KLASSE 8 recreanten 6                                        
                                         
  8001 ZWALOCOM 4 - HELDEN 4   24- 09- 13 0 - 10   8029   HELDEN 4 - ZWALOCOM 4 07- 01- 14 7 - 3      
  8002 KONINGSLUST 2 - ARMADA 6   16- 09- 13 9 - 1   8030   ARMADA 6 - KONINGSLUST 2 15- 01- 14 9 - 1          
  8003 SETA 9 - SETA 10   24- 09- 13 7 - 3   8031   SETA 10 - SETA 9 14- 01- 14 3 - 7                    
  8004 DESTATEC 7 - DESTATEC 6   25- 09- 13 6 - 4   8032   DESTATEC 6 - DESTATEC 7 15- 01- 14 10 - 0                    
                                                         
  8005 HELDEN 4 - DESTATEC 7   01- 10- 13 10 - 0   8033   DESTATEC 7 - HELDEN 4 29- 01- 14 0 - 10                  
  8006 DESTATEC 6 - ZWALOCOM 4 09- 10- 13 1 - 9   8034   ZWALOCOM 4 - DESTATEC 6 21- 01- 14 9 - 1                  
  8007 SETA 10 - KONINGSLUST 2 03- 10- 13 0 - 10   8035   KONINGSLUST 2 - SETA 10 20- 01- 14 8 - 2                  
  8008 ARMADA 6 - SETA 9   07- 10- 13 7 - 3   8036   SETA 9   - ARMADA 6 28- 01- 14 3 - 7                  
                                                           
  8009 ZWALOCOM 4 - SETA 10   17- 10- 13 3 - 7   8037   SETA 10 - ZWALOCOM 4 13- 02- 14 7 - 3      
  8010 ARMADA 6 - DESTATEC 6   21- 10- 13 9 - 1   8038   DESTATEC 6 - ARMADA 6 12- 02- 14 2 - 8          
  8011 SETA 9 - HELDEN 4   15- 10- 13 7 - 3   8039   HELDEN 4 - SETA 9 04- 02- 14 7 - 3                  
  8012 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 7   21- 10- 13 10 - 0   8040   DESTATEC 7 - KONINGSLUST 2 19- 02- 14 0 - 10                  
                                                           
  8013 ZWALOCOM 4 - ARMADA 6   29- 10- 13 4 - 6   8041   ARMADA 6 - ZWALOCOM 4 17- 02- 14 5 - 5          
  8014 DESTATEC 7 - SETA 9   06- 11- 13 0 - 10   8042   SETA 9   - DESTATEC 7 25- 02- 14 9 - 1          
  8015 DESTATEC 6 - KONINGSLUST 2 06- 11- 13 0 - 10   8043   KONINGSLUST 2 - DESTATEC 6 24- 02- 14 8 - 2                  
  8016 HELDEN 4 - SETA 10   29- 10- 13 7 - 3   8044   SETA 10 - HELDEN 4 10- 04- 14 2 - 8                  
                                                           
  8017 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 4 11- 11- 13 8 - 2   8045   ZWALOCOM 4 - KONINGSLUST 2 11- 03- 14 1 - 9          
  8018 HELDEN 4 - ARMADA 6   05- 11- 13 4 - 6   8046   ARMADA 6 - HELDEN 4 26- 03- 14 7 - 3          
  8019 SETA 9 - DESTATEC 6   12- 11- 13 9 - 1   8047   DESTATEC 6 - SETA 9 19- 03- 14 1 - 9                  
  8020 SETA 10 - DESTATEC 7   14- 11- 13 10 - 0   8048   DESTATEC 7 - SETA 10 19- 03- 14 0 - 10                  
                                                           
  8021 ZWALOCOM 4 - DESTATEC 7   03- 12- 13 10 - 0   8049   DESTATEC 7 - ZWALOCOM 4 02- 04- 14 0 - 10                  
  8022 ARMADA 6 - SETA 10   02- 12- 13 9 - 1   8050   SETA 10 - ARMADA 6 25- 03- 14 2 - 8              
  8023 KONINGSLUST 2 - SETA 9   25- 11- 13 1 - 9   8051   SETA 9   - KONINGSLUST 2 25- 03- 14 3 - 7              
  8024 DESTATEC 6 - HELDEN 4   27- 11- 13 0 - 10   8052   HELDEN 4 - DESTATEC 6 01- 04- 14 10 - 0              
                                                           
  8025 SETA 9 - ZWALOCOM 4 17- 12- 13 5 - 5   8053   ZWALOCOM 4 - SETA 9 22- 04- 14 6 - 4      
  8026 DESTATEC 7 - ARMADA 6   18- 12- 13 0 - 10   8054   ARMADA 6 - DESTATEC 7 14- 04- 14 10 - 0      
  8027 HELDEN 4 - KONINGSLUST 2 10- 12- 13 4 - 6   8055   KONINGSLUST 2 - HELDEN 4 07- 04- 14 4 - 6              
  8028 SETA 10 - DESTATEC 6   06- 02- 14 4 - 6   8056   DESTATEC 6 - SETA 10 16- 04- 14 2 - 8              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
  Joke Kessels           1   1 2   1 2 0 0             7 50,0%                        
  Monique Beurskens 2 1 1 0   0 1 2 1 0   0   2           10 45,5%                        
  Petra Engelen                     0 1 0             1 16,7%                        
  Suzanne Suntjens   0 0 0 0 0 2 2 0 0   0 0 0           4 16,7%                        
  Anja Heijman   0   0 0 0 0   2 0 0 0   0 0           2 9,1%                        
  Angelique Bergs 1 0 0                                 1 16,7%                        
  Cindy Heijnen 1 0       0 1   0         0           2 16,7%                        
  Remi Huibers invaller       0 0                             0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  Anja Baets invaller                     0                 0 0,0%                        
  dubbel bovenin 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0           2 14,3%                        
  dubbel onderin 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0           2 14,3%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  ZWALOCOM 4 0 9 3 4 2 10 5 3 9 3 5 1 10 6           70 5              
  KONINGSLUST 2 9 10 10 10 8 1 6 1 8 10 8 9 7 4           101 2              
  SETA 9   7 3 7 10 9 9 5 7 3 3 9 9 3 4           88 4              
  DESTATEC 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0           7 8              
  DESTATEC 6 4 1 1 0 1 0 6 10 1 2 2 1 0 2           31 7              
  SETA 10   3 0 7 3 10 1 4 3 2 7 2 10 2 8           62 6              
  ARMADA 6   1 7 9 6 6 9 10 9 7 8 5 7 8 10           102 1 Kampioen            
  HELDEN 4   10 10 3 7 4 10 4 7 10 7 8 3 10 6           99 3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                  
                                       
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077 8508959            
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                        
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215                
                 
  SETA 10   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
                                       
  DESTATEC 7 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag 20,30 uur, woensdag 20,15 uur en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
                   
                   
  ARMADA 6   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                  
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                          
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                
               
  DESTATEC 6 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag 20,30 uur, woensdag 20,15 uur en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
             
  HELDEN 4   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902              
    Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223              
                 
  ZWALOCOM 4 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                   
                 
                   
  SETA 9   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941