KLASSE 5 recreanten 4                                        
                                         
  week 38 - 39               week 2 - 3                          
  5001 DESTATEC 3 - DESTATEC 4   24- sep-10 7 - 3   5029   DESTATEC 4 - DESTATEC 3 21- jan-11 5 - 5      
  5002 KONINGSLUST 1 - HELDEN 3   27- sep-10 5 - 5   5030   HELDEN 3 - KONINGSLUST 1 13- jan-11 6 - 4          
  5003 PANNINGEN 2 - SETA 5     20- sep-10 7 - 3   5031   SETA 5   - PANNINGEN 2 18- jan-11 3 - 7                    
  5004 ARMADA 6 - ARMADA 5   03- nov-10 4 - 6   5032   ARMADA 5 - ARMADA 6 17- jan-11 7 - 3                    
                                                           
                                                                 
  week 40 - 41                 week 4 - 5                                        
  5005 DESTATEC 4 - ARMADA 6   08- okt-10 7 - 3   5033   ARMADA 6 - DESTATEC 4 24- jan-11 4 - 6                  
  5006 ARMADA 5 - DESTATEC 3   11- okt-10 3 - 7   5034   DESTATEC 3 - ARMADA 5 04- feb-11 6 - 4                  
  5007 SETA 5 - KONINGSLUST 1 05- okt-10 7 - 3   5035   KONINGSLUST 1 - SETA 5 24- jan-11 3 - 7                  
  5008 HELDEN 3 - PANNINGEN 2 07- okt-10 3 - 7   5036   PANNINGEN 2 - HELDEN 3 24- jan-11 8 - 2                  
                                                           
                                                           
  week 42 - 43               week  6 - 7                                      
  5009 DESTATEC 3 - SETA 5   22- okt-10 4 - 6   5037   SETA 5   - DESTATEC 3 08- feb-11 5 - 5      
  5010 HELDEN 3 - ARMADA 5   28- okt-10 6 - 4   5038   ARMADA 5 - HELDEN 3 14- feb-11 6 - 4          
  5011 PANNINGEN 2 - DESTATEC 4   18- okt-10 6 - 4   5039   DESTATEC 4 - PANNINGEN 2 09- feb-11 3 - 7                  
  5012 ARMADA 6 - KONINGSLUST 1 25- okt-10 5 - 5   5040   KONINGSLUST 1 - ARMADA 6 07- feb-11 3 - 7                  
                                                           
                                                           
  week 44 - 45               week 8 - 10                                    
  5013 HELDEN 3 - DESTATEC 3   11- jan-11 7 - 3   5041   DESTATEC 3 - HELDEN 3 25- feb-11 8 - 2          
  5014 ARMADA 6 - PANNINGEN 2 08- nov-10 0 - 10   5042   PANNINGEN 2 - ARMADA 6 21- feb-11 6 - 4          
  5015 ARMADA 5 - KONINGSLUST 1 08- nov-10 3 - 7   5043   KONINGSLUST 1 - ARMADA 5 21- feb-11 7 - 3                  
  5016 DESTATEC 4 - SETA 5   05- nov-10 5 - 5   5044   SETA 5   - DESTATEC 4 03- mrt-11 5 - 5                  
                                                           
                                                           
  week 46 - 47               week 11 - 12                                    
  5017 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 3   15- nov-10 6 - 4   5045   DESTATEC 3 - KONINGSLUST 1 18- mrt-11 5 - 5          
  5018 DESTATEC 4 - HELDEN 3   19- nov-10 6 - 4   5046   HELDEN 3 - DESTATEC 4 17- mrt-11 1 - 9          
  5019 PANNINGEN 2 - ARMADA 5   15- nov-10 10 - 0   5047   ARMADA 5 - PANNINGEN 2 23- mrt-11 3 - 7                  
  5020 SETA 5 - ARMADA 6   16- nov-10 8 - 2   5048   ARMADA 6 - SETA 5 11- apr-11 4 - 6                  
                                                           
                                                               
  week 48 - 49                 week 13 - 15                                    
  5021 DESTATEC 3 - ARMADA 6   03- dec-10 7 - 3   5049   ARMADA 6 - DESTATEC 3 04- apr-11 6 - 4                  
  5022 HELDEN 3 - SETA 5   02- dec-10 1 - 9   5050   SETA 5   - HELDEN 3 29- mrt-11 8 - 2              
  5023 KONINGSLUST 1 - PANNINGEN 2 19- nov-10 4 - 6   5051   PANNINGEN 2 - KONINGSLUST 1 28- mrt-11 9 - 1              
  5024 DESTATEC 4 - ARMADA 5   14- jan-11 8 - 2   5052   ARMADA 5 - DESTATEC 4 04- apr-11 5 - 5              
                                                           
                                                   
  week 50 - 51               week 16 - 17                              
  5025 DESTATEC 3 - PANNINGEN 2 17- dec-10 2 - 8   5053   PANNINGEN 2 - DESTATEC 3 18- apr-11 2 - 8        
  5026 ARMADA 6 - HELDEN 3   13- dec-10 4 - 6   5054   HELDEN 3 - ARMADA 6 28- apr-11 7 - 3      
  5027 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 4   13- dec-10 3 - 7   5055   DESTATEC 4 - KONINGSLUST 1 22- apr-11 4 - 6              
  5028 ARMADA 5 - SETA 5   15- dec-10 0 - 10   5056   SETA 5   - ARMADA 5 28- apr-11 7 - 3              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0 #DEEL/0!                        
  Astrid van Cruchten 0 2   0 1   0 0 0   0   1 0           4 20,0%                        
  Peter v.d. Velden 1 1 0 0 1 2   1   0 0 2 0             8 36,4%                        
  Raoul Heijman 2   2 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 1           24 92,3%                        
  Siegfried Klein 0 2 1   1 2 2 2 1 1 2 2   2           18 75,0%                        
  Anita Driessen   0 0 1   1 2   1 0   1 0             6 33,3%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0           7 50,0%                        
  dubbel onderin 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 1           10 71,4%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  DESTATEC 3 7 7 4 3 4 7 2 5 6 5 8 5 4 8           75 4              
  KONINGSLUST 1 5 3 5 7 6 4 3 4 3 3 7 5 1 6           62 5              
  PANNINGEN 2 7 7 6 10 10 6 8 7 8 7 6 7 9 2           100 1 Kampioen            
  ARMADA 6   4 3 5 0 2 3 4 3 4 7 4 4 6 3           52 7              
  ARMADA 5   6 3 4 3 0 2 0 7 4 6 3 3 5 3           49 8              
  SETA 5   3 7 6 5 8 9 10 3 7 5 5 6 8 7           89 2              
  HELDEN 3   5 3 6 7 4 1 6 6 2 4 2 1 2 7           56 6              
  DESTATEC 4 3 7 4 5 6 8 7 5 6 3 5 9 5 4           77 3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 3 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 0475-504023
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
   
       
       
                 
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gymzaal de Sprunk, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077-4651320
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698
     
         
         
                 
  PANNINGEN 2 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
       
             
           
                   
  ARMADA 6   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
         
             
             
                   
  ARMADA 5   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
       
           
           
                   
  SETA 5   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
   
       
       
           
  HELDEN 3   Speellocatie: Past. Knippenberghstr. 29A, Helden, achter MLK-school, 077-3074773
Speelavond: Dinsdag (team 1 en 2) en donderdag (team 3 en 4) 20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 06-23976223
   
       
       
                   
  DESTATEC 4 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 0475-504023
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484