KLASSE 2 recreanten 1                                        
                                         
  2001 DESTATEC 2 - DESTATEC 1   23- nov-11 1 - 9   2029   DESTATEC 1 - DESTATEC 2 16- jan-12 10 - 0      
  2002 SETA 2 - T BELKE 1   29- sep-11 4 - 6   2030   T BELKE 1 - SETA 2 10- jan-12 2 - 8          
  2003 VETA 1 - WESTA 1   20- sep-11 10 - 0   2031   WESTA 1 - VETA 1 16- jan-12 0 - 10                    
  2004 PANNINGEN 1 - ARMADA 2   19- sep-11 9 - 1   2032   ARMADA 2 - PANNINGEN 1 16- jan-12 1 - 9                    
                                                           
  2005 DESTATEC 1 - PANNINGEN 1 12- okt-11 8 - 2   2033   PANNINGEN 1 - DESTATEC 1 23- jan-12 2 - 8                  
  2006 ARMADA 2 - DESTATEC 2   03- okt-11 5 - 5   2034   DESTATEC 2 - ARMADA 2 27- jan-12 8 - 2                  
  2007 WESTA 1 - SETA 2   10- okt-11 4 - 6   2035   SETA 2   - WESTA 1 31- jan-12 2 - 8                  
  2008 T BELKE 1 - VETA 1   04- okt-11 1 - 9   2036   VETA 1   - T BELKE 1 24- jan-12 9 - 1                  
                                                           
  2009 DESTATEC 2 - WESTA 1   17- okt-11 6 - 4   2037   WESTA 1 - DESTATEC 2 13- feb-12 2 - 8      
  2010 T BELKE 1 - ARMADA 2   18- okt-11 9 - 1   2038   ARMADA 2 - T BELKE 1 13- feb-12 2 - 8          
  2011 VETA 1 - DESTATEC 1   18- okt-11 1 - 9   2039   DESTATEC 1 - VETA 1 08- feb-12 8 - 2              
  2012 PANNINGEN 1 - SETA 2   17- okt-11 9 - 1   2040   SETA 2   - PANNINGEN 1 09- feb-12 2 - 8                  
                                                           
  2013 T BELKE 1 - DESTATEC 2   01- nov-11 7 - 3   2041   DESTATEC 2 - T BELKE 1 02- mrt-12 5 - 5          
  2014 PANNINGEN 1 - VETA 1   31- okt-11 7 - 3   2042   VETA 1   - PANNINGEN 1 28- feb-12 6 - 4          
  2015 ARMADA 2 - SETA 2   31- okt-11 6 - 4   2043   SETA 2   - ARMADA 2 01- mrt-12 8 - 2                  
  2016 DESTATEC 1 - WESTA 1   07- nov-11 9 - 1   2044   WESTA 1 - DESTATEC 1 27- feb-12 1 - 9                  
                                                           
  2017 SETA 2 - DESTATEC 2   15- nov-11 5 - 5   2045   DESTATEC 2 - SETA 2 23- mrt-12 8 - 2          
  2018 DESTATEC 1 - T BELKE 1   18- nov-11 7 - 3   2046   T BELKE 1 - DESTATEC 1 13- mrt-12 2 - 8          
  2019 VETA 1 - ARMADA 2   22- nov-11 8 - 2   2047   ARMADA 2 - VETA 1 12- mrt-12 3 - 7                  
  2020 WESTA 1 - PANNINGEN 1 21- nov-11 6 - 4   2048   PANNINGEN 1 - WESTA 1 12- mrt-12 10 - 0                  
                                                           
  2021 DESTATEC 2 - PANNINGEN 1 09- dec-11 3 - 7   2049   PANNINGEN 1 - DESTATEC 2 26- mrt-12 5 - 5                  
  2022 T BELKE 1 - WESTA 1   29- nov-11 7 - 3   2050   WESTA 1 - T BELKE 1 26- mrt-12 2 - 8              
  2023 SETA 2 - VETA 1   01- dec-11 1 - 9   2051   VETA 1   - SETA 2 27- mrt-12 10 - 0              
  2024 DESTATEC 1 - ARMADA 2   28- nov-11 10 - 0   2052   ARMADA 2 - DESTATEC 1 02- apr-12 2 - 8              
                                                           
  2025 DESTATEC 2 - VETA 1   19- dec-11 4 - 6   2053   VETA 1   - DESTATEC 2 24- apr-12 7 - 3      
  2026 PANNINGEN 1 - T BELKE 1   12- dec-11 10 - 0   2054   T BELKE 1 - PANNINGEN 1 17- apr-12 2 - 8      
  2027 SETA 2 - DESTATEC 1   15- dec-11 2 - 8   2055   DESTATEC 1 - SETA 2 18- apr-12 9 - 1              
  2028 ARMADA 2 - WESTA 1   12- dec-11 4 - 6   2056   WESTA 1 - ARMADA 2 16- apr-12 5 - 5              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
                                            0                          
  Hanh Sanders 2 2 2 2 2 2 1 2   2 2 2 1 2           24 92,3%                        
  Bob Ramakers 1 1 1 1 0 2 1 2 0 0 2 1 2 2           16 57,1%                        
  Remy Wijnands 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 1 1           25 89,3%                        
  Marlie Crommentuijn 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2           27 96,4%                        
  Henk Kok invaller                 2                     2 100,0%                        
                                                                       
  dubbel bovenin 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1           12 85,7%                        
  dubbel onderin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1           14 100,0%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal†††† plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  DESTATEC 2 1 5 6 3 5 3 4 0 8 8 5 8 5 3           64 4              
  SETA 2   4 6 1 4 5 1 2 8 2 2 8 2 0 1           46 6              
  VETA 1   10 9 1 3 8 9 6 10 9 2 6 7 10 7           97 2              
  PANNINGEN 1 9 2 9 7 4 7 10 9 2 8 4 10 5 8           94 3              
  ARMADA 2   1 5 1 6 2 0 4 1 2 2 2 3 2 5           36 8 degradatie            
  WESTA 1   0 4 4 1 6 3 6 0 8 2 1 0 2 5           42 7              
  T BELKE 1   6 1 9 7 3 7 0 2 1 8 5 2 8 2           61 5              
  DESTATEC 1 9 8 9 9 7 10 8 10 8 8 9 8 8 9           120 1 Kampioen            
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
         
                   
  VETA 1   Speellocatie: Gymzaal, Kloosterstraat 18, Velden, 077-3546009
Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Joep Janssen - competitieleiderveta@zonnet.nl, 077-3546009
           
               
               
                   
                   
  PANNINGEN 1 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                   
  SETA 2   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 06-20448941          
    Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur                    
    Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941            
             
  ARMADA 2   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
       
           
           
               
  WESTA 1   Speellocatie: Kloosterlaan 6b, Wessem, 0475-561381
Speelavond: Maandag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Jan Creemers - jhcreemers@home.nl, 0475-561381
         
             
             
                   
  T BELKE 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Hamarplein 2 Belfeld, 077-4751960
Speelavond: Dinsdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Josť Smets - smetskes@home.nl, 077-4745297
           
               
               
               
  DESTATEC 1 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484