KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 WAP-IN 4 - BATAVE 2   27- sept 12 3 - 7   7029   BATAVE 2 - WAP-IN 4 24- jan 13 10 - 0      
  7002 MEPPERS 2 - PANNINGEN 4 17- sept 12 10 - 0   7030   PANNINGEN 4 - MEPPERS 2 14- jan 13 1 - 9          
  7003 ZWALOCOM 2 - ZWALOCOM 3 22- nov 12 8 - 2   7031   ZWALOCOM 3 - ZWALOCOM 2 15- jan 13 3 - 7                    
  7004 DESTATEC 5 - SETA 8   21- sept 12 6 - 4   7032   SETA 8   - DESTATEC 5 17- jan 13 4 - 6                    
                                                         
  7005 BATAVE 2 - DESTATEC 5   04- okt 12 6 - 4   7033   DESTATEC 5 - BATAVE 2 08- feb 13 3 - 7                  
  7006 SETA 8 - WAP-IN 4   04- okt 12 5 - 5   7034   WAP-IN 4 - SETA 8 04- feb 13 6 - 4                  
  7007 ZWALOCOM 3 - MEPPERS 2   02- okt 12 1 - 9   7035   MEPPERS 2 - ZWALOCOM 3 25- feb 13 6 - 4                  
  7008 PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 2 01- okt 12 2 - 8   7036   ZWALOCOM 2 - PANNINGEN 4 29- jan 13 8 - 2                  
                                                           
  7009 WAP-IN 4 - ZWALOCOM 3 18- okt 12 2 - 8   7037   ZWALOCOM 3 - WAP-IN 4 19- feb 13 8 - 2      
  7010 PANNINGEN 4 - SETA 8   22- okt 12 6 - 4   7038   SETA 8   - PANNINGEN 4 21- feb 13 8 - 2          
  7011 ZWALOCOM 2 - BATAVE 2   16- okt 12 5 - 5   7039   BATAVE 2 - ZWALOCOM 2 21- feb 13 4 - 6                  
  7012 MEPPERS 2 - DESTATEC 5   31- okt 12 8 - 2   7040   DESTATEC 5 - MEPPERS 2 01- mrt 13 5 - 5                  
                                                           
  7013 WAP-IN 4 - PANNINGEN 4 08- nov 12 6 - 4   7041   PANNINGEN 4 - WAP-IN 4 04- mrt 13 6 - 4          
  7014 DESTATEC 5 - ZWALOCOM 2 09- nov 12 3 - 7   7042   ZWALOCOM 2 - DESTATEC 5 12- mrt 13 4 - 6          
  7015 SETA 8 - MEPPERS 2   08- nov 12 3 - 7   7043   MEPPERS 2 - SETA 8 13- mrt 13 8 - 2                  
  7016 BATAVE 2 - ZWALOCOM 3 01- nov 12 8 - 2   7044   ZWALOCOM 3 - BATAVE 2 05- mrt 13 4 - 6                  
                                                           
  7017 MEPPERS 2 - WAP-IN 4   21- nov 12 9 - 1   7045   WAP-IN 4 - MEPPERS 2 21- mrt 13 3 - 7          
  7018 BATAVE 2 - PANNINGEN 4 15- nov 12 9 - 1   7046   PANNINGEN 4 - BATAVE 2 25- mrt 13 2 - 8          
  7019 ZWALOCOM 2 - SETA 8   15- nov 12 7 - 3   7047   SETA 8   - ZWALOCOM 2 28- mrt 13 2 - 8                  
  7020 ZWALOCOM 3 - DESTATEC 5   13- nov 12 1 - 9   7048   DESTATEC 5 - ZWALOCOM 3 08- apr 13 7 - 3                  
                                                           
  7021 WAP-IN 4 - DESTATEC 5   29- nov 12 5 - 5   7049   DESTATEC 5 - WAP-IN 4 05- apr 13 6 - 4                  
  7022 PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 3 26- nov 12 7 - 3   7050   ZWALOCOM 3 - PANNINGEN 4 02- apr 13 5 - 5              
  7023 MEPPERS 2 - ZWALOCOM 2 26- nov 12 4 - 6   7051   ZWALOCOM 2 - MEPPERS 2 02- apr 13 6 - 4              
  7024 SETA 8 - BATAVE 2   29- nov 12 6 - 4   7052   BATAVE 2 - SETA 8 04- apr 13 10 - 0              
                                                           
  7025 ZWALOCOM 2 - WAP-IN 4   20- dec 12 4 - 6   7053   WAP-IN 4 - ZWALOCOM 2 18- apr 13 2 - 8      
  7026 DESTATEC 5 - PANNINGEN 4 14- dec 12 8 - 2   7054   PANNINGEN 4 - DESTATEC 5 15- apr 13 2 - 8      
  7027 BATAVE 2 - MEPPERS 2   13- dec 12 6 - 4   7055   MEPPERS 2 - BATAVE 2 24- apr 13 6 - 4              
  7028 ZWALOCOM 3 - SETA 8   11- dec 12 9 - 1   7056   SETA 8   - ZWALOCOM 3 25- apr 13 5 - 5              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Marco Vogelaar 2 1 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2           26 92,9%                        
  Sjoerd Huibers                       1               1 50,0%                        
  Almir Hamzic   0 1 0   2 2   0 0 1 1 1 2 2           12 50,0%                        
  Ben Cuypers                       1                 1 50,0%                        
  Huub v. Lieshout 2 1 0 1 2 0 1 1 0 1 1 1 1 0           12 42,9%                        
  Freek Leppers 1     0                               1 25,0%                        
  Ruben Lampe         2   2 2           2           8 100,0%                        
  Rene Nijssen     1 0 0   0 1   1 1     0             4 25,0%                        
  dubbel bovenin 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1           8 57,1%                        
  dubbel onderin 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1           5 35,7%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  WAP-IN 4   3 5 2 6 1 5 6 0 6 2 4 3 4 2           49 7              
  MEPPERS 2   10 9 8 7 9 4 4 9 6 5 8 7 4 6           96 1 Kampioen            
  ZWALOCOM 2 8 8 5 7 7 6 4 7 8 6 4 8 6 8           92 3              
  DESTATEC 5 6 4 2 3 9 5 8 6 3 5 6 7 6 8           78 4 1 strafpunt            
  SETA 8   4 5 4 3 3 6 1 4 4 8 2 2 0 5           51 6              
  ZWALOCOM 3 2 1 8 2 1 3 9 3 4 8 4 3 5 5           58 5              
  PANNINGEN 4 0 2 6 4 1 7 2 1 2 2 6 2 5 2           42 8 Degredatie            
  BATAVE 2   7 6 5 8 9 4 6 10 7 4 6 8 10 4           94 2              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                  
                                       
  WAP-IN 4   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076          
    Speelavond: Donderdag 20.00 uur                        
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke                          
                 
  MEPPERS 2   Speellocatie: Maasbreesestraat 48A, Blerick, 06-48689993                      
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.30 uur                          
    Wedstrijdleider: Piet van de Sande - piethm@hotmail.com, 06-48689993                
                                         
  ZWALOCOM 2 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                   
  DESTATEC 5 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
               
  SETA 8   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
               
  PANNINGEN 4 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                 
  ZWALOCOM 3 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                   
  BATAVE 2   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo, 077-3821090
Speelavond: Donderdag 19.15 uur
Wedstrijdleider: Geert Luijpers - geertluijpers@home.nl, 077-3821090