KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 HELDEN 2 - DESTATEC 2   17 -9 15 7 - 3   2037   DESTATEC 2 - HELDEN 2 8 -1 16 4 - 6      
  2002 ARMADA 1 - PANNINGEN 1 16 -9 15 3 - 7   2038   PANNINGEN 1 - ARMADA 1 4 -1 16 8 - 2          
  2003 RED STARS 1 - LEUDAL 2   18 -9 15 5 - 5   2039   LEUDAL 2 - RED STARS 1 4 -1 16 5 - 5                    
  2004 SETA 2 - WAP IN 2   17 -9 15 3 - 7   2040   WAP IN 2 - SETA 2 7 -1 16 8 - 2                    
                                                           
  2005 VETA 2 - HELDEN 2   22 -9 15 3 - 7   2041   HELDEN 2 - VETA 2 1 -3 16 8 - 2                  
  2006 DESTATEC 2 - ARMADA 1   2 10 15 3 - 7   2042   ARMADA 1 - DESTATEC 2 20 -1 16 6 - 4                  
  2007 PANNINGEN 1 - RED STARS 1 28 -9 15 9 - 1   2043   RED STARS 1 - PANNINGEN 1 22 -1 16 7 - 3                  
  2008 LEUDAL 2 - SETA 2   28 -9 15 10 - 0   2044   SETA 2   - LEUDAL 2 21 -1 16 1 - 9                  
                                                           
  2009 VETA 2 - DESTATEC 2   6 10 15 6 - 4   2045   DESTATEC 2 - VETA 2 15 -2 16 6 - 4      
  2010 ARMADA 1 - WAP IN 2   14 10 15 4 - 6   2046   WAP IN 2 - ARMADA 1 28 -1 16 3 - 7          
  2011 PANNINGEN 1 - SETA 2   12 10 15 10 - 0   2047   SETA 2   - PANNINGEN 1 4 -2 16 1 - 9                  
  2012 RED STARS 1 - HELDEN 2   9 10 15 9 - 1   2048   HELDEN 2 - RED STARS 1 28 -1 16 2 - 8                  
                                                           
  2013 DESTATEC 2 - RED STARS 1 30 10 15 3 - 7   2049   RED STARS 1 - DESTATEC 2 19 -2 16 7 - 3          
  2014 LEUDAL 2 - VETA 2   19 10 15 8 - 2   2050   VETA 2   - LEUDAL 2 23 -2 16 4 - 6          
  2015 WAP IN 2 - PANNINGEN 1 12 11 15 3 - 7   2051   PANNINGEN 1 - WAP IN 2 15 -2 16 8 - 2                  
  2016 SETA 2 - ARMADA 1   22 10 15 4 - 6   2052   ARMADA 1 - SETA 2 17 -2 16 7 - 3                  
                                                           
  2017 WAP IN 2 - DESTATEC 2   5 11 15 6 - 4   2053   DESTATEC 2 - WAP IN 2 4 -4 16 5 - 5          
  2018 VETA 2 - ARMADA 1   3 11 15 4 - 6   2054   ARMADA 1 - VETA 2 2 -3 16 8 - 2          
  2019 RED STARS 1 - SETA 2   6 11 15 9 - 1   2055   SETA 2   - RED STARS 1 3 -3 16 2 - 8                  
  2020 HELDEN 2 - LEUDAL 2   5 11 15 4 - 6   2056   LEUDAL 2 - HELDEN 2 7 -3 16 8 - 2                  
                                                           
  2021 RED STARS 1 - WAP IN 2   20 11 15 6 - 4   2057   WAP IN 2 - RED STARS 1 14 -3 16 4 - 6                  
  2022 LEUDAL 2 - DESTATEC 2   9 11 15 8 - 2   2058   DESTATEC 2 - LEUDAL 2 18 -3 16 5 - 5                
  2023 SETA 2 - VETA 2   12 11 15 8 - 2   2059   VETA 2   - SETA 2 15 -3 16 6 - 4                
  2024 PANNINGEN 1 - HELDEN 2   9 11 15 10 - 0   2060   HELDEN 2 - PANNINGEN 1 17 -3 16 3 - 7              
                                                           
  2025 WAP IN 2 - HELDEN 2   25 1 16 6 - 4   2061   HELDEN 2 - WAP IN 2 24 -3 16 6 - 4        
  2026 VETA 2 - RED STARS 1 24 11 15 1 - 9   2062   RED STARS 1 - VETA 2 14 -4 16 8 - 2        
  2027 ARMADA 1 - LEUDAL 2   25 11 15 5 - 5   2063   LEUDAL 2 - ARMADA 1 21 -3 16 5 - 5                
  2028 DESTATEC 2 - PANNINGEN 1 27 11 15 4 - 6   2064   PANNINGEN 1 - DESTATEC 2 21 -3 16 9 - 1              
                                                       
  2029 WAP IN 2 - VETA 2   3 12 15 7 - 3   2065   VETA 2   - WAP IN 2 12 -4 16 3 - 7                
  2030 SETA 2 - DESTATEC 2   3 12 15 6 - 4   2066   DESTATEC 2 - SETA 2 8 -4 16 6 - 4              
  2031 PANNINGEN 1 - LEUDAL 2   30 11 15 7 - 3   2067   LEUDAL 2 - PANNINGEN 1 11 -4 16 2 - 8              
  2032 HELDEN 2 - ARMADA 1   3 12 15 3 - 7   2068   ARMADA 1 - HELDEN 2 6 -4 16 7 - 3      
                                             
  2033 LEUDAL 2 - WAP IN 2   14 12 15 6 - 4   2069   WAP IN 2 - LEUDAL 2 21 -4 16 4 - 6      
  2034 VETA 2 - PANNINGEN 1 29 12 15 0 - 10   2070   PANNINGEN 1 - VETA 2 18 -4 16 10 - 0      
  2035 RED STARS 1 - ARMADA 1   18 12 15 6 - 4   2071   ARMADA 1 - RED STARS 1 20 -4 16 6 - 4      
  2036 HELDEN 2 - SETA 2   17 12 15 6 - 4   2072   SETA 2   - HELDEN 2 21 -4 16 4 - 6      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Henk Kok   1 1 1 1 1   1 1   1 1 1   2 2 0       14 53,8%                        
  Stan Evers         0 1 0 0 0   0 1 0 2 1 1   1     7 29,2%                        
  Ronald Hanssen   0 1   1 0 2 1     1 2 0     0 0     8 36,4%                        
  Roel Janssen   0 2 2   1 1   1   2     0     0 2     11 55,0%                        
  Maud Ruyten   1   0 0   1 1         1 0 1 1         6 33,3%                        
  Stan Geelen   1 0   1           1 0     0 0 1 2     6 33,3%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin 0 0 0 1 0 0 1 1   0 1 1 1 1 1 0 0     8 50,0%                        
  dubbel onderin 0 0 0 0 0 0 0 0   0 0 1 0 0 0 0 1     2 12,5%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  HELDEN 2   7 7 1   4 0 4 3 6 6 8 2   2 3 6 3 6   68 6              
  ARMADA 1   3 7 4 6 6   5 7 4 2 6 7 7 8   5 7 6   90 4              
  RED STARS 1 5 1 9 7 9 6 9   6 5 7 8 7 8 6 8   4   105 2              
  SETA 2   3 0 0 4 1 8   6 4 2 1 1 3 2 4   4 4   47 8              
  WAP IN 2   7   6 3 6 4 6 7 4 8   3 2 5 4 4 7 4   80 5              
  LEUDAL 2   5 10   8 6 8 5 3 6 5 9   6 8 5 5 2 6   97 3              
  PANNINGEN 1 7 9 10 7   10 6 7 10 8 3 9 8   7 9 8 10   128 1 Kampioen            
  DESTATEC 2 3 3 4 3 4 2 4 4   4 4 6 3 5 5 1 6     61 7              
  VETA 2     3 6 2 4 2 1 3 0   2 4 4 2 6 3 3 0   45 9              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                       
  PANNINGEN 1 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409              
    Speelavond: Maandag 20.00 uur                  
    Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729 / 06-12671569            
                                             
  LEUDAL 2   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102                      
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                                
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102                  
                                           
  RED STARS 1 Speellocatie: Zuidsingel 2a, sportpark de Wetteling, Venray, 0478-583232              
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                      
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591                  
                     
  ARMADA 1   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                    
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                    
                     
  HELDEN 2   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902        
    Speelavond: Dinsdag 20.30 uur (team 3 en 4) en donderdag 20.30 uur (team 1 en 2)        
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223        
                 
  VETA 2   Speellocatie: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden,                    
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                                
    Wedstrijdleider: Joep Janssen - competitieleiderveta@home.nl, 077-3546009                
                                           
  SETA 2   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                       
  WAP IN 2   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076            
    Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag 20.15 uur            
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@hetnet.nl, 0478-532770, 06-23629076