KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 vrij - Seta 1                 2029   Seta 1   - vrij                
  2002 Fortus 2 - Veta 2   11 10 21 5 - 5   2030   Veta 2   - Fortus 2 1 2 22   -            
  2003 Noad 1 - t Belke 1   11 10 21 7 - 3   2031   t Belke 1 - Noad 1 25 1 22   -                      
  2004 Leudal 2 - Destatec 2   18 10 21 7 - 3   2032   Destatec 2 - Leudal 2 28 1 22   -                      
                                                           
  2005 vrij - Leudal 2                 2033   Leudal 2 - vrij                            
  2006 Destatec 2 - Noad 1   5 11 21   -     2034   Noad 1   - Destatec 2 7 2 22   -                    
  2007 t Belke 1 - Fortus 2   26 10 21   -     2035   Fortus 2   - t Belke 1 7 2 22   -                    
  2008 Veta 2 - Seta 1   2 11 21   -     2036   Seta 1   - Veta 2 10 2 22   -                    
                                                           
  2009 Fortus 2 - Destatec 2   8 11 21   -     2037   Destatec 2 - Fortus 2 11 3 22   -        
  2010 Noad 1 - vrij                 2038   vrij   - Noad 1                    
  2011 Leudal 2 - Seta 1   15 11 21   -     2039   Seta 1   - Leudal 2 24 2 22   -                    
  2012 t Belke 1 - Veta 2   9 11 21   -     2040   Veta 2   - t Belke 1 1 3 22   -                    
                                                           
  2013 Seta 1 - Noad 1   25 11 21   -     2041   Noad 1   - Seta 1 14 3 22   -            
  2014 vrij - Fortus 2                 2042   Fortus 2   - vrij                    
  2015 Destatec 2 - t Belke 1   26 11 21   -     2043   t Belke 1 - Destatec 2 15 3 22   -                    
  2016 Veta 2 - Leudal 2   30 11 21   -     2044   Leudal 2 - Veta 2 21 3 22   -                    
                                                           
  2017 Fortus 2 - Seta 1   6 12 21   -     2045   Seta 1   - Fortus 2 31 3 22   -            
  2018 Noad 1 - Leudal 2   13 12 21   -     2046   Leudal 2 - Noad 1 28 3 22   -            
  2019 Destatec 2 - Veta 2   10 12 21   -     2047   Veta 2   - Destatec 2 5 4 22   -                    
  2020 t Belke 1 - vrij                 2048   vrij   - t Belke 1                            
                                                           
  2021 Seta 1 - t Belke 1   23 12 21   -     2049   t Belke 1 - Seta 1 19 4 22   -                    
  2022 vrij - Destatec 2                 2050   Destatec 2 - vrij                        
  2023 Noad 1 - Veta 2   3 1 22   -     2051   Veta 2   - Noad 1 19 4 22   -                
  2024 Leudal 2 - Fortus 2   20 12 21   -     2052   Fortus 2   - Leudal 2 11 4 22   -                
                                                           
  2025 Fortus 2 - Noad 1   10 1 22   -     2053   Noad 1   - Fortus 2 2 5 22   -        
  2026 Destatec 2 - Seta 1   14 1 22   -     2054   Seta 1   - Destatec 2 12 5 22   -        
  2027 t Belke 1 - Leudal 2   11 1 22   -     2055   Leudal 2 - t Belke 1 9 5 22   -                
  2028 Veta 2 - vrij                 2056   vrij   - Veta 2                        
                                                         
                                               
      1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14       TOT. PERC.                
                                                                     
  Ronald Hanssen 1                                     1 50,0%                        
  Stan Evers   0                                     0 0,0%                        
  Stan Geelen   1                                     1 50,0%                        
  Roel Janssen                                         0 #DEEL/0!                        
  Marco Vogelaar                                       0 #DEEL/0!                        
  Femke Huibers 1                                     1 50,0%                        
  dubbel bovenin 0                                     0 0,0%                        
  dubbel onderin 0                                     0 0,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7     8 9 10 11 12 13 14                            
  Seta 1                                           7              
  Fortus 2   5                                     5 3              
  Noad 1   7                                     7 1              
  Leudal 2   7                                     7 1              
  Destatec 2   3                                     3 5              
  t Belke 1   3                                     3 5              
  Veta 2   5                                     5 3              
  vrij                                           7              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  Fortus 2   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen          
    Telefoon: 077-3074409                                    
    Speelavond: Maandag 20,00 en Dinsdag 20.30 uur                  
                     
  LEUDAL   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-491667              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102              
                                           
  Veta   Speellocatie: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden                
    Telefoon:                      
    Speelavond: Dinsdag 20.15 uur                    
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  t Belke   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld            
    Telefoon: 077-4751960              
    Speelavond: Dinsdag 20.45 uur              
                                 
  NOAD   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver                        
    Telefoon: 077-4741130                                      
      Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur                
                 
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com