KLASSE 5 recreanten 4                                        
                                         
  5001 SETA 5 - KONINGSLUST 2 27- sept 12 3 - 7   5029   KONINGSLUST 2 - SETA 5 14- jan 13 7 - 3      
  5002 DESTATEC 4 - PANNINGEN 2 28- sept 12 6 - 4   5030   PANNINGEN 2 - DESTATEC 4 21- jan 13 6 - 4          
  5003 TTC 1 - LEUDAL 4   18- sept 12 6 - 4   5031   LEUDAL 4 - TTC 1 28- jan 13 3 - 7                    
  5004 HELDEN 3 - ARMADA 4   20- sept 12 4 - 6   5032   ARMADA 4 - HELDEN 3 03- apr  13 7 - 3                    
                                                           
  5005 KONINGSLUST 2 - HELDEN 3   01- okt 12 8 - 2   5033   HELDEN 3 - KONINGSLUST 2 31- jan 13 1 - 9                  
  5006 ARMADA 4 - SETA 5   08- okt 12 3 - 7   5034   SETA 5   - ARMADA 4 05- feb 13 4 - 6                  
  5007 LEUDAL 4 - DESTATEC 4   08- okt 12 5 - 5   5035   DESTATEC 4 - LEUDAL 4 15- mrt 13 7 - 3                  
  5008 PANNINGEN 2 - TTC 1   01- okt 12 7 - 3   5036   TTC 1   - PANNINGEN 2 29- jan 13 2 - 8                  
                                                         
  5009 SETA 5 - LEUDAL 4   06- nov 12 6 - 4   5037   LEUDAL 4 - SETA 5 25- feb 13 3 - 7      
  5010 PANNINGEN 2 - ARMADA 4   22- okt 12 8 - 2   5038   ARMADA 4 - PANNINGEN 2 25- feb 13 2 - 8          
  5011 TTC 1 - KONINGSLUST 2 23- okt 12 7 - 3   5039   KONINGSLUST 2 - TTC 1 18- feb 13 5 - 5                  
  5012 DESTATEC 4 - HELDEN 3   19- okt 12 5 - 5   5040   HELDEN 3 - DESTATEC 4 21- feb 13 2 - 8                  
                                                         
  5013 SETA 5 - PANNINGEN 2 30- okt 12 0 - 10   5041   PANNINGEN 2 - SETA 5 04- mrt 13 10 - 0          
  5014 HELDEN 3 - TTC 1   01- nov 12 7 - 3   5042   TTC 1   - HELDEN 3 12- mrt 13 9 - 1          
  5015 ARMADA 4 - DESTATEC 4   29- okt 12 3 - 7   5043   DESTATEC 4 - ARMADA 4 08- mrt 13 4 - 6                  
  5016 KONINGSLUST 2 - LEUDAL 4   29- okt 12 8 - 2   5044   LEUDAL 4 - KONINGSLUST 2 11- mrt 13 2 - 8                  
                                                         
  5017 DESTATEC 4 - SETA 5   23- nov 12 8 - 2   5045   SETA 5   - DESTATEC 4 19- mrt 13 4 - 6          
  5018 KONINGSLUST 2 - PANNINGEN 2 12- nov 12 3 - 7   5046   PANNINGEN 2 - KONINGSLUST 2 25- mrt 13 8 - 2          
  5019 TTC 1 - ARMADA 4   13- nov 12 6 - 4   5047   ARMADA 4 - TTC 1 18- mrt 13 6 - 4                  
  5020 LEUDAL 4 - HELDEN 3   12- nov 12 5 - 5   5048   HELDEN 3 - LEUDAL 4 21- mrt 13 0 - 10                  
                                                         
  5021 SETA 5 - HELDEN 3   18- dec 12 6 - 4   5049   HELDEN 3 - SETA 5 11- apr 13 5 - 5                  
  5022 PANNINGEN 2 - LEUDAL 4   26- nov 12 8 - 2   5050   LEUDAL 4 - PANNINGEN 2 08- apr 13 1 - 9              
  5023 DESTATEC 4 - TTC 1   07- dec 12 7 - 3   5051   TTC 1   - DESTATEC 4 23- apr 13 4 - 6              
  5024 ARMADA 4 - KONINGSLUST 2 28- nov 12 4 - 6   5052   KONINGSLUST 2 - ARMADA 4 08- apr 13 3 - 7              
                                                         
  5025 TTC 1 - SETA 5   11- dec 12 5 - 5   5053   SETA 5   - TTC 1 16- apr 13 7 - 3      
  5026 HELDEN 3 - PANNINGEN 2 13- dec 12 4 - 6   5054   PANNINGEN 2 - HELDEN 3 15- apr 13 8 - 2      
  5027 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 4   17- dec 12 3 - 7   5055   DESTATEC 4 - KONINGSLUST 2 19- apr 13 5 - 5              
  5028 LEUDAL 4 - ARMADA 4   17- dec 12 6 - 4   5056   ARMADA 4 - LEUDAL 4 15- apr 13 5 - 5              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Kim Jacobs                                         0 #DEEL/0!                        
  Jan Hendriks   2 2 2 2 2 1 1 0 0 1 2 1 2 0           18 64,3%                        
  Michel Vogelaar 1 1 0 2 0 1 1 1 2 1 1 1 0             12 46,2%                        
  Leo Hanssen   1 1 1 2 2 2 1 1 1 2 1 2 2 0           19 67,9%                        
  Femke Huibers 1                         2           3 75,0%                        
  Pedro Kessels     1 0 2 2 2 1 2 2 0 2 1 2           17 70,8%                        
  Ben Cuypers (inv)   0                                   0 0,0%                        
  dubbel bovenin 0 0 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0           6 42,9%                        
  dubbel onderin 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1           10 71,4%                        
                                                         
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  SETA 5   3 7 6 0 2 6 5 3 4 7 0 4 5 7           59 6              
  DESTATEC 4 6 5 5 7 8 7 7 4 7 8 4 6 6 5           85 2              
  TTC 1   6 3 7 3 6 3 5 7 2 5 9 4 4 3           67 4              
  HELDEN 3   4 2 5 7 5 4 4 3 1 2 1 0 5 2           45 8 Degredatie            
  ARMADA 4   6 3 2 3 4 4 4 7 6 2 6 6 7 5           65 5              
  LEUDAL 4   4 5 4 2 5 2 6 3 3 3 2 10 1 5           55 7              
  PANNINGEN 2 4 7 8 10 7 8 6 6 8 8 10 8 9 8           107 1 Kampioen            
  KONINGSLUST 2 7 8 3 8 3 6 3 7 9 5 8 2 3 5           77 3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 4 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  LEUDAL 4   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102            
    Speelavond: Maandag 20.30 uur            
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102            
                     
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gymzaal de Sprunk, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077-4651320
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698
       
           
           
                                           
  HELDEN 3   Speellocatie: Past. Knippenberghstr. 29A, Helden, achter MLK-school, 077-3074773
Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 06-23976223
       
           
           
                     
  ARMADA 4   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
     
         
         
                     
  SETA 5   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                 
  PANNINGEN 2 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3076064                        
    Speelavond: Maandag 20.00 uur                                
    Wedstrijdleider: Harrie Stammen - stammen@home.nl, 077-3076064                    
                 
             
  TTC 1   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 06-53607269        
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur        
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-53607269