KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 5 10 -9 -18 7 - 3   7037   ZWALOCOM 5 - KONINGSLUST 2 10 -1 -19 3 - 7      
  7002 DESTATEC 5 - TTC 3   12 -9 -18 3 - 7   7038   TTC 3   - DESTATEC 5 8 -1 -19 9 - 1          
  7003 BATAVE 4 - RED STARS 4 13 -9 -18 5 - 5   7039   RED STARS 4 - BATAVE 4 11 -1 -19 6 - 4                    
  7004 SETA 8 - SETA 9   13 -11 -18 6 - 4   7040   SETA 9   - SETA 8 8 -1 -19 3 - 7                    
                                                         
  7005 LEUDAL 3 - KONINGSLUST 2 17 -9 -18 7 - 3   7041   KONINGSLUST 2 - LEUDAL 3 14 -1 -19 5 - 5                  
  7006 ZWALOCOM 5 - DESTATEC 5   27 -9 -18 10 - 0   7042   DESTATEC 5 - ZWALOCOM 5 16 -1 -19 3 - 7                  
  7007 TTC 3 - BATAVE 4   18 -9 -18 10 - 0   7043   BATAVE 4 - TTC 3 24 -1 -19 0 - 10                  
  7008 RED STARS 4 - SETA 8   21 -9 -18 0 - 10   7044   SETA 8   - RED STARS 4 17 -1 -19 9 - 1                  
                                                         
  7009 LEUDAL 3 - ZWALOCOM 5 1 -10 -18 8 - 2   7045   ZWALOCOM 5 - LEUDAL 3 31 -1 -19 3 - 7      
  7010 DESTATEC 5 - SETA 9   3 -10 -18 5 - 5   7046   SETA 9   - DESTATEC 5 29 -1 -19 9 - 1          
  7011 TTC 3 - SETA 8   2 -10 -18 6 - 4   7047   SETA 8   - TTC 3 31 -1 -19 8 - 2                  
  7012 BATAVE 4 - KONINGSLUST 2 4 -10 -18 2 - 8   7048   KONINGSLUST 2 - BATAVE 4 28 -1 -19 9 - 1                  
                                                         
  7013 ZWALOCOM 5 - BATAVE 4   11 -10 -18 10 - 0   7049   BATAVE 4 - ZWALOCOM 5 7 -2 -19 1 - 9          
  7014 RED STARS 4 - LEUDAL 3   -7 -12 -18 2 - 8   7050   LEUDAL 3 - RED STARS 4 4 -2 -19 9 - 1          
  7015 SETA 9 - TTC 3   9 -10 -18 4 - 6   7051   TTC 3   - SETA 9 5 -2 -19 5 - 5                  
  7016 SETA 8 - DESTATEC 5   11 -10 -18 10 - 0   7052   DESTATEC 5 - SETA 8 6 -2 -19 3 - 7                  
                                                         
  7017 SETA 9 - ZWALOCOM 5 30 -10 -18 5 - 5   7053   ZWALOCOM 5 - SETA 9 28 -2 -19 3 - 7          
  7018 LEUDAL 3 - DESTATEC 5   29 -10 -18 10 - 0   7054   DESTATEC 5 - LEUDAL 3 20 -2 -19 1 - 9          
  7019 BATAVE 4 - SETA 8   25 -10 -18 1 - 9   7055   SETA 8   - BATAVE 4 21 -2 -19 9 - 1                  
  7020 KONINGSLUST 2 - RED STARS 4 22 -10 -18 9 - 1   7056   RED STARS 4 - KONINGSLUST 2 8 -3 -19 3 - 7                  
                                                         
  7021 SETA 9 - BATAVE 4   8 -11 -18 9 - 1   7057   BATAVE 4 - SETA 9 19 -3 -19 3 - 7                  
  7022 RED STARS 4 - ZWALOCOM 5 9 -11 -18 1 - 9   7058   ZWALOCOM 5 - RED STARS 4 14 -4 -19 6 - 4              
  7023 SETA 8 - LEUDAL 3   6 -11 -18 7 - 3   7059   LEUDAL 3 - SETA 8 11 -3 -19 5 - 5              
  7024 TTC 3 - KONINGSLUST 2 6 -11 -18 6 - 4   7060   KONINGSLUST 2 - TTC 3 18 -3 -19 5 - 5              
                                                         
  7025 SETA 9 - KONINGSLUST 2 20 -11 -18 6 - 4   7061   KONINGSLUST 2 - SETA 9 25 -3 -19   -        
  7026 LEUDAL 3 - BATAVE 4   19 -11 -18 10 - 0   7062   BATAVE 4 - LEUDAL 3 28 -3 -19   -        
  7027 DESTATEC 5 - RED STARS 4 14 -11 -18 3 - 7   7063   RED STARS 4 - DESTATEC 5 29 -3 -19   -                
  7028 ZWALOCOM 5 - TTC 3   22 -11 -18 6 - 4   7064   TTC 3   - ZWALOCOM 5 26 -3 -19   -                
                                                         
  7029 SETA 9 - LEUDAL 3   4 -12 -18 2 - 8   7065   LEUDAL 3 - SETA 9 8 -4 -19   -                
  7030 SETA 8 - ZWALOCOM 5 29 -11 -18 8 - 2   7066   ZWALOCOM 5 - SETA 8 11 -4 -19   -                
  7031 TTC 3 - RED STARS 4 27 -11 -18 7 - 3   7067   RED STARS 4 - TTC 3 5 -4 -19   -                
  7032 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 5   26 -11 -18 6 - 4   7068   DESTATEC 5 - KONINGSLUST 2 3 -4 -19   -        
                                             
  7033 RED STARS 4 - SETA 9   14 -12 -18 4 - 6   7069   SETA 9   - RED STARS 4 23 -4 -19   -        
  7034 LEUDAL 3 - TTC 3   10 -12 -18 8 - 2   7070   TTC 3   - LEUDAL 3 16 -4 -19   -        
  7035 BATAVE 4 - DESTATEC 5   20 -12 -18 8 - 2   7071   DESTATEC 5 - BATAVE 4 17 -4 -19   -        
  7036 KONINGSLUST 2 - SETA 8   10 -12 -18 2 - 8   7072   SETA 8   - KONINGSLUST 2 18 -4 -19   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
  Jack Lausen   2   2   0   2 2   1 2 0 1 1           13 65,0%                        
  Remi Huibers   0 0 0 0 0       1 0 1   0 0           2 10,0%                        
  Ton Schols         0       0 0     0 1 0           1 8,3%                        
  Anja Heijman       1       0 1   0   1               3 30,0%                        
  Berry Vleugels                                       0 #DEEL/0!                        
  Anja Baets   0 0     0     0 1   0     0           1 7,1%                        
  Ben Lampe   0 0   0     0   0       0             0 0,0%                        
  Wilma Holthuysen   0 0 0 0   0     0 0 0               0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin 1 0 1 0 0   1 1 0 0 0 0 1 0           5 38,5%                        
  dubbel onderin 0 0 1 0 0   0 0 0 0 0 0 0 0           1 7,7%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  KONINGSLUST 2 7 3 8   9 4 4 6 2 7 5 9   7 5         76 5              
  DESTATEC 5 3 0 5 0 0   3 4 2 1 3 1 3 1           26 9              
  BATAVE 4   5 0 2 0 1 1 0   8 4 0 1 1 1 3         27 8              
  SETA 8   6 10 4 10 9 7   8 8 7 9 8 7 9 5         107 1              
  SETA 9   4   5 4 5 9 6 2 6 3   9 5 7 7         72 6              
  RED STARS 4 5 0   2 1 1 7 3 4 6 1   1 3 4         38 7              
  TTC 3   7 10 6 6   6 4 7 2 9 10 2 5   5         79 3              
  ZWALOCOM 5 3 10 2 10 5 9 6 2   3 7 3 9 3 6         78 4              
  LEUDAL 3     7 8 8 10 3 10 8 8   5 7 9 9 5         97 2              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde        
      Telefoon: 077 � 8508959                                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                  
                     
  LEUDAL 3   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-491667              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102              
                                           
  SETA 8 en 9 Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  RED STARS 4 Speellocatie: Zuidsingel 2a, Venray, 0478-583232                
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591              
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                     
  BATAVE 4   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                          
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                                
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,