KLASSE 7 recreanten 6                                        
                                         
  7001 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 4 19 10 15 3 - 7   7037   ZWALOCOM 4 - KONINGSLUST 2 5 -1 16 7 - 3      
  7002 SETA 8 - ARMADA 6   15 -9 15 3 - 7   7038   ARMADA 6 - SETA 8 11 -1 16 6 - 4          
  7003 DESTATEC 6 - DESTATEC 7   16 -9 15 9 - 1   7039   DESTATEC 7 - DESTATEC 6 6 -1 16 7 - 3                    
  7004 LEUDAL 4 - TTC 3   14 -9 15 7 - 3   7040   TTC 3   - LEUDAL 4 12 -1 16 7 - 3                    
                                                           
  7005 BATAVE 3 - KONINGSLUST 2 1 10 15 2 - 8   7041   KONINGSLUST 2 - BATAVE 3 11 -1 16 9 - 1                  
  7006 ZWALOCOM 4 - SETA 8   29 -9 15 8 - 2   7042   SETA 8   - ZWALOCOM 4 19 -1 16 5 - 5                  
  7007 ARMADA 6 - DESTATEC 6   28 -9 15 8 - 2   7043   DESTATEC 6 - ARMADA 6 20 -1 16 1 - 9                  
  7008 DESTATEC 7 - LEUDAL 4   30 -9 15 0 - 10   7044   LEUDAL 4 - DESTATEC 7 18 -1 16 1 - 9                  
                                                           
  7009 BATAVE 3 - ZWALOCOM 4 8 10 15 1 - 9   7045   ZWALOCOM 4 - BATAVE 3 26 -1 16 8 - 2      
  7010 SETA 8 - TTC 3   6 10 15 2 - 8   7046   TTC 3   - SETA 8 26 -1 16 7 - 3          
  7011 ARMADA 6 - LEUDAL 4   5 10 15 5 - 5   7047   LEUDAL 4 - ARMADA 6 1 -2 16 2 - 8                  
  7012 DESTATEC 6 - KONINGSLUST 2 7 10 15 3 - 7   7048   KONINGSLUST 2 - DESTATEC 6 1 -2 16 10 - 0                  
                                                           
  7013 ZWALOCOM 4 - DESTATEC 6   8 12 15 10 - 0   7049   DESTATEC 6 - ZWALOCOM 4 24 -2 16 2 - 8          
  7014 DESTATEC 7 - BATAVE 3   21 10 15 6 - 4   7050   BATAVE 3 - DESTATEC 7 18 -2 16 2 - 8          
  7015 TTC 3 - ARMADA 6   20 10 15 4 - 6   7051   ARMADA 6 - TTC 3 15 -2 16 3 - 7                  
  7016 LEUDAL 4 - SETA 8   9 11 15 8 - 2   7052   SETA 8   - LEUDAL 4 16 -2 16 3 - 7                  
                                                           
  7017 TTC 3 - ZWALOCOM 4 3 11 15 3 - 7   7053   ZWALOCOM 4 - TTC 3 1 -3 16 5 - 5          
  7018 BATAVE 3 - SETA 8   5 11 15 2 - 8   7054   SETA 8   - BATAVE 3 8 -3 16 8 - 2          
  7019 DESTATEC 6 - LEUDAL 4   4 11 15 1 - 9   7055   LEUDAL 4 - DESTATEC 6 29 -2 16 10 - 0                  
  7020 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 7   2 11 15 6 - 4   7056   DESTATEC 7 - KONINGSLUST 2 2 -3 16 6 - 4                  
                                                           
  7021 DESTATEC 6 - TTC 3   18 11 15 3 - 7   7057   TTC 3   - DESTATEC 6 15 -3 16 9 - 1                  
  7022 DESTATEC 7 - ZWALOCOM 4 11 11 15 3 - 7   7058   ZWALOCOM 4 - DESTATEC 7 15 -3 16 6 - 4                
  7023 LEUDAL 4 - BATAVE 3   16 11 15 9 - 1   7059   BATAVE 3 - LEUDAL 4 17 -3 16 3 - 7                
  7024 ARMADA 6 - KONINGSLUST 2 9 11 15 5 - 5   7060   KONINGSLUST 2 - ARMADA 6 14 -3 16 4 - 6              
                                                           
  7025 TTC 3 - KONINGSLUST 2 24 11 15 7 - 3   7061   KONINGSLUST 2 - TTC 3 21 -3 16 6 - 4        
  7026 BATAVE 3 - DESTATEC 6   26 11 15 3 - 7   7062   DESTATEC 6 - BATAVE 3 30 -3 16 2 - 8        
  7027 SETA 8 - DESTATEC 7   22 12 15 6 - 4   7063   DESTATEC 7 - SETA 8 23 -3 16 1 - 9                
  7028 ZWALOCOM 4 - ARMADA 6   24 11 15 7 - 3   7064   ARMADA 6 - ZWALOCOM 4 21 -3 16 6 - 4              
                                                       
  7029 TTC 3 - BATAVE 3   8 12 15 9 - 1   7065   BATAVE 3 - TTC 3 7 -4 16 1 - 9                
  7030 LEUDAL 4 - ZWALOCOM 4 30 11 15 8 - 2   7066   ZWALOCOM 4 - LEUDAL 4 5 -4 16 6 - 4              
  7031 ARMADA 6 - DESTATEC 7   7 12 15 6 - 4   7067   DESTATEC 7 - ARMADA 6 6 -4 16 4 - 6              
  7032 KONINGSLUST 2 - SETA 8   30 11 15 10 - 0   7068   SETA 8   - KONINGSLUST 2 5 -4 16 2 - 8      
                                             
  7033 DESTATEC 7 - TTC 3   16 12 15 4 - 6   7069   TTC 3   - DESTATEC 7 26 -4 16 7 - 3      
  7034 BATAVE 3 - ARMADA 6   17 12 15 1 - 9   7070   ARMADA 6 - BATAVE 3 25 -4 16 9 - 1      
  7035 DESTATEC 6 - SETA 8   16 12 15 1 - 9   7071   SETA 8   - DESTATEC 6 19 -4 16 9 - 1      
  7036 KONINGSLUST 2 - LEUDAL 4   25 4 16 8 - 2   7072   LEUDAL 4 - KONINGSLUST 2 22 -2 16 4 - 6      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Monique Beurskens 2                                     2 100,0%                        
  Jack Lausen   1 2 0 0 0 1       1 0   0 0 1 1   1   8 30,8%                        
  Remi Huibers   2 0 0 0 0 0 2   0 1 0   0 0 0 0   0   5 16,7%                        
  Anja Heijman   2 0 0 0 1       1 1 1 0   0 0 1   0   7 26,9%                        
  Huub van Lieshout             1   0                     1 25,0%                        
  Wilma Holthuijsen       0 0 0     0 0 0 0 0 0 0 0   0   0 0,0%                        
  Paul Boonen inv   0         0         0               0 0,0%                        
  Linda Roeffen Cox inv     2     2 2           2             8 100,0%                        
  Ashley Derks inv                       0               0 0,0%                        
  dubbel bovenin 1 0 1 0 0 0 1   0 0 0 0 0 0 0 0   0   3 18,8%                        
  dubbel onderin 1 0 0 0 0 0 1   0 0 0 0 0 0 0 0   0   2 12,5%                        
                                                       
                                     
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  KONINGSLUST 2 3 8 7   6 5 3 10 8 3 9 10   4 4 6 8 6   100 4              
  SETA 8   3 2 2 2 8   6 0 9 4 5 3 3 8   9 2 9   75 6              
  DESTATEC 6 9 2 3 0 1 3 7   1 3 1 0 2 0 1 2   1   36 8              
  LEUDAL 4   7 10 5 8 9 9   8 2 3 1 2 7 10 7   4 4   96 5              
  TTC 3   3   8 4 3 7 7 9 6 7   7 7 5 9 4 9 7   102 2              
  DESTATEC 7 1 0   6 4 3 4 4 4 7 9   8 6 4 1 4 3   68 7              
  ARMADA 6   7 8 5 6   5 3 6 9 6 9 8 3   6 6 6 9   102 2              
  ZWALOCOM 4 7 8 9 10 7 7 7 2   7 5 8 8 5 6 4 6     106 1 Kampioen            
  BATAVE 3     2 1 4 2 1 3 1 1   1 2 2 2 3 8 1 1   35 9              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  ZWALOCOM 4 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  SETA 8   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                                             
  DESTATEC 7 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
         
             
             
                                           
  DESTATEC 6 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
         
             
             
                   
                     
  ARMADA 6   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                    
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                    
                     
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077 8508959                
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                                
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215                  
                 
  BATAVE 3   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                  
    Speelavond: Donderdag 19.15 uur                
    Wedstrijdleider: Geert Luijpers - geertluijpers@home.nl, 077-3821090                
                                         
  LEUDAL 4   Speellocatie: Microsport, Heldensdijk 2, Roggel
Speelavond: maandag 20,15 uur
Wedstrijdleider: Rieny Couven, rienycauven@msn.com, 0475-496102
         
             
             
                       
  TTC 3   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 077-3738417            
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur            
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-52115330