KLASSE 4 recreanten 3                                        
                                         
  4001 NOAD 3 - MEPPERS 1   18 -2 16 2 - 8   4037   MEPPERS 1 - NOAD 3 6 -1 16 10 - 0      
  4002 ARMADA 3 - PANNINGEN 2 21 -9 15 7 - 3   4038   PANNINGEN 2 - ARMADA 3 4 -1 16 2 - 8          
  4003 ZWALOCOM 1 - SETA 3   22 -9 15 8 - 2   4039   SETA 3   - ZWALOCOM 1 7 -1 16 0 - 10                    
  4004 DESTATEC 3 - DESTATEC 4   25 -9 15 5 - 5   4040   DESTATEC 4 - DESTATEC 3 15 -1 16 6 - 4                    
                                                           
  4005 VENLO 2 - NOAD 3   28 -9 15 10 - 0   4041   NOAD 3   - VENLO 2 21 -1 16 1 - 9                  
  4006 MEPPERS 1 - ARMADA 3   30 -9 15 1 - 9   4042   ARMADA 3 - MEPPERS 1 18 -1 16 7 - 3                  
  4007 PANNINGEN 2 - ZWALOCOM 1 5 10 15 2 - 8   4043   ZWALOCOM 1 - PANNINGEN 2 19 -1 16 7 - 3                  
  4008 SETA 3 - DESTATEC 3   1 10 15 4 - 6   4044   DESTATEC 3 - SETA 3 -1 -2 16 3 - 7                  
                                                           
  4009 VENLO 2 - MEPPERS 1   19 10 15 5 - 5   4045   MEPPERS 1 - VENLO 2 23 -3 16 4 - 6      
  4010 ARMADA 3 - DESTATEC 4   12 10 15 6 - 4   4046   DESTATEC 4 - ARMADA 3 12 -2 16 2 - 8          
  4011 PANNINGEN 2 - DESTATEC 3   12 10 15 7 - 3   4047   DESTATEC 3 - PANNINGEN 2 5 -2 16 8 - 2                  
  4012 ZWALOCOM 1 - NOAD 3   13 10 15 10 - 0   4048   NOAD 3   - ZWALOCOM 1 28 -1 16 5 - 5                  
                                                           
  4013 MEPPERS 1 - ZWALOCOM 1 21 10 15 1 - 9   4049   ZWALOCOM 1 - MEPPERS 1 23 -2 16 9 - 1          
  4014 SETA 3 - VENLO 2   27 10 15 4 - 6   4050   VENLO 2 - SETA 3 22 -2 16 7 - 3          
  4015 DESTATEC 4 - PANNINGEN 2 23 10 15 8 - 2   4051   PANNINGEN 2 - DESTATEC 4 15 -2 16 6 - 4                  
  4016 DESTATEC 3 - ARMADA 3   30 10 15 5 - 5   4052   ARMADA 3 - DESTATEC 3 22 -2 16 9 - 1                  
                                                           
  4017 DESTATEC 4 - MEPPERS 1   6 11 15 6 - 4   4053   MEPPERS 1 - DESTATEC 4 2 -3 16 5 - 5          
  4018 VENLO 2 - ARMADA 3   2 11 15 2 - 8   4054   ARMADA 3 - VENLO 2 7 -3 16 8 - 2          
  4019 ZWALOCOM 1 - DESTATEC 3   3 11 15 6 - 4   4055   DESTATEC 3 - ZWALOCOM 1 4 -3 16 3 - 7                  
  4020 NOAD 3 - SETA 3   5 11 15 3 - 7   4056   SETA 3   - NOAD 3 8 -3 16 6 - 4                  
                                                           
  4021 ZWALOCOM 1 - DESTATEC 4   2 2 16 10 - 0   4057   DESTATEC 4 - ZWALOCOM 1 18 -3 16 3 - 7                  
  4022 SETA 3 - MEPPERS 1   10 11 15 5 - 5   4058   MEPPERS 1 - SETA 3 16 -3 16 5 - 5                
  4023 DESTATEC 3 - VENLO 2   20 11 15 4 - 6   4059   VENLO 2 - DESTATEC 3 14 -3 16 1 - 9                
  4024 PANNINGEN 2 - NOAD 3   9 11 15 10 - 0   4060   NOAD 3   - PANNINGEN 2 17 -3 16 2 - 8              
                                                           
  4025 DESTATEC 4 - NOAD 3   27 11 15 8 - 2   4061   NOAD 3   - DESTATEC 4 31 -3 16 3 - 7        
  4026 VENLO 2 - ZWALOCOM 1 23 11 15 7 - 3   4062   ZWALOCOM 1 - VENLO 2 29 -3 16 6 - 4        
  4027 ARMADA 3 - SETA 3   23 11 15 9 - 1   4063   SETA 3   - ARMADA 3 29 -3 16 2 - 8                
  4028 MEPPERS 1 - PANNINGEN 2 25 11 15 5 - 5   4064   PANNINGEN 2 - MEPPERS 1 21 -3 16 6 - 4              
                                                       
  4029 DESTATEC 4 - VENLO 2   4 12 15 4 - 6   4065   VENLO 2 - DESTATEC 4 4 -4 16 2 - 8                
  4030 DESTATEC 3 - MEPPERS 1   11 12 15 7 - 3   4066   MEPPERS 1 - DESTATEC 3 6 -4 16 6 - 4              
  4031 PANNINGEN 2 - SETA 3   30 11 15 6 - 4   4067   SETA 3   - PANNINGEN 2 5 -4 16 5 - 5              
  4032 NOAD 3 - ARMADA 3   10 12 15 1 - 9   4068   ARMADA 3 - NOAD 3 11 -4 16 9 - 1      
                                             
  4033 SETA 3 - DESTATEC 4   15 12 15 8 - 2   4069   DESTATEC 4 - SETA 3 22 -4 16 4 - 6      
  4034 VENLO 2 - PANNINGEN 2 21 12 15 8 - 2   4070   PANNINGEN 2 - VENLO 2 18 -4 16 4 - 6      
  4035 ZWALOCOM 1 - ARMADA 3   15 12 15 2 - 8   4071   ARMADA 3 - ZWALOCOM 1 25 -4 16 8 - 2      
  4036 NOAD 3 - DESTATEC 3   17 12 15 3 - 7   4072   DESTATEC 3 - NOAD 3 22 -4 16 9 - 1      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Pedro Kessels 1 1   2 2 1     2 2 0 2   1 2   2 2   20 76,9%                        
  Ron Piepers   0 2 1 1 0 1   1   1   2 1 0 1     2   13 50,0%                        
  Leo Hanssen     1 0   1 1   1 1 0 0 1 0 1 2   0 2   11 39,3%                        
  Jan Hendriks   1 1 1 1 0     2 1   1 1 0 1     1     11 45,8%                        
  Michel Vogelaar 2   0 0   0   2   0 1   0   2     1   8 40,0%                        
  Ruben Lampe inv.                 2                     2 100,0%                        
  Siegfried Klein inv.                                 0     0 0,0%                        
  dubbel bovenin 1 1 0 1 1 1   0 0 0 0 1 0 0 1   0 1   8 50,0%                        
  dubbel onderin 0 0 1 0 0 0   1 1 1 1 1 0 0 1   1 1   9 56,3%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  NOAD 3   2 0 0   3 0 2 1 3 0 1 5   4 2 3 1 1   28 9              
  ARMADA 3   7 9 6 5 8   9 9 8 8 7 8 9 8   8 9 8   126 1 Kampioen            
  ZWALOCOM 1 8 8 10 9 6 10 3   2 10 7 5 9 7 7 6   2   109 2              
  DESTATEC 3 5 6 3 5 4 4   7 7 4 3 8 1 3 9   4 9   82 4              
  DESTATEC 4 5   4 8 6 0 8 4 2 6   2 4 5 3 7 8 4   76 5              
  SETA 3   2 4   4 7 5 1 4 8 0 7   3 6 5 2 5 6   69 8              
  PANNINGEN 2 3 2 7 2   10 5 6 2 2 3 2 6   8 6 5 4   73 6              
  MEPPERS 1   8 1 5 1 4 5 5 3   10 3 4 1 5 5 4 6     70 7              
  VENLO 2     10 5 6 2 6 7 6 8   9 6 7 2 1 4 2 6   87 3              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  MEPPERS 1   Speellocatie: Maasbreesestraat 48A, Blerick, 06-38618760                      
    Speelavond: woensdag 20.30 uur                                
    Wedstrijdleider: Piet van de Sande - piethm@hotmail.com, 06-48689993                  
                       
  PANNINGEN 2 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                                             
  SETA 3   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM 1 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  ARMADA 3   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                    
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                    
                     
  NOAD 3   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver, 077-4742297          
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur           
    Wedstrijdleider: Jac Schrijvers - jac.schrijvers@home.nl, 077-4742297          
                 
  VENLO 2   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156                
                                         
  DESTATEC 3 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  DESTATEC 4 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484