Jeugd 1   2e Klasse Poule A                                                                                
                 
41101 14-sep   Helwegen\peters Westa 2 TTV Lybrae Heerlen 1 5 - 5        
41102 14-sep   Sittard 1   TTC 2   8 - 2              
41103 7-sep   Helwegen\peters Westa 3 Falco 1   2 - 8      
41104 14-sep   Destatec 1   Red Stars 3   2 - 8      
               
41105 21-sep   TTV Lybrae Heerlen 1 Destatec 1     -    
41106 21-sep   Falco 1   Sittard 1     -            
41107 21-sep   Red Stars 3   Helwegen\peters Westa 2 -        
41108 21-sep   TTC 2   Helwegen\peters Westa 3 -    
                 
41109 28-sep   Helwegen\peters Westa 2 Sittard 1     -            
41110 28-sep   Helwegen\peters Westa 3 TTV Lybrae Heerlen 1   -            
41111 28-sep   Red Stars 3   Falco 1     -        
41112 28-sep   Destatec 1   TTC 2     -        
                 
41113 5-okt   Helwegen\peters Westa 3 Helwegen\peters Westa 2 -        
41114 5-okt   Falco 1   TTV Lybrae Heerlen 1   -    
41115 5-okt   Sittard 1   Destatec 1     -        
41116 5-okt   TTC 2   Red Stars 3     -    
             
41119 12-okt   Sittard 1   Helwegen\peters Westa 3 -    
41121 12-okt   Falco 1   TTC 2     -        
                 
41122 19-okt   Red Stars 3   Helwegen\peters Westa 3 -            
41123 19-okt   TTV Lybrae Heerlen 1 Sittard 1     -            
41124 19-okt   Destatec 1   Helwegen\peters Westa 2 -    
             
41117 26-okt   Helwegen\peters Westa 2 TTC 2     -            
41118 26-okt   TTV Lybrae Heerlen 1 Red Stars 3     -            
41120 26-okt   Destatec 1   Falco 1     -        
                 
41125 2-nov   Helwegen\peters Westa 2 Falco 1     -    
41126 7-sep   Sittard 1   Red Stars 3   6 - 4  
41127 2-nov   Helwegen\peters Westa 3 Destatec 1     -    
41128 2-nov   TTC 2   TTV Lybrae Heerlen 1   -    
             
  hierna volgen play offs, data en de rest volgt nog.          
             
Vereniging                          Adres                                          Plaats                  Tijd          Tel.num.    
Helwegen\peters Westa 2 Kloosterlaan 6b   6019 AN   Wessem   11,00 uur   0475-561338  
TTV Lybrae Heerlen 1 Kamperheideweg 1 d   6414 AL   Heerlen   10,00 uur   06-45319820  
Sittard 1   Burg. Arnoldtsstraat 20   6137 PE   Sittard   10,30 uur   046-4581825  
TTC 2   de Breuken, de Breuken 7, 5931 PC   Tegelen   15,00 uur   077-3738417  
Helwegen\peters Westa 3 Kloosterlaan 6b   6019 AN   Wessem   11,00 uur   0475-561338  
Falco 1 Falcoburcht, Engelbertstraat 1   6301 CA   Valkenburg 16,00 uur   06-15313264  
Destatec 1   Har Cox Hal, Peelveldlaan 42     6071 TV   Swalmen   11,30 uur   06-25516416  
Red Stars 3   Tafeltennishal, Zuidsingel 2 A   5802 EG   Venray   12,30 uur   0478-583232  
         
  1 2 3 4 5 TUS   6 7 8 9 10     TOT PLAATS  
Helwegen\peters Westa 2     5         5                 5 4    
TTV Lybrae Heerlen 1     5         5                 5 4  
Sittard 1           8         8     6           14 1    
TTC 2     2         2                 2 6    
Helwegen\peters Westa 3     2         2                 2 6    
Falco 1     8         8                 8 3    
Destatec 1           2         2                 2 6    
Red Stars 3           8         8     4           12 2  
         
      1 2 3 4 5     6 7 8 9 10     TOT. PERC.  
                                     
1 Sophie Kessels                                 0 #######  
2 Wouter Bremmers   1                           1 33,3%  
3 Teun Julicher     1                           1 33,3%  
4 Gijs Cox       0                           0 0,0%  
5                                            
6 dubbel         0                           0 0,0%