KLASSE 5 recreanten 3                                        
                                         
  5001 ARMADA 5 - KONINGSLUST 2 26- sep-11 3 - 7   5029   KONINGSLUST 2 - ARMADA 5 09- jan-12 6 - 4      
  5002 DESTATEC 4 - DESTATEC 3   30- sep-11 3 - 7   5030   DESTATEC 3 - DESTATEC 4 13- jan-12 8 - 2          
  5003 MEPPERS 1 - HELDEN 3   28- sep-11 5 - 5   5031   HELDEN 3 - MEPPERS 1 12- jan-12 3 - 7                    
  5004 TTC 1 - SETA 5   22- nov-11 3 - 7   5032   SETA 5   - TTC 1 17- jan-12 8 - 2                    
                                                           
  5005 KONINGSLUST 2 - TTC 1   03- okt-11 7 - 3   5033   TTC 1   - KONINGSLUST 2 24- jan-12 3 - 7                  
  5006 SETA 5 - ARMADA 5   11- okt-11 8 - 2   5034   ARMADA 5 - SETA 5 23- jan-12 3 - 7                  
  5007 HELDEN 3 - DESTATEC 4   06- okt-11 3 - 7   5035   DESTATEC 4 - HELDEN 3 27- jan-12 8 - 2                  
  5008 DESTATEC 3 - MEPPERS 1   07- okt-11 7 - 3   5036   MEPPERS 1 - DESTATEC 3 01- feb-12 2 - 8                  
                                                           
  5009 ARMADA 5 - HELDEN 3   17- okt-11 6 - 4   5037   HELDEN 3 - ARMADA 5 16- feb-12 8 - 2      
  5010 DESTATEC 3 - SETA 5   02- nov-11 4 - 6   5038   SETA 5   - DESTATEC 3 14- feb-12 7 - 3          
  5011 MEPPERS 1 - KONINGSLUST 2 09- nov-11 5 - 5   5039   KONINGSLUST 2 - MEPPERS 1 06- feb-12 7 - 3                  
  5012 TTC 1 - DESTATEC 4   18- okt-11 3 - 7   5040   DESTATEC 4 - TTC 1 17- feb-12 5 - 5                  
                                                           
  5013 DESTATEC 3 - ARMADA 5   04- nov-11 7 - 3   5041   ARMADA 5 - DESTATEC 3 27- feb-12 2 - 8          
  5014 TTC 1 - MEPPERS 1   01- nov-11 9 - 1   5042   MEPPERS 1 - TTC 1 29- feb-12 4 - 6          
  5015 SETA 5 - DESTATEC 4   08- nov-11 4 - 6   5043   DESTATEC 4 - SETA 5 02- mrt-12 7 - 3                  
  5016 KONINGSLUST 2 - HELDEN 3   31- okt-11 6 - 4   5044   HELDEN 3 - KONINGSLUST 2 01- mrt-12 2 - 8                  
                                                           
  5017 DESTATEC 4 - ARMADA 5   18- nov-11 5 - 5   5045   ARMADA 5 - DESTATEC 4 12- mrt-12 3 - 7          
  5018 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 3   14- nov-11 2 - 8   5046   DESTATEC 3 - KONINGSLUST 2 16- mrt-12 8 - 2          
  5019 MEPPERS 1 - SETA 5   23- nov-11 2 - 8   5047   SETA 5   - MEPPERS 1 13- mrt-12 7 - 3                  
  5020 HELDEN 3 - TTC 1   17- nov-11 6 - 4   5048   TTC 1   - HELDEN 3 13- mrt-12 9 - 1                  
                                                           
  5021 ARMADA 5 - TTC 1   28- nov-11 1 - 9   5049   TTC 1   - ARMADA 5 17- apr-12 5 - 5                  
  5022 DESTATEC 3 - HELDEN 3   02- dec-11 7 - 3   5050   HELDEN 3 - DESTATEC 3 12- apr-12 2 - 8              
  5023 DESTATEC 4 - MEPPERS 1   02- dec-11 8 - 2   5051   MEPPERS 1 - DESTATEC 4 28- mrt-12 4 - 6              
  5024 KONINGSLUST 2 - SETA 5   28- nov-11 4 - 6   5052   SETA 5   - KONINGSLUST 2 03- apr-12 8 - 2              
                                                           
  5025 ARMADA 5 - MEPPERS 1   07- mrt-12 6 - 4   5053   MEPPERS 1 - ARMADA 5 25- apr-12 4 - 6      
  5026 TTC 1 - DESTATEC 3   13- dec-11 3 - 7   5054   DESTATEC 3 - TTC 1 20- apr-12 8 - 2      
  5027 DESTATEC 4 - KONINGSLUST 2 16- dec-11 5 - 5   5055   KONINGSLUST 2 - DESTATEC 4 16- apr-12 5 - 5              
  5028 SETA 5 - HELDEN 3   13- dec-11 6 - 4   5056   HELDEN 3 - SETA 5 19- apr-12 4 - 6              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Astrid v. Cruchten 1 0 0 1   0   1 2 0 1   1 1           8 36,4%                        
  Raoul Heijman 2 2   2 2   2 1 2 0 2 2 2 2           21 87,5%                        
  Peter v.d. Velden   2 1 2 1 2 2 2 2 1 2 2 2 2           23 88,5%                        
  Siegfried Klein 2 1 1   1 2 1 2 1 1   2   2           16 72,7%                        
  Anita Driessen 1   0 1 2 2 1       1 0 1             9 50,0%                        
                                            0                          
                                            0                          
  dubbel bovenin 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0           12 85,7%                        
  dubbel onderin 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 1 1 1 1           9 64,3%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  ARMADA 5   3 2 6 3 5 1 6 4 3 2 2 3 5 6           51 6              
  DESTATEC 4 3 7 7 6 5 8 5 2 8 5 7 7 6 5           81 3              
  MEPPERS 1   5 3 5 1 2 2 4 7 2 3 4 3 4 4           49 8              
  TTC 1   3 3 3 9 4 9 3 2 3 5 6 9 5 2           66 5              
  SETA 5   7 8 6 4 8 6 6 8 7 7 3 7 8 6           91 2              
  HELDEN 3   5 3 4 4 6 3 4 3 2 8 2 1 2 4           51 6              
  DESTATEC 3 7 7 4 7 8 7 7 8 8 3 8 8 8 8           98 1 Kampioen            
  KONINGSLUST 2 7 7 5 6 2 4 5 6 7 7 8 2 2 5           73 4              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 3 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  DESTATEC 4 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
         
             
             
                     
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gymzaal de Sprunk, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077-4651320
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698
       
           
           
                                           
  TTC 1   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 06-53607269        
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur        
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-53607269        
                     
  ARMADA 5   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
     
         
         
                     
  SETA 5   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                 
  HELDEN 3   Speellocatie: Past. Knippenberghstr. 29A, Helden, achter MLK-school, 077-3074773
Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 06-23976223
           
               
               
                 
             
  MEPPERS 1   Speellocatie: Maasbreesestraat 48A, Blerick, 06-48689993        
    Speelavond: Woensdag 20.30 uur        
    Wedstrijdleider: Piet van de Sande - piethm@hotmail.com, 06-48689993