KLASSE 5 recreanten 4                                        
                                         
  5001 ARMADA 4 - KONINGSLUST 1 15 -9 14 6 - 4   5029   KONINGSLUST 1 - ARMADA 4 12 -1 15 6 - 4      
  5002 DESTATEC 4 - DESTATEC 3   19 -9 14 1 - 9   5030   DESTATEC 3 - DESTATEC 4 16 -1 15 4 - 6          
  5003 VENLO 3 - VRIJ                 5031   VRIJ   - VENLO 3                              
  5004 SETA 4 - MEPPERS 1   23 -9 14 1 - 9   5032   MEPPERS 1 - SETA 4 14 -1 15 6 - 4                    
                                                           
  5005 KONINGSLUST 1 - SETA 4   29 -9 14 6 - 4   5033   SETA 4   - KONINGSLUST 1 27 -1 15 5 - 5                  
  5006 MEPPERS 1 - ARMADA 4   1 10 14 8 - 2   5034   ARMADA 4 - MEPPERS 1 26 -1 15 2 - 8                  
  5007 VRIJ - DESTATEC 4               5035   DESTATEC 4 - VRIJ                            
  5008 DESTATEC 3 - VENLO 3   3 10 14 7 - 3   5036   VENLO 3 - DESTATEC 3 2 -2 15 3 - 7                  
                                                         
  5009 ARMADA 4 - VRIJ               5037   VRIJ   - ARMADA 4                
  5010 DESTATEC 3 - MEPPERS 1   9 -1 15 4 - 6   5038   MEPPERS 1 - DESTATEC 3 11 -2 15 4 - 6          
  5011 VENLO 3 - KONINGSLUST 1 13 10 14 3 - 7   5039   KONINGSLUST 1 - VENLO 3 23 -2 15 4 - 6                  
  5012 DESTATEC 4 - SETA 4   13 10 14 6 - 4   5040   SETA 4   - DESTATEC 4 10 -2 15 2 - 8                  
                                                         
  5013 ARMADA 4 - DESTATEC 3   27 10 14 4 - 6   5041   DESTATEC 3 - ARMADA 4 6 -3 15 7 - 3          
  5014 SETA 4 - VENLO 3   28 10 14 6 - 4   5042   VENLO 3 - SETA 4 2 -3 15 9 - 1          
  5015 MEPPERS 1 - DESTATEC 4   5 11 14 6 - 4   5043   DESTATEC 4 - MEPPERS 1 6 -3 15 4 - 6                  
  5016 KONINGSLUST 1 - VRIJ               5044   VRIJ   - KONINGSLUST 1                          
                                                         
  5017 DESTATEC 4 - ARMADA 4   14 11 14 7 - 3   5045   ARMADA 4 - DESTATEC 4 16 -3 15 6 - 4          
  5018 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 3   17 11 14 5 - 5   5046   DESTATEC 3 - KONINGSLUST 1 20 -3 15 10 - 0          
  5019 VENLO 3 - MEPPERS 1   10 11 14 1 - 9   5047   MEPPERS 1 - VENLO 3 25 -3 15 7 - 3                  
  5020 VRIJ - SETA 4               5048   SETA 4   - VRIJ                            
                                                         
  5021 ARMADA 4 - SETA 4   24 11 14 6 - 4   5049   SETA 4   - ARMADA 4 31 -3 15 8 - 2                  
  5022 DESTATEC 3 - VRIJ               5050   VRIJ   - DESTATEC 3                        
  5023 DESTATEC 4 - VENLO 3   28 11 14 6 - 4   5051   VENLO 3 - DESTATEC 4 30 -3 15 5 - 5              
  5024 MEPPERS 1 - KONINGSLUST 1 3 12 14 6 - 4   5052   KONINGSLUST 1 - MEPPERS 1 16 -3 15 4 - 6              
                                                         
  5025 VENLO 3 - ARMADA 4   8 12 14 8 - 2   5053   ARMADA 4 - VENLO 3 13 -4 15 4 - 6        
  5026 SETA 4 - DESTATEC 3   9 12 14 3 - 7   5054   DESTATEC 3 - SETA 4 17 -4 15 8 - 2      
  5027 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 4   8 12 14 5 - 5   5055   DESTATEC 4 - KONINGSLUST 1 17 -4 15 9 - 1              
  5028 VRIJ - MEPPERS 1               5056   MEPPERS 1 - VRIJ                        
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Raoul Heijman     2 1 2 1 1 2   2 1 2 0 2           16 72,7%                        
  Peter v.d. Velden 1       1 0   2     1     2           7 58,3%                        
  Astrid v. Cruchten 0   1 1     0 0   1 1 0 1             5 27,8%                        
  Siegfried Klein 0   1   1   1 1   2 1 0 2             9 50,0%                        
  Anita Driessen       0                               0 0,0%                        
  Femke Huibers 0   1 1 2 2 2     2   2 1 2           15 75,0%                        
  Mark Heijman invaller           2               2           4 100,0%                        
  dubbel bovenin 0   0 1 0 0 0 1   0 0 0 0 1           3 25,0%                        
  dubbel onderin 0   1 0 1 1 1 0   1 0 0 1 0           6 50,0%                        
                                                       
                                                     
                                                   
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  ARMADA 4   6 2   4 3 6 2 4 2   3 6 2 4           44 6              
  DESTATEC 4 1   6 4 7 6 5 6   8 4 4 5 9           65 3              
  VENLO 3     3 3 4 1 4 8   3 6 9 3 5 6           55 4              
  SETA 4   1 4 4 6   4 3 4 5 2 1   8 2           44 6              
  MEPPERS 1   9 8 6 6 9 6   6 8 4 6 7 6             81 1 Kampioen            
  VRIJ                                           8              
  DESTATEC 3 9 7 4 6 5   7 4 7 6 7 10   8           80 2              
  KONINGSLUST 1 4 6 7   5 4 5 6 5 4   0 4 1           51 5              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 4 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  MEPPERS 1   Speellocatie: Maasbreesestraat 48A, Blerick, 06-38618760              
    Speelavond: woensdag 20.30 uur              
    Wedstrijdleider: Piet van de Sande - piethm@hotmail.com, 06-48689993            
                     
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gymzaal de Sprunk, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, 077-4651320
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698
       
           
           
                                           
  VENLO 3   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 06-34763828            
    Speelavond: Maandag 20.45 uur            
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 06-27043518          
                                         
  ARMADA 4   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, 
Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407
     
         
         
                     
  SETA 4   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                 
  VRIJ   Speellocatie: sportzaal Muspelheim, Alberickstraat 51, Blerick, 06-10671137                
    Speelavond: Maandag of donderdag 20.00 uur                          
    Wedstrijdleider: Huub Franssen - huubtt@msn.com, 077-3870513                  
                 
             
  DESTATEC 3 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 en 7 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484