KLASSE 4 recreanten 3                                        
                                         
  4001 WAP IN 2 - T BELKE 2   27- sept 12 7 - 3   4029   T BELKE 2 - WAP IN 2 22- jan 13 8 - 2      
  4002 DESTATEC 3 - LEUDAL 3   28- sept 12 3 - 7   4030   LEUDAL 3 - DESTATEC 3 21- jan 13 10 - 0          
  4003 VENLO 2 - ASTERIX 1   24- sept 12 3 - 7   4031   ASTERIX 1 - VENLO 2 24- jan 13 4 - 6                    
  4004 SETA 4 - ARMADA 3   18- sept 12 6 - 4   4032   ARMADA 3 - SETA 4 21- jan 13 6 - 4                    
                                                           
  4005 T BELKE 2 - SETA 4   09- okt 12 3 - 7   4033   SETA 4   - T BELKE 2 26- feb 13 3 - 7                  
  4006 ARMADA 3 - WAP IN 2   08- okt 12 2 - 8   4034   WAP IN 2 - ARMADA 3 04- feb 13 9 - 1                  
  4007 ASTERIX 1 - DESTATEC 3   04- okt 12 6 - 4   4035   DESTATEC 3 - ASTERIX 1 03- apr 13 9 - 1                  
  4008 LEUDAL 3 - VENLO 2   01- okt 12 8 - 2   4036   VENLO 2 - LEUDAL 3 04- feb 13 4 - 6                  
                                                           
  4009 WAP IN 2 - ASTERIX 1   18- okt 12 4 - 6   4037   ASTERIX 1 - WAP IN 2 25- mrt 13 2 - 8      
  4010 LEUDAL 3 - ARMADA 3   15- okt 12 3 - 7   4038   ARMADA 3 - LEUDAL 3 18- feb 13 6 - 4          
  4011 VENLO 2 - T BELKE 2   22- okt 12 4 - 6   4039   T BELKE 2 - VENLO 2 19- feb 13 6 - 4                  
  4012 DESTATEC 3 - SETA 4   26- okt 12 4 - 6   4040   SETA 4   - DESTATEC 3 19- feb 13 7 - 3                  
                                                           
  4013 WAP IN 2 - LEUDAL 3   08- nov 12 6 - 4   4041   LEUDAL 3 - WAP IN 2 04- mrt 13 3 - 7          
  4014 SETA 4 - VENLO 2   30- okt 12 8 - 2   4042   VENLO 2 - SETA 4 11- mrt 13 1 - 9          
  4015 ARMADA 3 - DESTATEC 3   05- nov 12 7 - 3   4043   DESTATEC 3 - ARMADA 3 08- mrt 13 7 - 3                  
  4016 T BELKE 2 - ASTERIX 1   30- okt 12 7 - 3   4044   ASTERIX 1 - T BELKE 2 07- mrt 13 2 - 8                  
                                                           
  4017 DESTATEC 3 - WAP IN 2   23- nov 12 4 - 6   4045   WAP IN 2 - DESTATEC 3 21- mrt 13 9 - 1          
  4018 T BELKE 2 - LEUDAL 3   20- nov 12 7 - 3   4046   LEUDAL 3 - T BELKE 2 18- mrt 13 7 - 3          
  4019 VENLO 2 - ARMADA 3   19- nov 12 9 - 1   4047   ARMADA 3 - VENLO 2 18- mrt 13 5 - 5                  
  4020 ASTERIX 1 - SETA 4   15- nov 12 4 - 6   4048   SETA 4   - ASTERIX 1 19- mrt 13 8 - 2                  
                                                           
  4021 WAP IN 2 - SETA 4   29- nov 12 6 - 4   4049   SETA 4   - WAP IN 2 09- apr 13 3 - 7                  
  4022 LEUDAL 3 - ASTERIX 1   03- dec 12 9 - 1   4050   ASTERIX 1 - LEUDAL 3 04- apr 13 4 - 6                
  4023 DESTATEC 3 - VENLO 2   07- dec 12 4 - 6   4051   VENLO 2 - DESTATEC 3 08- apr 13 9 - 1              
  4024 ARMADA 3 - T BELKE 2   26- nov 12 2 - 8   4052   T BELKE 2 - ARMADA 3 02- apr 13 6 - 4              
                                                           
  4053 WAP IN 2 - VENLO 2   17- dec 12 8 - 2   4025   VENLO 2 - WAP IN 2 18- apr 13 0 - 10      
  4026 SETA 4 - LEUDAL 3   18- dec 12 8 - 2   4054   LEUDAL 3 - SETA 4 15- apr 13 3 - 7        
  4027 T BELKE 2 - DESTATEC 3   11- dec 12 9 - 1   4055   DESTATEC 3 - T BELKE 2 19- apr 13 4 - 6              
  4028 ASTERIX 1 - ARMADA 3   13- dec 12 4 - 6   4056   ARMADA 3 - ASTERIX 1 15- apr 13 6 - 4              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Raoul Heijman   0 2 1 1 1 1 0 1 1 2 0   1           11 45,8%                        
  Peter v.d. Velden 1 1 1 1 1 1 0   2   1 0 1 2           12 50,0%                        
  Astrid v. Cruchten 1 1   0   0 0 0 2 1   1 0             6 30,0%                        
  Siegfried Klein 0 1   0 0 1 0 0 2 0     0 1           5 22,7%                        
  Anita Driessen 0   0   0     0   0 0 0 0 0           0 0,0%                        
  Femke Huibers inv.     1               2                 3 75,0%                        
                                                                       
  dubbel bovenin 0 0 0 1 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0           5 35,7%                        
  dubbel onderin 1 1 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0           6 42,9%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal†††† plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  WAP IN 2   7 8 4 6 6 6 8 2 9 8 7 9 7 10           97 1 Kampioen            
  DESTATEC 3 3 4 4 3 4 4 1 0 9 3 7 1 1 4           48 8 Degredatie            
  VENLO 2   3 2 4 2 9 6 2 6 4 4 1 5 9 0           57 6              
  SETA 4   6 7 6 8 6 4 8 4 3 7 9 8 3 7           86 3              
  ARMADA 3   4 2 7 7 1 2 6 6 1 6 3 5 4 6           60 5              
  ASTERIX 1   7 6 6 3 4 1 4 4 1 2 2 2 4 4           50 7              
  LEUDAL 3   7 8 3 4 3 9 2 10 6 4 3 7 6 3           75 4              
  T BELKE 2   3 3 6 7 7 8 9 8 7 6 8 3 6 6           87 2              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 3 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  LEUDAL 3   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102            
    Speelavond: Maandag 20.30 uur            
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102            
                     
  T BELKE 2   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Hamarplein 2 Belfeld, 077-4745297        
    Speelavond: Dinsdag 20.45 uur        
    Wedstrijdleider: Josť Smets - smetskes@home.nl, 077-4745297        
                                           
  SETA 4   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                     
  WAP IN 2   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076              
    Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@hetnet.nl, 0478-532770, 06-23629076                  
                     
  ARMADA 3   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
     
         
         
                 
  ASTERIX 1   Speellocatie: sportzaal Muspelheim, Alberickstraat 51, Blerick, 077-3870513              
    Speelavond: Donderdag 19.45 uur              
    Wedstrijdleider: Huub Franssen - huubtt@msn.com, 077-3870513              
                 
             
  VENLO 2   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156          
    Speelavond: Maandag 20.45 uur        
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156