KLASSE 5 recreanten 5                                          
                                           
  5001 SETA 4 - SETA 5   24 -9 15 6 - 4   5037   SETA 5   - SETA 4 5 -1 16 3 - 7      
  5002 ARMADA 4 - ARMADA 5   21 -9 15 9 - 1   5038   ARMADA 5 - ARMADA 4 11 -1 16 5 - 5          
  5003 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 5   14 -9 15 5 - 5   5039   DESTATEC 5 - KONINGSLUST 1 8 -1 16 8 - 2                    
  5004 HELDEN 3 - BATAVE 2   22 -9 15 9 - 1   5040   BATAVE 2 - HELDEN 3 7 -1 16 1 - 9                    
                                                           
  5005 VENLO 3 - SETA 4   28 -9 15 9 - 1   5041   SETA 4   - VENLO 3 19 -1 16 3 - 7                  
  5006 SETA 5 - ARMADA 4   29 -9 15 1 - 9   5042   ARMADA 4 - SETA 5 18 -1 16 9 - 1                  
  5007 ARMADA 5 - KONINGSLUST 1 28 -9 15 4 - 6   5043   KONINGSLUST 1 - ARMADA 5 25 -1 16 5 - 5                  
  5008 DESTATEC 5 - HELDEN 3   2 10 15 6 - 4   5044   HELDEN 3 - DESTATEC 5 19 -1 16 5 - 5                  
                                                           
  5009 VENLO 3 - SETA 5   12 10 15 7 - 3   5045   SETA 5   - VENLO 3 31 -3 16 1 - 9      
  5010 ARMADA 4 - BATAVE 2   12 10 15 8 - 2   5046   BATAVE 2 - ARMADA 4 28 -1 16 3 - 7          
  5011 ARMADA 5 - HELDEN 3   12 10 15 10 - 0   5047   HELDEN 3 - ARMADA 5 2 -2 16 5 - 5                  
  5012 KONINGSLUST 1 - SETA 4   5 10 15 8 - 2   5048   SETA 4   - KONINGSLUST 1 28 -1 16 2 - 8                  
                                                           
  5013 SETA 5 - KONINGSLUST 1 20 10 15 1 - 9   5049   KONINGSLUST 1 - SETA 5 15 -2 16 6 - 4          
  5014 DESTATEC 5 - VENLO 3   23 10 15 3 - 7   5050   VENLO 3 - DESTATEC 5 22 -2 16 6 - 4          
  5015 BATAVE 2 - ARMADA 5   22 10 15 5 - 5   5051   ARMADA 5 - BATAVE 2 22 -2 16 9 - 1                  
  5016 HELDEN 3 - ARMADA 4   27 10 15 1 - 9   5052   ARMADA 4 - HELDEN 3 22 -2 16 10 - 0                  
                                                           
  5017 BATAVE 2 - SETA 5   5 11 15 4 - 6   5053   SETA 5   - BATAVE 2 8 -3 16 6 - 4          
  5018 VENLO 3 - ARMADA 4   2 11 15 6 - 4   5054   ARMADA 4 - VENLO 3 7 -3 16 4 - 6          
  5019 KONINGSLUST 1 - HELDEN 3   16 11 15 8 - 2   5055   HELDEN 3 - KONINGSLUST 1 1 -3 16 0 - 10                  
  5020 SETA 4 - DESTATEC 5   3 11 15 2 - 8   5056   DESTATEC 5 - SETA 4 15 -4 16 9 - 1                  
                                                           
  5021 KONINGSLUST 1 - BATAVE 2   9 11 15 7 - 3   5057   BATAVE 2 - KONINGSLUST 1 17 -3 16 3 - 7                  
  5022 DESTATEC 5 - SETA 5   13 11 15 9 - 1   5058   SETA 5   - DESTATEC 5 17 -3 16 1 - 9                
  5023 HELDEN 3 - VENLO 3   10 11 15 3 - 7   5059   VENLO 3 - HELDEN 3 14 -3 16 8 - 2                
  5024 ARMADA 5 - SETA 4   9 11 15 6 - 4   5060   SETA 4   - ARMADA 5 10 -3 16 3 - 7              
                                                           
  5025 BATAVE 2 - SETA 4   26 11 15 4 - 6   5061   SETA 4   - BATAVE 2 31 -3 16 5 - 5        
  5026 VENLO 3 - KONINGSLUST 1 23 11 15 7 - 3   5062   KONINGSLUST 1 - VENLO 3 21 -3 16 2 - 8        
  5027 ARMADA 4 - DESTATEC 5   23 11 15 5 - 5   5063   DESTATEC 5 - ARMADA 4 25 -3 16 3 - 7                
  5028 SETA 5 - ARMADA 5   26 11 15 1 - 9   5064   ARMADA 5 - SETA 5 21 -3 16 7 - 3              
                                                       
  5029 BATAVE 2 - VENLO 3   3 12 15 2 - 8   5065   VENLO 3 - BATAVE 2 4 -4 16 8 - 2                
  5030 HELDEN 3 - SETA 5   1 12 15 9 - 1   5066   SETA 5   - HELDEN 3 7 -4 16 6 - 4              
  5031 ARMADA 5 - DESTATEC 5   7 12 15 5 - 5   5067   DESTATEC 5 - ARMADA 5 8 -4 16 7 - 3              
  5032 SETA 4 - ARMADA 4   10 12 15 4 - 6   5068   ARMADA 4 - SETA 4 11 -4 16 6 - 4      
                                               
  5033 DESTATEC 5 - BATAVE 2   18 12 15 8 - 2   5069   BATAVE 2 - DESTATEC 5 21 -4 16 3 - 7      
  5034 VENLO 3 - ARMADA 5   21 12 15 9 - 1   5070   ARMADA 5 - VENLO 3 18 -4 16 5 - 5      
  5035 KONINGSLUST 1 - ARMADA 4   14 12 15 3 - 7   5071   ARMADA 4 - KONINGSLUST 1 25 -4 16 6 - 4      
  5036 SETA 4 - HELDEN 3   22 12 15 7 - 3   5072   HELDEN 3 - SETA 4 19 -4 16 4 - 6      
                                                 
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                  
                                                                       
                                            0                            
  Marco Vogelaar 1 1   0 2 2 1 1 2   1   1 2   0 2 0   16 57,1%                          
  Kim Doensen   1 2   2 2 2 1 1 2 2 1   1   2 0 1     20 71,4%                          
  Ruben Lampe 2 2   1 2 2 2 2 2 2 1   2 2 2   2 2   28 93,3%                          
  Remzi Naryapragi                           2   1   2   5 83,3%                          
  Mark Heijman                                       0 #DEEL/0!                          
  Jan Jacobs   0       1 1 0 1 1 1 2   0 2 2 2 0 1   14 50,0%                          
  Rene Nijssen     1   0                     2         3 50,0%                          
  Petra Boonen inv.                   1                   1 50,0%                          
  dubbel bovenin 1 0   0 0 1 0 0 0 1 0   0 0 0 0 1 1   5 31,3%                          
  dubbel onderin 0 1   0 1 1 1 1 1 1 0   0 1 1 0 1 1   11 68,8%                          
                                                         
                                       
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  SETA 4   6 1 2   2 4 6 4 7 7 3 2   1 3 5 4 6   63 6              
  ARMADA 4   9 9 8 9 4   5 6 7 5 9 7 10 4   7 6 6   111 2              
  KONINGSLUST 1 5 6 8 9 8 7 3   3 2 5 8 6 10 7 2   4   93 4              
  HELDEN 3   9 4 0 1 2 3   9 3 9 5 5 0 0 2   4 4   60 7                
  BATAVE 2   1   2 5 4 3 4 2 2 1   3 1 4 3 5 2 3   45 8              
  DESTATEC 5 5 6   3 8 9 5 5 8 8 5   4 9 9 3 7 7   101 3                
  ARMADA 5   1 4 10 5   6 9 5 1 5 5 5 9   7 7 3 5   87 5              
  SETA 5   4 1 3 1 6 1 1 1   3 1 1 4 6 1 3 6     43 9              
  VENLO 3     9 7 7 6 7 7 8 9   7 9 6 6 8 8 8 5   117 1 Kampioen            
                                                               
                                           
                           
                                         
  club   adres                                    
                                         
  SETA 5   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                         
  ARMADA 5   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                
                                               
  DESTATEC 5 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
         
             
             
                                             
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077 8508959                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                    
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215                    
                     
                       
  ARMADA 4   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                    
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                    
                       
  SETA 4   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                     
  VENLO 3   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                    
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                  
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156                  
                                           
  HELDEN 3   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902                    
    Speelavond: Dinsdag 20.30 uur (team 3 en 4) en donderdag 20.00 uur (team 1 en 2)                  
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223                  
                         
  BATAVE 2   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                
    Speelavond: Donderdag 19.15 uur                
    Wedstrijdleider: Geert Luijpers - geertluijpers@home.nl, 077-3821090