KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 HELDEN 2 - DESTATEC 2   20 10 -16 7 - 3   2037   DESTATEC 2 - HELDEN 2 13 -1 17 4 - 6      
  2002 WAP IN 2 - T'BELKE 1   12 -9 -16 3 - 7   2038   T'BELKE 1 - WAP IN 2 21 -3 17 8 - 2          
  2003 RED STARS 1 - LEUDAL 2   16 -9 -16 5 - 5   2039   LEUDAL 2 - RED STARS 1 9 -1 17 2 - 8                    
  2004 SETA 2 - ARMADA 1   13 -9 -16 2 - 8   2040   ARMADA 1 - SETA 2 11 -1 17 5 - 5                    
                                                         
  2005 WESTA 1 - HELDEN 2   17 10 -16 6 - 4   2041   HELDEN 2 - WESTA 1 19 -1 17 8 - 2                  
  2006 DESTATEC 2 - WAP IN 2   23 -9 -16 4 - 6   2042   WAP IN 2 - DESTATEC 2 16 -1 17 6 - 4                  
  2007 T'BELKE 1 - RED STARS 1 20 -9 -16 3 - 7   2043   RED STARS 1 - T'BELKE 1 24 -3 17 7 - 3                  
  2008 LEUDAL 2 - SETA 2   26 -9 -16 6 - 4   2044   SETA 2   - LEUDAL 2 17 -1 17 6 - 4                  
                                                         
  2009 WESTA 1 - DESTATEC 2   3 10 -16 5 - 5   2045   DESTATEC 2 - WESTA 1 3 -2 17 7 - 3      
  2010 WAP IN 2 - ARMADA 1   6 10 -16 6 - 4   2046   ARMADA 1 - WAP IN 2 1 -2 17 2 - 8          
  2011 T'BELKE 1 - SETA 2   4 10 -16 7 - 3   2047   SETA 2   - T'BELKE 1 2 -2 17 2 - 8                  
  2012 RED STARS 1 - HELDEN 2   4 11 -16 7 - 3   2048   HELDEN 2 - RED STARS 1 2 -2 17 1 - 9                  
                                                         
  2013 DESTATEC 2 - RED STARS 1 14 10 -16 1 - 9   2049   RED STARS 1 - DESTATEC 2 17 -2 17 7 - 3          
  2014 LEUDAL 2 - WESTA 1   10 10 -16 6 - 4   2050   WESTA 1 - LEUDAL 2 6 -2 17 6 - 4          
  2015 ARMADA 1 - T'BELKE 1   19 10 -16 3 - 7   2051   T'BELKE 1 - ARMADA 1 7 -2 17 10 - 0                  
  2016 SETA 2 - WAP IN 2   1 11 -16 2 - 8   2052   WAP IN 2 - SETA 2 13 -2 17 8 - 2                  
                                                         
  2017 ARMADA 1 - DESTATEC 2   2 11 -16 8 - 2   2053   DESTATEC 2 - ARMADA 1 20 -2 17 6 - 4          
  2018 WESTA 1 - WAP IN 2   24 10 -16 1 - 9   2054   WAP IN 2 - WESTA 1 6 -3 17 4 - 6          
  2019 RED STARS 1 - SETA 2   28 10 -16 7 - 3   2055   SETA 2   - RED STARS 1 23 -2 17 2 - 8                  
  2020 HELDEN 2 - LEUDAL 2   27 10 -16 1 - 9   2056   LEUDAL 2 - HELDEN 2 13 -2 17 5 - 5                  
                                                         
  2021 RED STARS 1 - ARMADA 1   11 11 -16 8 - 2   2057   ARMADA 1 - RED STARS 1 15 -3 17 3 - 7                  
  2022 LEUDAL 2 - DESTATEC 2   7 11 -16 5 - 5   2058   DESTATEC 2 - LEUDAL 2 24 -3 17 4 - 6              
  2023 SETA 2 - WESTA 1   8 11 -16 6 - 4   2059   WESTA 1 - SETA 2 13 -3 17 6 - 4                
  2024 T'BELKE 1 - HELDEN 2   8 11 -16 6 - 4   2060   HELDEN 2 - T'BELKE 1 16 -3 17 2 - 8              
                                                         
  2025 ARMADA 1 - HELDEN 2   23 11 -16 3 - 7   2061   HELDEN 2 - ARMADA 1 30 -3 17 3 - 7        
  2026 WESTA 1 - RED STARS 1 14 11 -16 2 - 8   2062   RED STARS 1 - WESTA 1 26 -4 17 7 - 3        
  2027 WAP IN 2 - LEUDAL 2   21 11 -16 5 - 5   2063   LEUDAL 2 - WAP IN 2 27 -3 17 6 - 4                
  2028 DESTATEC 2 - T'BELKE 1   19 12 -16 1 - 9   2064   T'BELKE 1 - DESTATEC 2 28 -3 17 8 - 2              
                                                         
  2029 ARMADA 1 - WESTA 1   30 11 -16 8 - 2   2065   WESTA 1 - ARMADA 1 3 -4 17 2 - 8                
  2030 SETA 2 - DESTATEC 2   8 12 -16 7 - 3   2066   DESTATEC 2 - SETA 2 7 -4 17 5 - 5              
  2031 T'BELKE 1 - LEUDAL 2   29 11 -16 9 - 1   2067   LEUDAL 2 - T'BELKE 1 3 -4 17 4 - 6              
  2032 HELDEN 2 - WAP IN 2   1 12 -16 4 - 6   2068   WAP IN 2 - HELDEN 2 10 -4 17 8 - 2      
                                             
  2033 LEUDAL 2 - ARMADA 1   12 12 -16 6 - 4   2069   ARMADA 1 - LEUDAL 2 1 -3 17 4 - 6      
  2034 WESTA 1 - T'BELKE 1   12 12 -16 4 - 6   2070   T'BELKE 1 - WESTA 1 18 -4 17 7 - 3      
  2035 RED STARS 1 - WAP IN 2   10 2 -17 9 - 1   2071   WAP IN 2 - RED STARS 1 24 -4 17 3 - 7      
  2036 HELDEN 2 - SETA 2   15 12 -16 7 - 3   2072   SETA 2   - HELDEN 2 25 -4 17 7 - 3      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Henk Kok   0 2 1 0   2 0 1     2 2 0 2 1 1 1     15 53,6%                        
  Ronald Hanssen 0 0   0 0 0 0 1     0 1 0 0 0 0 0     2 7,1%                        
  Stan Evers     0 1   0 1 0     1 1 1 1 2 2 0 1     11 42,3%                        
  Roel Janssen   0 1 1 0 1 1   1   0   1   1     1     8 36,4%                        
  Stan Geelen   2   0 0     0 0   2 1   1   0         6 33,3%                        
  Ron Piepers inv.         0         1                   1 25,0%                        
  Younes Abbas inv.                               1       1 50,0%                        
  dubbel bovenin 0 1 1 0 1 0 1 0   0 0 1 0 1 0 0 1     7 43,8%                        
  dubbel onderin 1 0 1 1 0 1 0 0   0 0 1 1 0 1 0 1     8 50,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  HELDEN 2   7 4 3   1 4 7 4 7 6 8 1   5 2 3 2 3   67 6              
  WAP IN 2   3 6 6 8 9   5 6 1 2 6 8 8 4   4 8 3   87 3              
  RED STARS 1 5 7 7 9 7 8 8   9 8 7 9 7 8 7 7   7   120 1 KAMPIOEN            
  SETA 2   2 4 3 2 3 6   7 3 5 6 2 2 2 4   5 7   63 7              
  ARMADA 1   8   4 3 8 2 3 8 4 5   2 0 4 3 7 8 4   73 5              
  LEUDAL 2   5 6   6 9 5 5 1 6 2 4   4 5 6 6 4 6   80 4              
  T'BELKE 1   7 3 7 7   6 9 9 6 8 3 8 10   8 8 6 7   112 2              
  DESTATEC 2 3 4 5 1 2 5 1 3   4 4 7 3 6 4 2 5     58 9 1 punt kregen ze in mindering    
  WESTA 1     6 5 4 1 4 2 2 4   2 3 6 6 6 3 2 3   59 8              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                       
  T'BELKE 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld, 077-4751960            
    Speelavond: Dinsdag 20.30 uur                  
    Wedstrijdleider: Rik Houx - nttbcompetitie@belke.nl, 06-11483017              
                                           
  LEUDAL 2   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102                    
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102                
                                           
  RED STARS 1 Speellocatie: Zuidsingel 2a, sportpark de Wetteling, Venray, 0478-583232              
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                      
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591                
                     
  ARMADA 1 Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                  
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                  
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                
                     
  HELDEN 2   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902        
    Speelavond: Dinsdag 20.15 uur (team 3 en 4) en donderdag 20.30 uur (team 1 en 2)        
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223        
               
  WESTA 1   Speellocatie: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden,                    
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                                
    Wedstrijdleider: Joep Janssen - competitieleiderveta@home.nl, 077-3546009                
                                         
  SETA 2   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                       
  WAP IN 2   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076        
    Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag 20.15 uur            
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@hetnet.nl, 0478-532770, 06-23629076            
                   
  WESTA 1   Speellocatie: Kloosterlaan 6b, Wessem,                              
    Speelavond: Maandag 20.30 uur                                
    Wedstrijdleider: Jan Creemers - secretariaat@westa.nl, 06-11927310