KLASSE 1 recreanten 1                                        
                                         
  1001 NOAD 1 - HELDEN 1   10- sept 12 7 - 3   1037   HELDEN 1 - NOAD 1 08- jan 13 7 - 3      
  1002 KONINGSLUST 1 - DVO 1   10- sept 12 6 - 4   1038   DVO 1   - KONINGSLUST 1 22- jan 13 0 - 10          
  1003 VENLO 1 - LEUDAL 1   03- sept 12 6 - 4   1039   LEUDAL 1 - VENLO 1 07- jan 13 8 - 2                    
  1004 DESTATEC 1 - SETA 1   14- sept 12 4 - 6   1040   SETA 1   - DESTATEC 1 08- jan 13 3 - 7                    
                                                         
  1005 DVO 1 - SETA 1   16- okt 12 7 - 3   1041   SETA 1   - DVO 1 15- jan 13 7 - 3                  
  1042 DESTATEC 1 - VENLO 1   28- sept 12 2 - 8   1006   VENLO 1 - DESTATEC 1 14- jan 13 4 - 6                  
  1007 WAP-IN 1 - NOAD 1   20- sept 12 3 - 7   1043   NOAD 1   - WAP-IN 1 28- feb 13 4 - 6                  
  1008 LEUDAL 1 - KONINGSLUST 1 24- sept 12 4 - 6   1044   KONINGSLUST 1 - LEUDAL 1 14- jan 13 7 - 3                  
                                                           
  1009 SETA 1 - HELDEN 1   02- okt 12 9 - 1   1045   HELDEN 1 - SETA 1 29- jan 13 2 - 8      
  1010 DESTATEC 1 - DVO 1   10- okt 12 7 - 3   1046   DVO 1   - DESTATEC 1 29- jan 13 5 - 5          
  1011 NOAD 1 - VENLO 1   01- okt 12 4 - 6   1047   VENLO 1 - NOAD 1 04- feb 13 8 - 2              
  1012 KONINGSLUST 1 - WAP-IN 1   17- dec 12 7 - 3   1048   WAP-IN 1 - KONINGSLUST 1 31- jan 13 3 - 7                  
                                                           
  1013 HELDEN 1 - DESTATEC 1   23- okt 12 1 - 9   1049   DESTATEC 1 - HELDEN 1 25- feb 13 7 - 3          
  1014 DVO 1 - NOAD 1   23- okt 12 8 - 2   1050   NOAD 1   - DVO 1 18- feb 13 5 - 5          
  1015 VENLO 1 - KONINGSLUST 1 22- okt 12 2 - 8   1051   KONINGSLUST 1 - VENLO 1 25- feb 13 9 - 1                  
  1016 LEUDAL 1 - WAP-IN 1   17- sept 12 2 - 8   1052   WAP-IN 1 - LEUDAL 1 21- feb 13 8 - 2                  
                                                           
  1017 HELDEN 1 - DVO 1   30- okt 12 5 - 5   1053   DVO 1   - HELDEN 1 12- mrt 13 7 - 3          
  1018 WAP-IN 1 - VENLO 1   01- nov 12 7 - 3   1054   VENLO 1 - WAP-IN 1 11- mrt 13 4 - 6          
  1019 NOAD 1 - LEUDAL 1   29- okt 12 6 - 4   1055   LEUDAL 1 - NOAD 1 04- mrt 13 6 - 4                  
  1020 KONINGSLUST 1 - SETA 1   05- nov 12 8 - 2   1056   SETA 1   - KONINGSLUST 1 05- mrt 13 1 - 9                  
                                                           
  1021 LEUDAL 1 - HELDEN 1   05- nov 12 7 - 3   1057   HELDEN 1 - LEUDAL 1 26- mrt 13 10 - 0                  
  1022 NOAD 1 - KONINGSLUST 1 15- nov 12 5 - 5   1058   KONINGSLUST 1 - NOAD 1 18- mrt 13 9 - 1              
  1023 SETA 1 - VENLO 1   19- feb 13 6 - 4   1059   VENLO 1 - SETA 1 25- mrt 13 4 - 6              
  1024 DESTATEC 1 - WAP-IN 1   14- nov 12 6 - 4   1060   WAP-IN 1 - DESTATEC 1 07- mrt 13 1 - 9              
                                                           
  1025 HELDEN 1 - KONINGSLUST 1 20- nov 12 4 - 6   1061   KONINGSLUST 1 - HELDEN 1 25- mrt 13 9 - 1      
  1026 DVO 1 - LEUDAL 1   05- feb 13 6 - 4   1062   LEUDAL 1 - DVO 1 22- apr 13 5 - 5      
  1027 WAP-IN 1 - SETA 1   22- nov 12 8 - 2   1063   SETA 1   - WAP-IN 1 02- apr 13 5 - 5              
  1028 DESTATEC 1 - NOAD 1   23- nov 12 7 - 3   1064   NOAD 1   - DESTATEC 1 04- apr 13 2 - 8              
                                                       
  1029 HELDEN 1 - WAP-IN 1   04- dec 12 6 - 4   1065   WAP-IN 1 - HELDEN 1 04- apr 13 8 - 2      
  1030 DVO 1 - VENLO 1   04- dec 12 6 - 4   1066   VENLO 1 - DVO 1 08- apr 13 4 - 6      
  1031 LEUDAL 1 - SETA 1   17- dec 12 5 - 5   1067   SETA 1   - LEUDAL 1 09- apr 13 7 - 3      
  1032 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 1   03- dec 12 6 - 4   1068   DESTATEC 1 - KONINGSLUST 1 10- apr 13 1 - 9              
                                                       
  1033 VENLO 1 - HELDEN 1   17- dec 12 5 - 5   1069   HELDEN 1 - VENLO 1 16- apr 13 5 - 5              
  1034 WAP-IN 1 - DVO 1   13- dec 12 4 - 6   1070   DVO 1   - WAP-IN 1 16- apr 13 6 - 4              
  1035 LEUDAL 1 - DESTATEC 1   10- dec 12 3 - 7   1071   DESTATEC 1 - LEUDAL 1 15- apr 13 5 - 5              
  1036 SETA 1 - NOAD 1   11- dec 12 6 - 4   1072   NOAD 1   - SETA 1 15- apr 13 4 - 6              
                                                       
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                        
                                                                     
                                            0                          
                                            0                          
  Hanh Sanders 0   1 1   2 0 1 1 0 2 0 1   2 1 1 0   13 43,3%                        
  Marlie Crommentuijn 0 1 1 2   2 2 1 2 1 2 2 2   2 1 0 1   22 68,8%                        
  Bob Ramakers 1   2 2   0 2     2   1     1   0     11 61,1%                        
  Remy Wijnands 2 0 2 2   2 2 1 1 2 1 1 2   2 2 0 1   23 71,9%                        
  Edwin Ransz (res)   0                                   0 0,0%                        
  Susanne Crommentuijn (inv)   0           0 2   0   0     2   1   5 35,7%                            
  dubbel bovenin 1 1 1 1   0 0 0 1 1 1 1 1   1 1 0 1   12 75,0%                            
  dubbel onderin 0 0 0 1   0 1 1 0 1 0 0 1   1 1 0 1   8 50,0%                            
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  NOAD 1   7 7 4 2 6 5 3   4 3 4 2 5 4 1 2   4   63 8              
  KONINGSLUST 1 6 6 7 8 8 5 6 6   10 7 7 9 9 9 9 9     121 1 Kampioen            
  VENLO 1   6 8 6 2 3 4   4 5 2 4 8 1 4 4   4 5   70 6              
  DESTATEC 1 4 2 7 9   6 7 4 7 7 6 5 7   9 8 1 5   94 2              
  SETA 1   6 3 9   2 6 2 5 6 3 7 8   1 6 5 7 6   82 3              
  LEUDAL 1   4 4   2 4 7 4 5 3 8 3   2 6 0 5 3 5   65 7              
  DVO 1   4 7 3 8 5   6 6 6 0 3 5 5 7   5 6 6   82 3              
  HELDEN 1   3   1 1 5 3 4 6 5 7   2 3 3 10 1 2 5   61 9 Degredatie            
  WAP-IN 1     3 3 8 7 4 8 4 4   6 3 8 6 1 5 8 4   82 3              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 1 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag (21.00uur) en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
         
                   
  NOAD 1   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver, 077-4742297              
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur               
    Wedstrijdleider: Jac Schrijvers - jac.schrijvers@home.nl, 077-4742297              
                   
                   
  VENLO 1   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156              
    Speelavond: Maandag 20.45 uur              
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156              
                   
  SETA 1   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 06-20448941            
    Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur                    
    Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941            
             
  WAP-IN 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076          
    Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag 20.15 uur          
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@hetnet.nl, 0478-532770, 06-23629076          
               
  LEUDAL 1   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102            
    Speelavond: Maandag 20.30 uur            
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102            
                   
  DVO 1   Speellocatie: De Paort, Markt 2, Kessel,            
    Speelavond: dinsdag 20.30 uur            
    Wedstrijdleider: Henk Verstappen - hcmverstappen@home.nl,            
               
  HELDEN 1   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 077-3074643 / 06-23976223              
    Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223              
                   
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077-4653698 / 06-25326215            
      Speelavond: Maandag 20.45 uur                              
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215