KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 WAP-IN 4 - BATAVE 2   22- sep-11 7 - 3   7029   BATAVE 2 - WAP-IN 4 12- jan-12 9 - 1      
  7002 ZWALOCOM 3 - ZWALOCOM 2 20- sep-11 1 - 9   7030   ZWALOCOM 2 - ZWALOCOM 3 12- jan-12 5 - 5          
  7003 VENLO 3 - PANNINGEN 4 26- sep-11 8 - 2   7031   PANNINGEN 4 - VENLO 3 09- jan-12 2 - 8                    
  7004 DESTATEC 5 - SETA 8   30- sep-11 9 - 1   7032   SETA 8   - DESTATEC 5 19- jan-12 4 - 6                    
                                                           
  7005 BATAVE 2 - DESTATEC 5   06- okt-11 7 - 3   7033   DESTATEC 5 - BATAVE 2 24- feb-12 7 - 3                  
  7006 SETA 8 - WAP-IN 4   02- feb-12 0 - 10   7034   WAP-IN 4 - SETA 8 13- okt-11 9 - 1                  
  7007 PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 3 03- okt-11 5 - 5   7035   ZWALOCOM 3 - PANNINGEN 4 24- jan-12 8 - 2                  
  7008 ZWALOCOM 2 - VENLO 3   06- okt-11 0 - 10   7036   VENLO 3 - ZWALOCOM 2 30- jan-12 9 - 1                  
                                                           
  7009 WAP-IN 4 - PANNINGEN 4 27- okt-11 6 - 4   7037   PANNINGEN 4 - WAP-IN 4 06- feb-12 3 - 7      
  7010 ZWALOCOM 2 - SETA 8   20- okt-11 8 - 2   7038   SETA 8   - ZWALOCOM 2 14- feb-12 0 - 10          
  7011 VENLO 3 - BATAVE 2   17- okt-11 6 - 4   7039   BATAVE 2 - VENLO 3 09- feb-12 2 - 8                  
  7012 DESTATEC 5 - ZWALOCOM 3 16- nov-11 6 - 4   7040   ZWALOCOM 3 - DESTATEC 5 07- feb-12 2 - 8                  
                                                           
  7013 ZWALOCOM 2 - WAP-IN 4   03- nov-11 7 - 3   7041   WAP-IN 4 - ZWALOCOM 2 08- mrt-12 2 - 8          
  7014 DESTATEC 5 - VENLO 3   09- nov-11 5 - 5   7042   VENLO 3 - DESTATEC 5 27- feb-12 10 - 0          
  7015 SETA 8 - ZWALOCOM 3 08- nov-11 2 - 8   7043   ZWALOCOM 3 - SETA 8 28- feb-12 10 - 0                  
  7016 BATAVE 2 - PANNINGEN 4 03- nov-11 8 - 2   7044   PANNINGEN 4 - BATAVE 2 27- feb-12 4 - 6                  
                                                           
  7017 ZWALOCOM 3 - WAP-IN 4   22- nov-11 7 - 3   7045   WAP-IN 4 - ZWALOCOM 3 15- mrt-12 5 - 5          
  7018 BATAVE 2 - ZWALOCOM 2 17- nov-11 10 - 0   7046   ZWALOCOM 2 - BATAVE 2 13- mrt-12 7 - 3          
  7019 VENLO 3 - SETA 8   14- nov-11 10 - 0   7047   SETA 8   - VENLO 3 15- mrt-12 0 - 10                  
  7020 PANNINGEN 4 - DESTATEC 5   21- nov-11 4 - 6   7048   DESTATEC 5 - PANNINGEN 4 23- mrt-12 7 - 3                  
                                                           
  7021 WAP-IN 4 - DESTATEC 5   01- dec-11 5 - 5   7049   DESTATEC 5 - WAP-IN 4 06- apr-12 9 - 1                  
  7022 ZWALOCOM 2 - PANNINGEN 4 06- dec-11 8 - 2   7050   PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 2 02- apr-12 2 - 8                
  7023 ZWALOCOM 3 - VENLO 3   15- dec-11 1 - 9   7051   VENLO 3 - ZWALOCOM 3 02- apr-12 8 - 2              
  7024 BATAVE 2 - SETA 8   01- dec-11 10 - 0   7052   SETA 8   - BATAVE 2 03- apr-12 0 - 10                
                                                           
  7025 WAP-IN 4 - VENLO 3   15- dec-11 2 - 8   7053   VENLO 3 - WAP-IN 4 16- apr-12 8 - 2        
  7026 DESTATEC 5 - ZWALOCOM 2 01- feb-12 3 - 7   7054   ZWALOCOM 2 - DESTATEC 5       -        
  7027 ZWALOCOM 3 - BATAVE 2   13- dec-11 4 - 6   7055   BATAVE 2 - ZWALOCOM 3 19- apr-12 7 - 3                
  7028 SETA 8 - PANNINGEN 4 13- dec-11 4 - 6   7056   PANNINGEN 4 - SETA 8 16- apr-12 8 - 2                
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Marco Vogelaar 2 2 2 1 2   2 2 1 2 0 2 2             20 83,3%                        
  Femke Huibers 2                       2             4 100,0%                        
  Mark Heijman   0       2                           2 50,0%                        
  Almir Hamzic   2 0 2 1 2 1 0 2 2 1 0                 13 59,1%                        
  Huub v. Lieshout 1 0 1 0 1 1 1 1 2 1 0 1 2             12 46,2%                        
  Sjoerd Huibers       2           2   2               6 100,0%                        
  Freek Leppers     1   0 0 0 0 1   0 0 2             4 22,2%                        
  dubbel bovenin 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1             9 69,2%                        
  dubbel onderin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0             4 30,8%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  WAP-IN 4   7 10 6 3 3 5 2 1 9 7 2 5 1 2           63 6              
  ZWALOCOM 3 1 5 4 8 7 1 4 5 8 2 10 5 2 3           65 5              
  VENLO 3   8 10 6 5 10 9 8 8 9 8 10 10 8 8           117 1 Kampioen            
  DESTATEC 5 9 3 6 5 6 5 3 6 7 8 0 7 9             74 4              
  SETA 8   1 0 2 2 0 0 4 4 1 0 0 0 0 2           16 8 Degradatie            
  PANNINGEN 4 2 5 4 2 4 2 6 2 2 3 4 3 2 8           49 7              
  ZWALOCOM 2 9 0 8 7 0 8 7 5 1 10 8 7 8             78 3              
  BATAVE 2   3 7 4 8 10 10 6 9 3 2 6 3 10 7           88 2              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                  
                                       
  WAP-IN 4   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076          
    Speelavond: Donderdag 20.00 uur                        
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke                          
                 
  ZWALOCOM 3 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                     
  VENLO 3   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4, Venlo, 077-3519156
Speelavond: Maandag 20.450 uur
Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156
           
               
               
                 
  DESTATEC 5 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
               
  SETA 8   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
               
  PANNINGEN 4 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                 
  ZWALOCOM 2 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                   
  BATAVE 2   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo, 077-3821090
Speelavond: Donderdag 19.15 uur
Wedstrijdleider: Geert Luijpers - geertluijpers@home.nl, 077-3821090