Jeugd 5   Starters 1e klasse poule B                                                                              
             
                   
11601     vrij   Brunssum 6                  
11602 17-nov   Kluis 7   Fürst/Lybrae 11   1 - 4              
11603     Destatec 5   vrij            
             
11604     Destatec 5   vrij            
11605 22-sep   Brunssum 6   Kluis 7     3 - 2  
11606     Fürst/Lybrae 11   vrij                
               
11607     vrij   Kluis 7        
11608     vrij   Brunssum 6            
11609 29-sep   Fürst/Lybrae 11   Destatec 5   2 - 3          
         
11610     vrij   vrij            
11611 6-okt   Brunssum 6   Fürst/Lybrae 11   1 - 4      
11612 6-okt   Kluis 7   Destatec 5   2 - 3      
             
11613     vrij   Fürst/Lybrae 11            
11614 13-okt   Destatec 5   Brunssum 6   5 - 0      
11615     Kluis 7   vrij                
                 
11616     Brunssum 6   vrij                
11617 27-okt   Fürst/Lybrae 11   Kluis 7   5 - 0          
11618     Destatec 5   vrij        
         
11619     vrij   Destatec 5        
11620 3-nov   Kluis 7   Brunssum 6     3 - 2        
11621     vrij   Fürst/Lybrae 11        
         
11622     Kluis 7   vrij        
11623     Brunssum 6   vrij        
11624 10-nov   Destatec 5   Fürst/Lybrae 11   1 - 4  
         
11628     Fürst/Lybrae 11   vrij        
11629 24-nov   Brunssum 6   Destatec 5   1 - 4  
11630     vrij   Kluis 7        
         
11625     vrij   vrij        
11626 1-dec   Fürst/Lybrae 11   Brunssum 6   4 - 1  
11627 1-dec   Destatec 5   Kluis 7   2 - 3  
       
  8-dec   Fürst/Lybrae 11   Destatec 5   5 - 0  
     
  15-dec  
Nrs 1 van 1A-1B-1C tegen elkaar om het Kampioenschap van Limburg
 
     
Vereniging                          Adres                                          Plaats                Tijd          Tel.num.    
vrij              
Brunssum 6   Planeetstraat 1   6446 LA Brunssum     11,00 uur   06-55903824  
Kluis 7   Jos Klijnenlaan 709 6164 AP Geleen   12,00 uur   046-4753884  
Fürst/Lybrae 11   Kamperheideweg 1-d   6414 AL Heerlen       9,30 uur   06-45319820  
vrij          
Destatec 5 Har Cox Hal, Peelveldlaan 42  6071 TV Swalmen       10,30 uur   06-25516416  
         
     
  1 2 3 4 5 TUS   6 7 8 9 10     TOT PLAATS  
vrij                                         5    
Brunssum 6           3   1 0 4     2   1 1     8 4  
Kluis 7           1 2   2   5   0 3     3     11 3    
Fürst/Lybrae 11     4   2 4   10   5   4   4 5   28 1 Kampioen  
vrij                                         5    
Destatec 5             3 3 5 11       1 4 2 0   18 2    
         
     
      1 2 3 4 5     6 7 8 9 10     TOT. PERC.  
                                     
1 Job Heijman           1 2 2         1 2 2 0   10 71,4%  
2 Niels Perriens         1 1 2         0 1 0 0   5 35,7%  
3                                            
4                                            
5 dubbel             1 0 1         0 1 0 0   3 42,9%  
     
Op 8 december zullen de teams nog één extra plaatsingswedstrijd spelen, die de eindstand zal bepalen. 
     
De nr. 1 van deze poule speelt dan ook op 15 december samen met de nrs. 1 van Poule 1A en 1C om het Kampioenschap van Limburg Startersteams.