KLASSE 4 recreanten 2                                      
                                       
  week 38 - 39           week 2                            
  4001 ARMADA 6 - ARMADA 5   20-12-2007 6 - 4   4037   ARMADA 5 - ARMADA 6   10-1-2008 6 - 4      
  4002 MEPPERS 2 - SETA 3   19-9-2007 3 - 7   4038   SETA 3   - MEPPERS 2   10-1-2008 7 - 3          
  4003 ROGGEL 2 - DESTATEC 2   17-9-2007 4 - 6   4039   DESTATEC 2 - ROGGEL 2   11-1-2008 8 - 2                    
  4004 HELDEN 2 - ZWALOCOM 1 25-9-2007 7 - 3   4040   ZWALOCOM 1 - HELDEN 2   10-1-2008 5 - 5                    
                                                         
                                                               
  week 40                 week 3-4                                        
  4005 NOAD 3 - ARMADA 6   17-1-2008 7 - 3   4041   ARMADA 6 - NOAD 3   21-1-2008 5 - 5                  
  4006 ARMADA 5 - MEPPERS 2   1-10-2007 8 - 2   4042   MEPPERS 2 - ARMADA 5   16-1-2008 3 - 7                  
  4007 SETA 3 - DESTATEC 2   4-10-2007 7 - 3   4043   DESTATEC 2 - SETA 3   29-2-2008 5 - 5                  
  4008 ROGGEL 2 - HELDEN 2   1-10-2007 3 - 7   4044   HELDEN 2 - ROGGEL 2   19-2-2008 5 - 5                  
                                                         
                                                       
  week 41             week 5-6                                      
  4009 NOAD 3 - ARMADA 5   11-10-2007 7 - 3   4045   ARMADA 5 - NOAD 3   31-1-2008 6 - 4      
  4010 MEPPERS 2 - ZWALOCOM 1 10-10-2007 5 - 5   4046   ZWALOCOM 1 - MEPPERS 2   21-2-2008 3 - 7          
  4011 SETA 3 - HELDEN 2   24-10-2007 8 - 2   4047   HELDEN 2 - SETA 3   29-1-2008 3 - 7                  
  4012 DESTATEC 2 - ARMADA 6   12-10-2007 4 - 6   4048   ARMADA 6 - DESTATEC 2   28-1-2008 5 - 5                  
                                                         
                                                         
  week 42-43             week 7-8                                      
  4013 ARMADA 5 - DESTATEC 2   22-10-2007 3 - 7   4049   DESTATEC 2 - ARMADA 5   15-2-2008 6 - 4          
  4014 ROGGEL 2 - NOAD 3   15-10-2007 8 - 2   4050   NOAD 3   - ROGGEL 2   14-2-2008 7 - 3          
  4015 ZWALOCOM 1 - SETA 3   18-10-2007 3 - 7   4051   SETA 3   - ZWALOCOM 1 14-2-2008 9 - 1                  
  4016 HELDEN 2 - MEPPERS 2   18-12-2007 8 - 2   4052   MEPPERS 2 - HELDEN 2   5-3-2008 7 - 3                  
                                                         
                                                         
  week 44             week 9-10                                      
  4017 ZWALOCOM 1 - ARMADA 5   1-11-2007 4 - 6   4053   ARMADA 5 - ZWALOCOM 1 17-3-2008 6 - 4          
  4018 NOAD 3 - MEPPERS 2   1-11-2007 4 - 6   4054   MEPPERS 2 - NOAD 3   12-3-2008 6 - 4          
  4019 DESTATEC 2 - HELDEN 2   2-11-2007 5 - 5   4055   HELDEN 2 - DESTATEC 2   26-2-2008 6 - 4                  
  4020 ARMADA 6 - ROGGEL 2   29-10-2007 7 - 3   4056   ROGGEL 2 - ARMADA 6   25-2-2008 7 - 3                  
                                                         
                                                             
  week 45-46                 week 11                                    
  4021 DESTATEC 2 - ZWALOCOM 1 9-11-2007 8 - 2   4057   ZWALOCOM 1 - DESTATEC 2   13-3-2008 5 - 5                  
  4022 ROGGEL 2 - ARMADA 5   12-11-2007 5 - 5   4058   ARMADA 5 - ROGGEL 2   10-3-2008 8 - 2                
  4023 HELDEN 2 - NOAD 3   6-11-2007 7 - 3   4059   NOAD 3   - HELDEN 2   13-3-2008 5 - 5                
  4024 SETA 3 - ARMADA 6   14-11-2007 8 - 2   4060   ARMADA 6 - SETA 3   13-3-2008 3 - 7                
                                                           
                                                 
  week 47             week 12-13                              
  4025 ZWALOCOM 1 - ARMADA 6   22-11-2007 6 - 4   4061   ARMADA 6 - ZWALOCOM 1 27-3-2008 5 - 5        
  4026 NOAD 3 - DESTATEC 2   22-11-2007 3 - 7   4062   DESTATEC 2 - NOAD 3   28-3-2008 8 - 2      
  4027 MEPPERS 2 - ROGGEL 2   21-10-2007 4 - 6   4063   ROGGEL 2 - MEPPERS 2   17-3-2008 5 - 5                
  4028 ARMADA 5 - SETA 3   19-11-2007 1 - 9   4064   SETA 3   - ARMADA 5   27-3-2008 9 - 1                
                                                       
  week 48-49             week 14-15                              
  4029 ZWALOCOM 1 - NOAD 3   4-12-2007 2 - 8   4065   NOAD 3   - ZWALOCOM 1 3-4-2008 6 - 4                
  4030 HELDEN 2 - ARMADA 5   27-11-2007 6 - 4   4066   ARMADA 5 - HELDEN 2   3-4-2008 5 - 5      
  4031 SETA 3 - ROGGEL 2   5-3-2008 7 - 3   4067   ROGGEL 2 - SETA 3   31-3-2008 4 - 6      
  4032 ARMADA 6 - MEPPERS 2   3-12-2007 7 - 3   4068   MEPPERS 2 - ARMADA 6   2-4-2008 4 - 6      
                                                 
  week 50-51             week 16-17                      
  4033 ROGGEL 2 - ZWALOCOM 1 17-12-2007 9 - 1   4069   ZWALOCOM 1 - ROGGEL 2   15-4-2008 3 - 7      
  4034 NOAD 3 - SETA 3   13-12-2007 2 - 8   4070   SETA 3   - NOAD 3   17-4-2008 4 - 6      
  4035 DESTATEC 2 - MEPPERS 2   14-12-2007 7 - 3   4071   MEPPERS 2 - DESTATEC 2   16-4-2008 5 - 5      
  4036 ARMADA 6 - HELDEN 2   13-12-2007 3 - 7   4072   HELDEN 2 - ARMADA 6   22-4-2008 7 - 3      
                                       
                                       
                                                 
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                    
                                                                         
  Henk Kok   2 1 1 2 1 2 2     1 1 2   0 1 2   2   20 71,4%                            
  Kim Jacobs                   0                     0 0,0%                            
  Michel Vogelaar 0       1 1 0   1 1 1   2 0   2   1   10 50,0%                            
  Dannis Beek     0 0 1 1   2   2     0 0 1 0     1   8 36,4%                            
  Leo Hanssen   2 2 2 1   2       2 2 2 1   2 1       19 86,4%                            
  Jan Jacobs   0   0 2   1 1   2 2 0 1 1 2 1 1   0   14 50,0%                            
  Siegfried Klein (inv)         0                             0 0,0%                            
                                                                           
  dubbel bovenin 1 0 1 0 1 1 1   1 1 1 0 1 0 0 1   1   11 68,8%                            
  dubbel onderin 1 0 0 1 1 1 1   1 1 0 0 1 1 1 1   0   11 68,8%                            
                                                           
                                                   
                                                   
                                   
                            totaal     plaats              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  ARMADA 6   6 3 6   7 2 4 7 3 4 5 5   3 3 5 6 3   72 7                
  MEPPERS 2   3 2 5 2 6   4 3 3 3 3 7 7 6   5 4 5   68 8                
  ROGGEL 2   4 3   8 3 5 6 3 9 2 5   3 7 2 5 4 7   76 5                
  HELDEN 2   7 7 2 8 5 7   6 7 5 5 3 3 6 5   5 7   88 3                
  ZWALOCOM 1 3   5 3 4 2 6 2 1 5   3 1 4 5 5 4 3   56 9                
  DESTATEC 2 6 3 4 7 5 8 7   7 8 5 5 6 4 5 8   5   93 2                
  SETA 3   7 7 8 7   8 9 7 8 7 5 7 9   7 9 6 4   115 1 Kampioen              
  ARMADA 5   4 8 3 3 6 5 1 4   6 7 6 4 6 8 1 5     77 4                
  NOAD 3     7 7 2 4 3 3 8 2   5 4 7 4 5 2 6 6   75 6                
                                                               
                                           
                       
                                     
  club   adres               telefoon   speeltijd            
  Zwalocom   gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum              20,30 uur          
      of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv                   20,30 uur          
  Roggel   Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel     20,30 uur          
  Meppers   Maasbreesestraat 48A, Blerick  077-3872060 20,00 uur            
  Destatec   Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal)                0475-504023 20,00 uur          
  Seta   Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum   077-4673189 20,45 uur          
  Armada   Cultureel Centrum 't Gasthoes, Gasthuisstr. 25, Horst            077-4779728 20,30 / 20,45 uur      
  Noad   Soc. cult. centrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver             077-4741130 20,15 uur          
  Helden   Past. Knippenberghstr. 29A, Helden, achter MLK-school         077-3074773 21,00 uur