INDELING SENIOREN NAJAARSCOMPETITIE 2018                                                                                        
                         
Regio Hoofdklasse A Regio Hoofdklasse B                            
                             
Red Stars 3 Veerhuis/Westa 3                              
Megacles 1 Never Despair 1                      
Budilia 1 Falco 1                      
Taverbo 2 Landgraaf 1                      
TTC 1 Red Stars 4                      
Maastricht 1 Stiphout 1                              
Cevelum 1 (*)                          
GTTC 2/Nijmegen 1 (*)                      
                           
                           
Promotieklasse   1e klasse A 1e klasse B                
                         
Veerhuis/Westa 4   Megacles 2 Heerlen 1                      
Maastricht 2   Sittard 4 TTC 2                      
Kluis 2   Venlo 1 Landgraaf 3                      
Landgraaf 2   Koningslust 1 Vijlen 1                      
Sittard 3   Heerlen 2 Maastricht 3                    
Brunssum 1   TTC 3 Sittard 5                        
                           
                             
2e klasse A 2e klasse B 2e klasse C 2e klasse D                            
                   
Sittard 6 Megacles 3 Elsloo 1 Red Stars 5                
Brunssum 2 Kerkrade 1 Landgraaf 4 Kluis 3                
Venlo 2 Red Stars 6 Seta 1 Elsloo 2                      
Armada 1 Vijlen 2 Fortus 1 Sittard 7                  
Minor 1 Sibbe 1 Sempre Avanti 1 Ready 1                
Lybrae/Heerlen 3 Brunssum 3 Brunssum 5 Brunssum 4                
                 
                   
3e klasse A 3e klasse B 3e klasse C 3e klasse D                  
                   
Kluis 4 Kerkrade 2 Falco 2 Falco 3                  
Landgraaf 5  Maastricht 4  Quick 1  Kluis 5                 
Destatec 1  Elsloo 3  Megacles 4  Lybrae/Heerlen 4                 
Brunssum 6  Sittard 8  Seta 2 Fortus 2                 
Maastricht 5  Sibbe 2  Lybrae/Heerlen 5  Maastricht 6                 
TTC 4  Vijlen 3 Armada 2 Koningslust 2                
Venlo 3                
                   
                 
4e klasse A 4e klasse B                
                   
Landgraaf 6 Ready 2                    
Destatec 2 Lybrae/Heerlen 6                  
Kerkrade 3 Smash 1                      
Ready 3 Fortus 3                  
Kluis 6 Maastricht 7                      
Fortus 4 Brunssum 7                        
Elsloo 4              
               
               
Duo 1e klasse Duo 2e klasse Duo 3e klasse                    
                     
Brunssum 1 Brunssum 2 Elsloo 3                          
Lybrae/Heerlen 1 Elsloo 2 Lybrae/Heerlen 3                      
Kluis 1 Lybrae/Heerlen 2 Sittard 2                        
Landgraaf 1 Matatec 3 Vijlen 2                          
Landgraaf 2 Minor 1 Hoensbroek 4                    
Maastricht 1 Hoensbroek 2 Hoensbroek 5                
Matatec 1 Hoensbroek 3                  
Matatec 2                  
Sittard 1                  
Hoensbroek 1                  
                   
                     
INDELING JEUGD NAJAARSCOMPETITIE 2018                
                     
1e klasse 2e klasse A 2e klasse B                
                   
Destatec 1 Falco 2 Lybrae/Heerlen 1                
Kluis 1 Destatec 2 Falco 3                  
Fortus 1 TTC 2 Elsloo 1                
Brunssum 1 Sittard 1 Seta 1                    
Quick’72/Megacles 1 (*) Seta 2 TTC 3                  
TTC 1 Lybrae/Heerlen 2 Quick 2                
Red Stars 3 Kluis 2 Red Stars 4                
Falco 1                    
Helwegen/Westa 3                  
                   
                     
3e klasse A 3e klasse B                    
                   
TTC 5 Helwegen/Westa 4                  
TTCN 1 Elsloo 2                  
Helwegen/Westa 5 Kerkrade 1                  
Red Stars 5 Helwegen/Westa 6                  
Seta 3 Maastricht 1                  
Fortus 2 Vijlen 1                    
TTC 4 Brunssum 2                    
                     
                     
4e klasse A 4e klasse B                    
                     
Falco 4 Destatec 3                    
Helwegen/Westa 7 Falco 6                    
Fortus 3 Landgraaf 1                    
Venlo 4 Lybrae/Heerlen 3                    
Megacles 2 Kluis 3                    
Fortus 4 (*) Falco 5                
                     
                     
5e klasse  Starters A Starters B        
Fortus 5 Destatec 4 Kluis 4        
Quick 3 Red Stars 6 Lybrae/Heerlen 4        
Elsloo 3 TTCN 2 Falco 7        
Elsloo 4 Seta 4 Sittard 3        
Helwegen/Westa 8 Seta 5          
Sittard 2