KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  week 38 - 39               week 2 - 3                          
  2001 DESTATEC 2 - VETA 1   25- okt-10 9 - 1   2029   VETA 1   - DESTATEC 2 11- jan-11 7 - 3      
  2002 ZWALOCOM 1 - T BELKE 1   11- nov-10 3 - 7   2030   T BELKE 1 - ZWALOCOM 1 18- jan-11 10 - 0          
  2003 PANNINGEN 1 - WESTA 1   20- sep-10 9 - 1   2031   WESTA 1 - PANNINGEN 1 17- jan-11 2 - 8                    
  2004 LEUDAL 1 - ARMADA 2   20- sep-10 9 - 1   2032   ARMADA 2 - LEUDAL 1 06- apr-11 2 - 8                    
                                                           
                                                                 
  week 40 - 41                 week 4 - 5                                        
  2005 VETA 1 - LEUDAL 1   05- okt-10 4 - 6   2033   LEUDAL 1 - VETA 1 24- jan-11 7 - 3                  
  2006 ARMADA 2 - DESTATEC 2   11- okt-10 3 - 7   2034   DESTATEC 2 - ARMADA 2 04- feb-11 7 - 3                  
  2007 WESTA 1 - ZWALOCOM 1 04- okt-10 10 - 0   2035   ZWALOCOM 1 - WESTA 1 03- feb-11 4 - 6                  
  2008 T BELKE 1 - PANNINGEN 1 12- okt-10 2 - 8   2036   PANNINGEN 1 - T BELKE 1 24- jan-11 9 - 1                  
                                                           
                                                           
  week 42 - 43               week6 - 7                                      
  2009 DESTATEC 2 - WESTA 1   22- okt-10 7 - 3   2037   WESTA 1 - DESTATEC 2 14- feb-11 1 - 9      
  2010 T BELKE 1 - ARMADA 2   26- okt-10 7 - 3   2038   ARMADA 2 - T BELKE 1 14- feb-11 5 - 5          
  2011 PANNINGEN 1 - VETA 1   18- okt-10 5 - 5   2039   VETA 1   - PANNINGEN 1 08- feb-11 6 - 4                  
  2012 LEUDAL 1 - ZWALOCOM 1 11- okt-10 10 - 0   2040   ZWALOCOM 1 - LEUDAL 1 15- feb-11 0 - 10                  
                                                           
                                                           
  week 44 - 45               week 8 - 10                                    
  2013 T BELKE 1 - DESTATEC 2   09- nov-10 7 - 3   2041   DESTATEC 2 - T BELKE 1 11- mrt-11 5 - 5          
  2014 LEUDAL 1 - PANNINGEN 1 01- nov-10 5 - 5   2042   PANNINGEN 1 - LEUDAL 1 21- feb-11 6 - 4          
  2015 ARMADA 2 - ZWALOCOM 1 08- nov-10 5 - 5   2043   ZWALOCOM 1 - ARMADA 2 03- mrt-11 4 - 6                  
  2016 VETA 1 - WESTA 1   02- nov-10 9 - 1   2044   WESTA 1 - VETA 1 28- feb-11 7 - 3                  
                                                           
                                                           
  week 46 - 47               week 11 - 12                                    
  2017 ZWALOCOM 1 - DESTATEC 2   23- nov-10 1 - 9   2045   DESTATEC 2 - ZWALOCOM 1 18- mrt-11 7 - 3          
  2018 VETA 1 - T BELKE 1   16- nov-10 8 - 2   2046   T BELKE 1 - VETA 1 15- mrt-11 4 - 6          
  2019 PANNINGEN 1 - ARMADA 2   15- nov-10 9 - 1   2047   ARMADA 2 - PANNINGEN 1 14- mrt-11 2 - 8                  
  2020 WESTA 1 - LEUDAL 1   29- nov-10 1 - 9   2048   LEUDAL 1 - WESTA 1 14- mrt-11 8 - 2                  
                                                           
                                                               
  week 48 - 49                 week 13 - 15                                    
  2021 DESTATEC 2 - LEUDAL 1   10- dec-10 4 - 6   2049   LEUDAL 1 - DESTATEC 2 11- apr-11 8 - 2                  
  2022 T BELKE 1 - WESTA 1   07- dec-10 1 - 9   2050   WESTA 1 - T BELKE 1 28- mrt-11 7 - 3              
  2023 ZWALOCOM 1 - PANNINGEN 1 04- jan-11 3 - 7   2051   PANNINGEN 1 - ZWALOCOM 1 28- mrt-11 9 - 1              
  2024 VETA 1 - ARMADA 2   07- dec-10 9 - 1   2052   ARMADA 2 - VETA 1 04- apr-11 2 - 8              
                                                           
                                                   
  week 50 - 51               week 16 - 17                              
  2025 DESTATEC 2 - PANNINGEN 1 17- dec-10 4 - 6   2053   PANNINGEN 1 - DESTATEC 2 18- apr-11 7 - 3      
  2026 LEUDAL 1 - T BELKE 1   20- dec-10 8 - 2   2054   T BELKE 1 - LEUDAL 1 19- apr-11 3 - 7      
  2027 ZWALOCOM 1 - VETA 1   14- dec-10 0 - 10   2055   VETA 1   - ZWALOCOM 1 19- apr-11 10 - 0              
  2028 ARMADA 2 - WESTA 1   13- dec-10 7 - 3   2056   WESTA 1 - ARMADA 2 18- apr-11 7 - 3              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0 #DEEL/0!                        
  Henk Kok   2 1 1 0 2 0 0   2 2 1 2 1 1           15 57,7%                        
  Stan Evers   1 1 1 0 1 0 0 0 0 2 0 1 0 0           7 25,0%                        
  Roel Janssen   2 2 2 2 2 2 2   2 2 1 2 1 0           22 84,6%                        
  Ronald Hanssen 2   1 1 2 1 1 0 2 1 2 0 0 1           14 53,8%                        
  Remy Wijnands   2           2                       4 100,0%                        
  Raoul Heijman (inv)               1                       1 50,0%                        
                                                                       
  dubbel bovenin 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0           5 35,7%                        
  dubbel onderin 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1           11 78,6%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal†††† plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  DESTATEC 2 9 7 7 3 9 4 4 3 7 9 5 7 2 3           79 4              
  ZWALOCOM 1 3 0 0 5 1 3 0 0 4 0 4 3 1 0           24 8              
  PANNINGEN 1 9 8 5 5 9 7 6 8 9 4 6 8 9 7           100 2              
  LEUDAL 1   9 6 10 5 9 6 8 8 7 10 4 8 8 7           105 1 Kampioen            
  ARMADA 2   1 3 3 5 1 1 7 2 3 5 6 2 2 3           44 7              
  WESTA 1   1 10 3 1 1 9 3 2 6 1 7 2 7 7           60 5 1 strafpunt            
  T BELKE 1   7 2 7 7 2 1 2 10 1 5 5 4 3 3           59 6              
  VETA 1   1 4 5 9 8 9 10 7 3 6 3 6 8 10           89 3              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
         
                   
  ZWALOCOM 1 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
           
               
               
                   
                   
  PANNINGEN 1 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                   
  LEUDAL 1   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-491667
Speelavond: Maandag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102
         
             
             
             
  ARMADA 2   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
       
           
           
               
  WESTA 1   Speellocatie: Kloosterlaan 6b, Wessem, 0475-561381
Speelavond: Maandag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Jan Creemers - jhcreemers@home.nl, 0475-561381
         
             
             
                   
  T BELKE 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Hamarplein 2 Belfeld, 077-4751960
Speelavond: Dinsdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Josť Smets - smetskes@home.nl, 077-4745297
           
               
               
               
  VETA 1   Speellocatie: Gymzaal, Kloosterstraat 18, Velden, 077-3546009
Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Joep Janssen - competitieleiderveta@zonnet.nl, 077-3546009