein 0   0 0                               0 0,0%                        
                                                                       
                                                                       
                                                                       
  dubbel bovenin 1 1 1 1 0                             4 80,0%                        
  dubbel onderin 0 1 0 0 0                             1 20,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  ZWALOCOM 1 6 8 6   9 5                           34 2              
  DESTATEC 4 1 4 5 7 4                             21 7              
  SETA 4   5 1 4 5 1 8                           24 5              
  FORTUS 4   5 3 1 3 9 7                           28 4              
  LEUDAL 3   5   5 2   2                           14 9              
  SETA 3   5 7   6 1 4                           23 6              
  BATAVA 1   9 9 9 8   5                           40 1              
  NOAD 3   4 6 8 5   6                           29 3              
  KONINGSLUST 1   2 2 4 6 3                           17 8              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  KONINGSLUST Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde        
      Telefoon: 077 � 8508959                                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                  
                       
  FORTUS   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20,00 en dinsdag  20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers, fransdorssers@hetnet.nl 077-3074643
           
               
               
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  VENLO   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                
    Wedstrijdleider: Jesse Massop, jesse.massop@hotmail.com                
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                       
  BATAVE   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                          
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                                
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,                      
                   
                                     
  NOAD   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver                      
    Telefoon: 077-4741130                                    
      Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur