KLASSE 8 recreanten 6                                        
                                         
  8001 DESTATEC 7 - DESTATEC 6   10 -9 14 3 - 7   8037   DESTATEC 6 - DESTATEC 7 7 -1 15 4 - 6      
  8002 LEUDAL 4 - TTC 3   8 -9 14 6 - 4   8038   TTC 3   - LEUDAL 4 6 -1 15 4 - 6          
  8003 vervallen - SETA 9               8039   SETA 9   - vervallen                              
  8004 ZWALOCOM 4 - BATAVE 3   9 -9 14 5 - 5   8040   BATAVE 3 - ZWALOCOM 4 8 -1 15 3 - 7                    
                                                         
  8005 TTC 3 - BATAVE 3   16 -9 14 5 - 5   8041   BATAVE 3 - TTC 3 15 -1 15 4 - 6                  
  8006 SETA 9 - ZWALOCOM 4 25 -9 14 8 - 2   8042   ZWALOCOM 4 - SETA 9 20 -1 15 6 - 4                  
  8007 HELDEN 4 - DESTATEC 7   16 -9 14 10 - 0   8043   DESTATEC 7 - HELDEN 4 14 -1 15 3 - 7                  
  8008 vervallen - LEUDAL 4               8044   LEUDAL 4 - vervallen                            
                                                         
  8009 BATAVE 3 - DESTATEC 6   2 10 14 6 - 4   8045   DESTATEC 6 - BATAVE 3 4 -2 15 2 - 8      
  8010 ZWALOCOM 4 - TTC 3   30 -9 14 2 - 8   8046   TTC 3   - ZWALOCOM 4 27 -1 15 9 - 1          
  8011 DESTATEC 7 - SETA 9   1 10 14 1 - 9   8047   SETA 9   - DESTATEC 7 5 -2 15 9 - 1                  
  8012 LEUDAL 4 - HELDEN 4   6 10 14 4 - 6   8048   HELDEN 4 - LEUDAL 4 27 -1 15 6 - 4                  
                                                         
  8013 DESTATEC 6 - ZWALOCOM 4 15 10 14 3 - 7   8049   ZWALOCOM 4 - DESTATEC 6 26 -2 15 9 - 1          
  8014 TTC 3 - DESTATEC 7   14 10 14 9 - 1   8050   DESTATEC 7 - TTC 3 11 -2 15 0 - 10          
  8015 SETA 9 - LEUDAL 4   14 10 14 4 - 6   8051   LEUDAL 4 - SETA 9 23 -2 15 9 - 1                  
  8016 HELDEN 4 - vervallen               8052   vervallen - HELDEN 4                            
                                                           
  8017 TTC 3 - DESTATEC 6   28 10 14 8 - 2   8053   DESTATEC 6 - TTC 3 4 -3 15 0 - 10          
  8018 HELDEN 4 - SETA 9   28 10 14 9 - 1   8054   SETA 9   - HELDEN 4 31 -3 15 4 - 6          
  8019 DESTATEC 7 - vervallen               8055   vervallen - DESTATEC 7                            
  8020 BATAVE 3 - LEUDAL 4   30 10 14 4 - 6   8056   LEUDAL 4 - BATAVE 3 9 -3 15 6 - 4                  
                                                           
  8021 vervallen - DESTATEC 6               8057   DESTATEC 6 - vervallen                            
  8022 DESTATEC 7 - LEUDAL 4   12 11 14 1 - 9   8058   LEUDAL 4 - DESTATEC 7 23 -3 15 8 - 2              
  8023 BATAVE 3 - SETA 9   13 11 14 3 - 7   8059   SETA 9   - BATAVE 3 26 -3 15 9 - 1              
  8024 ZWALOCOM 4 - HELDEN 4   11 11 14 2 - 8   8060   HELDEN 4 - ZWALOCOM 4 17 -3 15 9 - 1              
                                                           
  8025 DESTATEC 6 - LEUDAL 4   19 11 14 2 - 8   8061   LEUDAL 4 - DESTATEC 6 30 -3 15 8 - 2      
  8026 TTC 3 - vervallen               8062   vervallen - TTC 3                
  8027 HELDEN 4 - BATAVE 3   18 11 14 9 - 1   8063   BATAVE 3 - HELDEN 4 2 -4 15 0 - 10              
  8028 ZWALOCOM 4 - DESTATEC 7   20 11 14 8 - 2   8064   DESTATEC 7 - ZWALOCOM 4 1 -4 15 1 - 9              
                                                       
  8029 DESTATEC 6 - HELDEN 4   26 11 14 0 - 10   8065   HELDEN 4 - DESTATEC 6 7 -4 15 10 - 0              
  8030 TTC 3 - SETA 9   2 12 14 5 - 5   8066   SETA 9   - TTC 3 9 -4 15 6 - 4              
  8031 vervallen - BATAVE 3               8067   BATAVE 3 - vervallen                        
  8032 LEUDAL 4 - ZWALOCOM 4 1 12 14 7 - 3   8068   ZWALOCOM 4 - LEUDAL 4 9 -4 15 2 - 8              
                                                       
  8033 DESTATEC 6 - SETA 9   10 12 14 0 - 10   8069   SETA 9   - DESTATEC 6 23 -4 15 9 - 1              
  8034 HELDEN 4 - TTC 3   9 12 14 7 - 3   8070     TTC 3   - HELDEN 4 14 -4 15 3 - 7      
  8035 vervallen - ZWALOCOM 4             8071     ZWALOCOM 4 - vervallen              
  8036 BATAVE 3 - DESTATEC 7   11 12 14 8 - 2   8072     DESTATEC 7 - BATAVE 3 15 -4 15 4 - 6      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Monique Beurskens 1     2 2   0   0     1           0   6 42,9%                        
  Petra Engelen                         0 0 0 1   0   1 10,0%                        
  Suzanne Suntjens 1     1 0     0 0 1   0 0 0 1 0       4 18,2%                        
  Remi Huibers 2   1   0   0 0 0 1     0 0 1 1 0 1   7 26,9%                        
  Anja Heijman 2   2 0 0   2 0 0 2   1   0     0     9 40,9%                        
  Cindy Heijnen     0 0     0 0   0     0   0 0       0 0,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  Paul Boonen inv.     1                           0 0   1 16,7%                        
  Linda Cox inv.                                 0     0 0,0%                        
  Anja Baets inv.                       0               0 0,0%                        
  dubbel bovenin 0   0 0 0   0 0 0 0   0 1 0 0   0 0   1 7,1%                        
  dubbel onderin 1   0 0 0   0 0 0 0   0 0 0 0   0 0   1 7,1%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  DESTATEC 7 3 0 1 1   1 2   2 6 3 1 0   2 1   4   27 8              
  LEUDAL 4   6   4 6 6 9 8 7   6   4 9 6 8 8 8     95 2              
  vervallen                                           9              
  ZWALOCOM 4 5 2 2 7   2 8 3   7 6 1 9   1 9 2     64 5              
  BATAVE 3 5 5 6   4 3 1   8 3 4 8   4 1 0   6   58 6              
  SETA 9     8 9 4 1 7   5 10   4 9 1 4 9   6 9   86 4              
  TTC 3   4 5 8 9 8     5 3 4 6 9 10 10     4 3   88 3              
  DESTATEC 6 7   4 3 2   2 0 0 4   2 1 0   2 0 1   28 7              
  HELDEN 4   10 6   9 8 9 10 7   7 6   6 9 10 10 7   114 1 Kampioen            
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                  
                                       
  BATAVE 3 Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                
    Speelavond: Donderdag 19.15 uur                      
    Wedstrijdleider: Geert Luijpers - geertluijpers@home.nl, 077-3821090                  
                       
  LEUDAL 4   Speellocatie: Microsport, Heldensdijk 2, Roggel
Speelavond: maandag 20,15 uur
Wedstrijdleider: Rieny Couven, rienycauven@msn.com, 0475-496102
         
             
             
                                         
  SETA 9   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
                   
                   
  DESTATEC 6 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: woensdag 20.15uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
               
  vervallen   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
               
  DESTATEC 7 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: woensdag 20.15uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
                 
  ZWALOCOM 4 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                   
  TTC 3   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 077-3738417                
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-52115330              
                     
  HELDEN 4 Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902              
    Speelavond: Dinsdag 20.30 uur (team 3 en 4) en donderdag 20.00 uur (team 1 en 2)              
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223