KLASSE 3 recreanten 3                                        
                                         
  3001 DESTATEC 3 - FORTUS 3   13 -9 -19 3 - 7   3037   FORTUS 3 - DESTATEC 3 7 -1 -20   -        
  3002 ARMADA 2 - ARMADA 3   10 -9 -19 4 - 6   3038   ARMADA 3 - ARMADA 2 6 -1 -20   -            
  3003 NOAD 2 - T BELKE 2   16 -9 -19 5 - 5   3039   T BELKE 2 - NOAD 2 7 -1 -20   -                      
  3004 TTC 1 - VENLO 2   17 -9 -19 8 - 2   3040   VENLO 2 - TTC 1 6 -1 -20   -                      
                                                           
  3005 RED STARS 3 - DESTATEC 3   27 -9 -19   -     3041   DESTATEC 3 - RED STARS 3 17 -1 -20   -                    
  3006 FORTUS 3 - ARMADA 2   24 -9 -19   -     3042   ARMADA 2 - FORTUS 3 14 -1 -20   -                    
  3007 ARMADA 3 - NOAD 2   23 -9 -19   -     3043   NOAD 2   - ARMADA 3 13 -1 -20   -                    
  3008 T BELKE 2 - TTC 1   24 -9 -19   -     3044   TTC 1   - T BELKE 2 14 -1 -20   -                    
                                                           
  3009 RED STARS 3 - FORTUS 3   11 -10 -19   -     3045   FORTUS 3 - RED STARS 3 28 -1 -20   -        
  3010 ARMADA 2 - VENLO 2   8 -10 -19   -     3046   VENLO 2 - ARMADA 2 27 -1 -20   -            
  3011 ARMADA 3 - TTC 1   1 -10 -19   -     3047   TTC 1   - ARMADA 3 28 -1 -20   -                    
  3012 NOAD 2 - DESTATEC 3   7 -10 -19   -     3048   DESTATEC 3 - NOAD 2 31 -1 -20   -                    
                                                           
  3013 FORTUS 3 - NOAD 2   15 -10 -19   -     3049   NOAD 2   - FORTUS 3 10 -2 -20   -            
  3014 T BELKE 2 - RED STARS 3 15 -10 -19   -     3050   RED STARS 3 - T BELKE 2 21 -2 -20   -            
  3015 VENLO 2 - ARMADA 3   14 -10 -19   -     3051   ARMADA 3 - VENLO 2 18 -2 -20   -                    
  3016 TTC 1 - ARMADA 2   22 -10 -19   -     3052   ARMADA 2 - TTC 1 11 -2 -20   -                    
                                                           
  3017 VENLO 2 - FORTUS 3   28 -10 -19   -     3053   FORTUS 3 - VENLO 2 3 -3 -20   -            
  3018 RED STARS 3 - ARMADA 2   1 -11 -19   -     3054   ARMADA 2 - RED STARS 3 2 -3 -20   -            
  3019 NOAD 2 - TTC 1   28 -10 -19   -     3055   TTC 1   - NOAD 2 25 -2 -20   -                    
  3020 DESTATEC 3 - T BELKE 2   1 -11 -19   -     3056   T BELKE 2 - DESTATEC 3 3 -3 -20   -                    
                                                           
  3021 NOAD 2 - VENLO 2   4 -11 -19   -     3057   VENLO 2 - NOAD 2 16 -3 -20   -                    
  3022 T BELKE 2 - FORTUS 3   5 -11 -19   -     3058   FORTUS 3 - T BELKE 2 10 -3 -20   -                
  3023 TTC 1 - RED STARS 3 12 -11 -19   -     3059   RED STARS 3 - TTC 1 20 -3 -20   -                
  3024 ARMADA 3 - DESTATEC 3   4 -11 -19   -     3060   DESTATEC 3 - ARMADA 3 13 -3 -20   -                
                                                           
  3025 VENLO 2 - DESTATEC 3   18 -11 -19   -     3061   DESTATEC 3 - VENLO 2 27 -3 -20   -        
  3026 RED STARS 3 - NOAD 2   22 -11 -19   -     3062   NOAD 2   - RED STARS 3 23 -3 -20   -        
  3027 ARMADA 2 - T BELKE 2   18 -11 -19   -     3063   T BELKE 2 - ARMADA 2 24 -3 -20   -                
  3028 FORTUS 3 - ARMADA 3   19 -11 -19   -     3064   ARMADA 3 - FORTUS 3 23 -3 -20   -                
                                                         
  3029 VENLO 2 - RED STARS 3 2 -12 -19   -     3065   RED STARS 3 - VENLO 2 3 -4 -20   -                
  3030 TTC 1 - FORTUS 3   3 -12 -19   -     3066   FORTUS 3 - TTC 1 31 -3 -20   -                
  3031 ARMADA 3 - T BELKE 2   2 -12 -19   -     3067   T BELKE 2 - ARMADA 3 7 -4 -20   -                
  3032 DESTATEC 3 - ARMADA 2   29 -11 -19   -     3068   ARMADA 2 - DESTATEC 3 31 -4 -20   -        
                                             
  3033 T BELKE 2 - VENLO 2   17 -12 -19   -     3069   VENLO 2 - T BELKE 2 20 -4 -20   -        
  3034 RED STARS 3 - ARMADA 3   20 -12 -19   -     3070   ARMADA 3 - RED STARS 3 21 -4 -20   -        
  3035 NOAD 2 - ARMADA 2   9 -12 -19   -     3071   ARMADA 2 - NOAD 2 21 -4 -20   -        
  3036 DESTATEC 3 - TTC 1   13 -12 -19   -     3072   TTC 1   - DESTATEC 3 14 -4 -20   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
  Ruben Lampe   1                                     1 50,0%                        
  Marco Vogelaar 1                                     1 50,0%                        
  Ben Cuijpers                                         0 #DEEL/0!                        
  Maurice Hendrikckx 0                                     0 0,0%                        
  Linda Cox   0                                     0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                                                       
                                                                       
                                                                       
  dubbel bovenin 1                                     1 100,0%                        
  dubbel onderin 0                                     0 0,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  DESTATEC 3 3                                     3 7              
  ARMADA 2   4                                     4 6              
  NOAD 2   5                                     5 4              
  TTC 1   8                                     8 1              
  VENLO 2   2                                     2 8              
  T BELKE 2   5                                     5 4              
  ARMADA 3   6                                     6 3              
  FORTUS 3   7                                     7 2              
  RED STARS 3                                         9              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  NOAD   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver              
      Telefoon: 077-4741130                                  
    Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur                  
                       
  FORTUS   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag  en dinsdag  20.00 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers, fransdorssers@hetnet.nl 077-3074643
           
               
               
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  VENLO   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                
    Wedstrijdleider: Jesse Massop, jesse.massop@hotmail.com                
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                       
  TTC   Speellocatie: Gymzaal de Breuken, de Breuken 7, 5931 PC Tegelen                    
      Telefoon: 077-3738417                                      
      Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                                  
                   
  RED STARS Speellocatie: Zuidsingel 2a, Venray, 0478-583232              
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                      
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591