KLASSE 7 recreanten 5                                        
                                         
  7001 ARMADA 6 - WAP IN 3   8 -9 14 3 - 7   7037   WAP IN 3 - ARMADA 6 8 -1 15 10 - 0      
  7002 ZWALOCOM 3 - ZWALOCOM 2 9 -9 14 7 - 3   7038   ZWALOCOM 2 - ZWALOCOM 3 8 -1 15 7 - 3          
  7003 KONINGSLUST 2 - PANNINGEN 4 8 -9 14 10 - 0   7039   PANNINGEN 4 - KONINGSLUST 2 5 -1 15 3 - 7                    
  7004 SETA 8 - SETA 7   9 -9 14 5 - 5   7040   SETA 7   - SETA 8 8 -1 15 5 - 5                    
                                                         
  7005 ZWALOCOM 2 - SETA 7   25 -9 14 8 - 2   7041   SETA 7   - ZWALOCOM 2 22 -1 15 4 - 6                  
  7006 PANNINGEN 4 - SETA 8   15 -9 14 1 - 9   7042   SETA 8   - PANNINGEN 4 15 -1 15 8 - 2                  
  7007 DESTATEC 5 - ARMADA 6   19 -9 14 9 - 1   7043   ARMADA 6 - DESTATEC 5 12 -1 15 3 - 7                  
  7008 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 3 3 11 14 3 - 7   7044   ZWALOCOM 3 - KONINGSLUST 2 20 -1 15 7 - 3                  
                                                         
  7009 SETA 7 - WAP IN 3   7 10 14 4 - 6   7045   WAP IN 3 - SETA 7 29 -1 15 6 - 4      
  7010 SETA 8 - ZWALOCOM 2 9 10 14 2 - 8   7046   ZWALOCOM 2 - SETA 8 27 -1 15 9 - 1          
  7011 ARMADA 6 - PANNINGEN 4 29 -9 14 7 - 3   7047   PANNINGEN 4 - ARMADA 6 26 -1 15 7 - 3                  
  7012 ZWALOCOM 3 - DESTATEC 5   2 10 14 4 - 6   7048   DESTATEC 5 - ZWALOCOM 3 6 -2 15 5 - 5                  
                                                           
  7013 WAP IN 3 - SETA 8   16 10 14 4 - 6   7049   SETA 8   - WAP IN 3 10 -2 15 1 - 9          
  7014 ZWALOCOM 2 - ARMADA 6   16 10 14 10 - 0   7050   ARMADA 6 - ZWALOCOM 2 11 -2 15 1 - 9          
  7015 PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 3 13 10 14 1 - 9   7051   ZWALOCOM 3 - PANNINGEN 4 24 -2 15 8 - 2                  
  7016 DESTATEC 5 - KONINGSLUST 2 17 10 14 10 - 0   7052   KONINGSLUST 2 - DESTATEC 5 9 -2 15 4 - 6                  
                                                           
  7017 ZWALOCOM 2 - WAP IN 3   30 10 14 7 - 3   7053   WAP IN 3 - ZWALOCOM 2 5 -3 15 2 - 8          
  7018 DESTATEC 5 - PANNINGEN 4 31 10 14 10 - 0   7054   PANNINGEN 4 - DESTATEC 5 2 -3 15 0 - 10          
  7019 ARMADA 6 - KONINGSLUST 2 27 10 14 4 - 6   7055   KONINGSLUST 2 - ARMADA 6 2 -3 15 6 - 4                  
  7020 SETA 7 - ZWALOCOM 3 30 10 14 2 - 8   7056   ZWALOCOM 3 - SETA 7 3 -3 15 7 - 3                  
                                                           
  7021 KONINGSLUST 2 - WAP IN 3   10 11 14 2 - 8   7057   WAP IN 3 - KONINGSLUST 2 19 -3 15 5 - 5                  
  7022 ARMADA 6 - ZWALOCOM 3 17 12 14 3 - 7   7058   ZWALOCOM 3 - ARMADA 6 17 -3 15 10 - 0              
  7023 SETA 7 - PANNINGEN 4 13 11 14 5 - 5   7059   PANNINGEN 4 - SETA 7 16 -3 15 3 - 7              
  7024 SETA 8 - DESTATEC 5   11 11 14 4 - 6   7060   DESTATEC 5 - SETA 8 27 -3 15 8 - 2              
                                                           
  7025 WAP IN 3 - ZWALOCOM 3 20 11 14 6 - 4   7061   ZWALOCOM 3 - WAP IN 3 31 -3 15 4 - 6      
  7026 ZWALOCOM 2 - KONINGSLUST 2 20 11 14 7 - 3   7062   KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 2 30 -3 15 2 - 8      
  7027 DESTATEC 5 - SETA 7   16 1 15 6 - 4   7063   SETA 7   - DESTATEC 5 2 -4 15 1 - 9              
  7028 SETA 8 - ARMADA 6   18 11 14 8 - 2   7064   ARMADA 6 - SETA 8 30 -3 15 2 - 8              
                                                       
  7029 WAP IN 3 - DESTATEC 5   19 1 15 4 - 6   7065   DESTATEC 5 - WAP IN 3 10 -4 15 9 - 1              
  7030 ZWALOCOM 2 - PANNINGEN 4 4 12 14 9 - 1   7066   PANNINGEN 4 - ZWALOCOM 2 13 -4 15 0 - 10              
  7031 KONINGSLUST 2 - SETA 7   1 12 14 3 - 7   7067   SETA 7   - KONINGSLUST 2 7 -4 15 8 - 2              
  7032 ZWALOCOM 3 - SETA 8   25 11 14 8 - 2   7068   SETA 8   - ZWALOCOM 3 7 -4 15 3 - 7              
                                                       
  7033 WAP IN 3 - PANNINGEN 4 11 12 14 8 - 2   7069   PANNINGEN 4 - WAP IN 3 20 -4 15 1 - 9              
  7034 DESTATEC 5 - ZWALOCOM 2 12 12 14 5 - 5   7070     ZWALOCOM 2 - DESTATEC 5 16 -4 15 2 - 8      
  7035 KONINGSLUST 2 - SETA 8   15 12 14 5 - 5   7071     SETA 8   - KONINGSLUST 2 14 -4 15 5 - 5      
  7036 SETA 7 - ARMADA 6   9 12 14 6 - 4   7072     ARMADA 6 - SETA 7 13 -4 15 3 - 7      
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Marco Vogelaar   2 2 2 2 2 2 1 2   2 2 1 2 2 2 2 1   29 90,6%                        
  Ruben Lampe   2 2 2 2 1 2 1 0   2 1 1 2 1 2 2 2   25 78,1%                        
  Kim Doensen     2 2           2             2 2 2   12 100,0%                        
  Roanna Kok     1 0 2 2 1 0 1 1   2 1 1 2 1         15 57,7%                        
  Jan Jacobs                       0 2 2 2 1 2 1   10 71,4%                        
  Rene Nijssen       2 2 1 1 1                       7 70,0%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin   1 0 1 1 1 1 1 0   1 1 1 1 1 1 0 1   13 81,3%                        
  dubbel onderin   1 0 1 1 0 0 1 0   0 0 0 1 1 1 1 1   9 56,3%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  ARMADA 6 3 1 7 0 4 3 2   4 0 3 3 1 4 0 2   3   40 8              
  ZWALOCOM 3 7 7 4 9 8 7 4 8   3 7 5 8 7 10 4 7 5   110 3              
  KONINGSLUST 2 10 3   0 6 2 3 3 5 7 3   4 6 5 2 2 5   66 7              
  SETA 8   5 9 2 6   4 8 2 5 5 8 1 1   2 8 3 5   74 5              
  SETA 7   5 2 4   2 5 4 7 6 5 4 4   3 7 1 8 7   74 5              
  PANNINGEN 4 0 1 3 1 0 5   1 2 3 2 7 2 0 3   0 1   31 9              
  ZWALOCOM 2 3 8 8 10 7   7 9 5 7 6 9 9 8   8 10 2   116 2              
  WAP IN 3 7   6 4 3 8 6 4 8 10   6 9 2 5 6 1 9   94 4              
  DESTATEC 5   9 6 10 10 6 6 6 5   7 5 6 10 8 9 9 8   120 1 Kampioen            
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                  
                                       
  WAP IN 3 Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076            
    Speelavond: Donderdag 20.00 uur bij uitzondering maandag 20.15 uur            
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke                          
                 
  ARMADA 6 Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                  
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                          
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                
                                         
  SETA 8   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
                   
                   
  DESTATEC 5 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag en vrijdag 20.30uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
               
               
  SETA 7   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
         
             
             
               
  PANNINGEN 4 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaets - eddye77@gmail.com, 077-8502729/06-12671569
           
               
               
                 
  ZWALOCOM 2 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613
             
                 
                 
                 
                   
  KONINGSLUST 2 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077 8508959            
    Speelavond: Maandag 20.45 uur            
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215            
                   
  ZWALOCOM 3 Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv,    
    Speelavond: Lottum: Dinsdag 21.00 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur                
    Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613