KLASSE 4 recreanten 3                                        
                                         
  4001 Seta 2 - Seta 3   12 10 21 8 - 2   4029   Seta 3   - Seta 2 1 2 22   -        
  4002 Fortus 4 - Lotak 1   11 10 21 7 - 3   4030   Lotak 1   - Fortus 4 25 1 22   -            
  4003 Noad 2 - Destatec 3   18 10 21 7 - 3   4031   Destatec 3 - Noad 2 28 1 22   -                      
  4004 Batave 1 - Armada 4   14 10 21 9 - 1   4032   Armada 4 - Batave 1 25 1 22   -                      
                                                           
  4005 Seta 3 - Batave 1   2 11 21   -     4033   Batave 1 - Seta 3 10 2 22   -                    
  4006 Armada 4 - Noad 2   25 10 21   -     4034   Noad 2   - Armada 4 14 2 22   -                    
  4007 Destatec 3 - Fortus 4   5 11 21   -     4035   Fortus 4   - Destatec 3 7 2 22   -                    
  4008 Lotak 1 - Seta 2   26 10 21   -     4036   Seta 2   - Lotak 1 8 2 22   -                    
                                                           
  4009 Fortus 4 - Armada 4   8 11 21   -     4037   Armada 4 - Fortus 4 8 3 22   -        
  4010 Noad 2 - Seta 3   8 11 21   -     4038   Seta 3   - Noad 2 8 3 22   -            
  4011 Batave 1 - Seta 2   18 11 21   -     4039   Seta 2   - Batave 1 22 2 22   -                    
  4012 Destatec 3 - Lotak 1   12 11 21   -     4040   Lotak 1   - Destatec 3 8 3 22   -                    
                                                           
  4013 Seta 2 - Noad 2   23 11 21   -     4041   Noad 2   - Seta 2 21 3 22   -            
  4014 Seta 3 - Fortus 4   30 11 21   -     4042   Fortus 4   - Seta 3 15 3 22   -            
  4015 Armada 4 - Destatec 3   29 11 21   -     4043   Destatec 3 - Armada 4 18 3 22   -                    
  4016 Lotak 1 - Batave 1   23 11 21   -     4044   Batave 1 - Lotak 1 17 3 22   -                    
                                                           
  4017 Fortus 4 - Seta 2   6 12 21   -     4045   Seta 2   - Fortus 4 29 3 22   -            
  4018 Noad 2 - Batave 1   13 12 21   -     4046   Batave 1 - Noad 2 7 4 22   -            
  4019 Armada 4 - Lotak 1   14 12 21   -     4047   Lotak 1   - Armada 4 5 4 22   -                    
  4020 Destatec 3 - Seta 3   10 12 21   -     4048   Seta 3   - Destatec 3 5 4 22   -                    
                                                           
  4021 Seta 2 - Destatec 3   21 12 21   -     4049   Destatec 3 - Seta 2 22 4 22   -                    
  4022 Seta 3 - Armada 4   4 1 22   -     4050   Armada 4 - Seta 3 25 4 22   -                
  4023 Noad 2 - Lotak 1   3 1 22   -     4051   Lotak 1   - Noad 2 19 4 22   -                
  4024 Batave 1 - Fortus 4   23 12 21   -     4052   Fortus 4   - Batave 1 11 4 22   -                
                                                           
  4025 Fortus 4 - Noad 2   17 1 22   -     4053   Noad 2   - Fortus 4 9 5 22   -        
  4026 Armada 4 - Seta 2   17 1 22   -     4054   Seta 2   - Armada 4 3 5 22   -        
  4027 Destatec 3 - Batave 1   14 1 22   -     4055   Batave 1 - Destatec 3 12 5 22   -                
  4028 Lotak 1 - Seta 3   11 1 22   -     4056   Seta 3   - Lotak 1 10 5 22   -                
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Maurice Hendrickx                                       0 #DEEL/0!                        
  Mark Heijman                                       0 #DEEL/0!                        
  Linda Cox   1                                     1 50,0%                        
  Sem Bonten   0                                     0 0,0%                        
  Siegfried Klein 1                                     1 50,0%                        
  Jack Laussen 0                                     0 0,0%                        
  dubbel bovenin 1                                     1 100,0%                        
  dubbel onderin 0                                     0 0,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  Seta 2   8                                     8 2              
  Fortus 4   7                                     7 3              
  Noad 2   7                                     7 3              
  Batave 1   9                                     9 1              
  Armada 4   1                                     1 8              
  Destatec 3   3                                     3 5              
  Lotak 1   3                                     3 5              
  Seta 3   2                                     2 7              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  Seta   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen          
    Telefoon: 077-3074409                                    
    Speelavond: Maandag 20,00 en Dinsdag 20.30 uur                  
                     
  Lotak 1   Speellocatie: Smetenhof Horsterdijk 1 Lottum                
    Telefoon: 077-4631613                
    Speelavond Dinsdag                
                                           
  Fortus   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen                  
    Telefoon: 077-3074409                            
    Speelavond: Maandag 20,00 en Dinsdag 20.30 uur                
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                 
  NOAD   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver                      
    Telefoon: 077-4741130                                    
      Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur                
                 
  BATAVE   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                    
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                            
      Wedstrijdleider: Mark Gubbels - markgubbels1@hotmail.com,