KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 HELDEN 2 - HELDEN 1   19- 09- 13 2 - 8   2029   HELDEN 1 - HELDEN 2 28- 01- 14 9 - 1      
  2002 T BELKE 1 - ARMADA 1   17- 09- 13 6 - 4   2030   ARMADA 1 - T BELKE 1 08- 01- 14 8 - 2          
  2003 DESTATEC 2 - LEUDAL 2   16- 09- 13 5 - 5   2031   LEUDAL 2 - DESTATEC 2 06- 01- 14 4 - 6                    
  2004 PANNINGEN 1 - RED STARS 1 16- 09- 13 6 - 4   2032   RED STARS 1 - PANNINGEN 1 10- 01- 14 2 - 8                    
                                                           
  2005 HELDEN 1 - PANNINGEN 1 01- 10- 13 3 - 7   2033   PANNINGEN 1 - HELDEN 1 20- 01- 14 5 - 5                  
  2006 RED STARS 1 - HELDEN 2   04- 10- 13 9 - 1   2034   HELDEN 2 - RED STARS 1 23- 01- 14 0 - 10                  
  2007 LEUDAL 2 - T BELKE 1   07- 10- 13 5 - 5   2035   T BELKE 1 - LEUDAL 2 28- 01- 14 5 - 5                  
  2008 ARMADA 1 - DESTATEC 2   30- 09- 13 4 - 6   2036   DESTATEC 2 - ARMADA 1 20- 01- 14 3 - 7                  
                                                           
  2009 HELDEN 2 - LEUDAL 2   24- 10- 13 5 - 5   2037   LEUDAL 2 - HELDEN 2 03- 02- 14 4 - 6      
  2010 ARMADA 1 - RED STARS 1 14- 10- 13 2 - 8   2038   RED STARS 1 - ARMADA 1 07- 02- 14 6 - 4          
  2011 DESTATEC 2 - HELDEN 1   25- 10- 13 2 - 8   2039   HELDEN 1 - DESTATEC 2 11- 02- 14 10 - 0                  
  2012 T BELKE 1 - PANNINGEN 1 22- 10- 13 3 - 7   2040   PANNINGEN 1 - T BELKE 1 03- 02- 14 8 - 2                  
                                                           
  2013 HELDEN 2 - ARMADA 1   31- 10- 13 5 - 5   2041   ARMADA 1 - HELDEN 2 17- 02- 14 7 - 3          
  2014 PANNINGEN 1 - DESTATEC 2   04- 11- 13 5 - 5   2042   DESTATEC 2 - PANNINGEN 1 21- 02- 14 2 - 8          
  2015 RED STARS 1 - T BELKE 1   01- 11- 13 5 - 5   2043   T BELKE 1 - RED STARS 1 18- 02- 14 2 - 8                  
  2016 HELDEN 1 - LEUDAL 2   29- 10- 13 10 - 0   2044   LEUDAL 2 - HELDEN 1 17- 02- 14 2 - 8                  
                                                           
  2017 T BELKE 1 - HELDEN 2   19- 11- 13 6 - 4   2045   HELDEN 2 - T BELKE 1 13- 03- 14 4 - 6          
  2018 HELDEN 1 - ARMADA 1   12- 11- 13 9 - 1   2046   ARMADA 1 - HELDEN 1 17- 03- 14 5 - 5          
  2019 DESTATEC 2 - RED STARS 1 22- 11- 13 6 - 4   2047   RED STARS 1 - DESTATEC 2 14- 03- 14 6 - 4                  
  2020 LEUDAL 2 - PANNINGEN 1 11- 11- 13 6 - 4   2048   PANNINGEN 1 - LEUDAL 2 10- 03- 14 7 - 3                  
                                                           
  2021 HELDEN 2 - PANNINGEN 1 28- 11- 13 2 - 8   2049   PANNINGEN 1 - HELDEN 2 24- 03- 14 8 - 2                  
  2022 ARMADA 1 - LEUDAL 2   12- 02- 14 5 - 5   2050   LEUDAL 2 - ARMADA 1 24- 03- 14 7 - 3                
  2023 T BELKE 1 - DESTATEC 2   26- 11- 13 3 - 7   2051   DESTATEC 2 - T BELKE 1 24- 03- 14 6 - 4              
  2024 RED STARS 1 - HELDEN 1   29- 11- 13 3 - 7   2052   HELDEN 1 - RED STARS 1 01- 04- 14 7 - 3              
                                                           
  2025 DESTATEC 2 - HELDEN 2   07- 04- 14 6 - 4   2053   HELDEN 2 - DESTATEC 2 12- 12- 13 3 - 7      
  2026 PANNINGEN 1 - ARMADA 1   09- 12- 13 8 - 2   2054   ARMADA 1 - PANNINGEN 1 07- 04- 14 3 - 7        
  2027 HELDEN 1 - T BELKE 1   10- 12- 13 6 - 4   2055   T BELKE 1 - HELDEN 1 15- 04- 14 2 - 8                
  2028 LEUDAL 2 - RED STARS 1 09- 12- 13 2 - 8   2056   RED STARS 1 - LEUDAL 2 11- 04- 14 6 - 4              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Henk Kok   2 1 1   1 2 0 2 0 0   1   2           12 54,5%                        
  Stan Evers   1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1             8 30,8%                        
  Ronald Hanssen 1   0 1 2   2 1 2 2 0   1 1           13 59,1%                        
  Roel Janssen     1 0 1 2 1   1     1 1 2 2           12 60,0%                        
  Maud Ruyten   0 2   0   1 2   0 2 1 0 1 1           10 45,5%                        
                                                                       
                                                                       
  dubbel bovenin 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 0           9 64,3%                        
  dubbel onderin 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0 1 0 1           6 42,9%                        
                                                       
                                     
                            totaal†††† plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  HELDEN 2   2 1 5 5 4 2 4 1 0 6 3 4 2 3           42 8              
  T BELKE 1   6 5 3 5 6 3 4 2 5 2 2 6 4 2           55 7              
  DESTATEC 2 5 6 2 5 6 7 6 6 3 0 2 4 6 7           65 4              
  PANNINGEN 1 6 7 7 5 4 8 8 8 5 8 8 7 8 7           96 2              
  RED STARS 1 4 9 8 5 4 3 8 2 10 6 8 6 3 6           82 3              
  LEUDAL 2   5 5 5 0 6 5 2 4 5 4 2 3 7 4           57 6              
  ARMADA 1   4 4 2 5 1 5 2 8 7 4 7 5 3 3           60 5              
  HELDEN 1   8 3 8 10 9 7 6 9 5 10 8 5 7 8           103 1 Kampioen            
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  T BELKE 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Hamarplein 2 Belfeld, 077-4751960            
    Speelavond: Dinsdag 20.45 uur                  
    Wedstrijdleider: Josť Smets - smetskes@home.nl, 077-4745297                
                                             
  PANNINGEN 1 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409        
    Speelavond: Maandag 20.00 uur        
    Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729 / 06-12671569        
                                           
  RED STARS 1 Speellocatie: Zuidsingel 2a, sportpark de Wetteling, Venray, 0478-583232                
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                        
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591                    
                     
  LEUDAL 2   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102                    
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102                    
                     
  ARMADA 1   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513          
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407        
                 
  HELDEN 1   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902                
    Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.15 uur                
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223              
                                         
  HELDEN 2   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902        
    Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.15 uur        
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223