KLASSE 1 recreanten 1                                        
                                         
  1001 DVO 1 - DESTATEC 1   23 -9 14 10 - 0   1029   DESTATEC 1 - DVO 1 19 -1 15 2 - 8      
  1002 LEUDAL 1 - SETA 1   22 -9 14 4 - 6   1030   SETA 1   - LEUDAL 1 3 -2 15 4 - 6          
  1003 VENLO 1 - WAP IN 1   15 -9 14 6 - 4   1031   WAP IN 1 - VENLO 1 15 -1 15 4 - 6                    
  1004 HELDEN 1 - NOAD 1   18 -9 14 5 - 5   1032   NOAD 1   - HELDEN 1 19 -1 15 7 - 3                    
                                                   
  1005 DESTATEC 1 - HELDEN 1   6 10 14 9 - 1   1033   HELDEN 1 - DESTATEC 1 5 -2 15 6 - 4                  
  1006 NOAD 1 - DVO 1   29 -9 14 3 - 7   1034   DVO 1   - NOAD 1 27 -1 15 8 - 2                  
  1007 WAP IN 1 - LEUDAL 1   2 10 14 5 - 5   1035   LEUDAL 1 - WAP IN 1 9 -2 15 2 - 8                  
  1008 SETA 1 - VENLO 1   30 -9 14 4 - 6   1036   VENLO 1 - SETA 1 26 -1 15 3 - 7                  
                                                     
  1009 DVO 1 - WAP IN 1   10 -3 15 8 - 2   1037   WAP IN 1 - DVO 1 26 -2 15 6 - 4      
  1010 SETA 1 - NOAD 1   14 10 14 6 - 4   1038   NOAD 1   - SETA 1 9 -2 15 5 - 5          
  1011 VENLO 1 - DESTATEC 1   13 10 14 2 - 8   1039   DESTATEC 1 - VENLO 1 9 -2 15 7 - 3                  
  1012 LEUDAL 1 - HELDEN 1   20 10 14 3 - 7   1040   HELDEN 1 - LEUDAL 1 12 -2 15 3 - 7                  
                                                     
  1013 DVO 1 - SETA 1   28 10 14 8 - 2   1041   SETA 1   - DVO 1 3 -3 15 3 - 7          
  1014 HELDEN 1 - VENLO 1   30 10 14 6 - 4   1042   VENLO 1 - HELDEN 1 2 -3 15 6 - 4          
  1015 NOAD 1 - LEUDAL 1   27 10 14 5 - 5   1043   LEUDAL 1 - NOAD 1 9 -3 15 7 - 3                  
  1016 DESTATEC 1 - WAP IN 1   27 10 14 7 - 3   1044   WAP IN 1 - DESTATEC 1 26 -3 15 6 - 4                  
                                                     
  1017 LEUDAL 1 - DVO 1   17 11 14 5 - 5   1045   DVO 1   - LEUDAL 1 17 -3 15 7 - 3          
  1018 DESTATEC 1 - SETA 1   17 11 14 8 - 2   1046   SETA 1   - DESTATEC 1 17 -3 15 2 - 8          
  1019 VENLO 1 - NOAD 1   10 11 14 5 - 5   1047   NOAD 1   - VENLO 1 16 -3 15 3 - 7                  
  1020 WAP IN 1 - HELDEN 1   13 11 14 5 - 5   1048   HELDEN 1 - WAP IN 1 19 -3 15 3 - 7                  
                                                     
  1021 DVO 1 - HELDEN 1   25 11 14 8 - 2   1049   HELDEN 1 - DVO 1 9 -4 15 3 - 7                  
  1022 SETA 1 - WAP IN 1   6 1 15 7 - 3   1050   WAP IN 1 - SETA 1 2 -4 15 8 - 2              
  1023 LEUDAL 1 - VENLO 1   24 11 14 3 - 7   1051   VENLO 1 - LEUDAL 1 30 -3 15 7 - 3                
  1024 NOAD 1 - DESTATEC 1   24 11 14 3 - 7   1052   DESTATEC 1 - NOAD 1 30 -3 15 8 - 2              
                                                       
  1025 VENLO 1 - DVO 1   8 12 14 1 - 9   1053   DVO 1   - VENLO 1 21 -4 15 6 - 4      
  1026 HELDEN 1 - SETA 1   11 12 14 6 - 4   1054   SETA 1   - HELDEN 1 14 -4 15 6 - 4        
  1027 DESTATEC 1 - LEUDAL 1   15 12 14 2 - 8   1055   LEUDAL 1 - DESTATEC 1 13 -4 15 4 - 6              
  1028 WAP IN 1 - NOAD 1   11 12 14 3 - 7   1056   NOAD 1   - WAP IN 1 13 -4 15 5 - 5              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Hanh Sanders 0 2 2 1 2 0 0 0 0 2 0 1 0 1           11 39,3%                        
  Marlie Crommentuijn 0 2 2 2 2 2 0 1 2 1 1 1 2 2           20 71,4%                        
  Remy Wijnands 0 2 2   1 2 0 1 0 1 0 2 2 2           15 57,7%                        
  Susanne Crommentuijn 0 1 0 2 1 2 1 0 2 1 2 2 2 0           16 57,1%                        
  Henk Kok invaller       1                               1 50,0%                        
                                                                       
                                                                       
  dubbel bovenin 0 1 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0           7 50,0%                        
  dubbel onderin 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1           10 71,4%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  DVO 1   10 7 8 8 5 8 9 8 8 4 7 7 7 6           102 1 Kampioen            
  LEUDAL 1   4 5 3 5 5 3 8 6 2 7 7 3 3 4           65 5              
  VENLO 1   6 6 2 4 5 7 1 6 3 3 6 7 7 4           67 4              
  HELDEN 1   5 1 7 6 5 2 6 3 6 3 4 3 3 4           58 8 Degradatie            
  NOAD 1   5 3 4 5 5 3 7 7 2 5 3 3 2 5           59 7              
  WAP IN 1   4 5 2 3 5 3 3 4 8 6 6 7 8 5           69 3              
  SETA 1   6 4 6 2 2 7 4 4 7 5 3 2 2 6           60 6              
  DESTATEC 1 0 9 8 7 8 7 2 2 4 7 4 8 8 6           80 2              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 1 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag en vrijdag 20.30uur woensdag (team 6 en 7) 20,15 uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  HELDEN 1   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 06-42745902            
    Speelavond: dinsdag 20.30 uur (team 3 en 4) en donderdag 20,30 uur team 1 en 2            
    Wedstrijdleider: Frans Dorsers - fransdorssers@hetnet.nl. 077-3074643 / 06-23976233            
                                             
  SETA 1   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                                           
  WAP IN 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-532770, 06-23629076              
    Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag 20.15 uur                      
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@hetnet.nl, 0478-532770, 06-23629076                    
                     
  DVO 1   Speellocatie: De Paort, Markt 2 Kessel                                
    Speelavond: Dinsdag 20.30 uur                                      
    Wedstrijdleider: Henk Verstappen - hcmverstappen@home.nl                        
                     
  NOAD 1   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver, 077-4742297        
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur           
    Wedstrijdleider: Jac Schrijvers - jac.schrijvers@home.nl, 077-4742297          
                 
  LEUDAL 1   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102              
                 
             
  VENLO 1   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156          
    Speelavond: Maandag 20.45 uur        
    Wedstrijdleider: John Postulart - postulart@home.nl, 077-3519156