COMPETITIE VOORJAAR 2013

bardienstrooster                 NAS online

zaalindeling

competitie bulletin

 

                                                                                                            Senioren 1 2e klasse d        

                                                                                                            Marlie Crommentuijn, Susanne Crommentuijn, Remy Wijnands,

                                                                                                            Henk Kok (res)

 

 

 

                                                                                           

                                                                                                            Senioren 2 5e klasse a                                              

                                                                                                        Pedro Kessels, Joke Engelen, Marco Vogelaar, Edwin Ransz. 

                                                                                                           

 

 

 

                                                                                                            Senioren 3 5e klasse b

                                                                                                        Mike Theeuwen, Sjoerd Huibers, Ben Cuypers, 

 

 

                                                                                           

                                                                                          

                                                                                                            Senioren 4 5e klasse a

                                                                                                            Rene Nijssen, Ruben Lampe,  Sjoerd v. Lierop, Jan Jacobs

 

 

                                               

                                                                                                           

 

                                                                                                            Dames 1 3e divisie groep b                  

                                                                                                            Jessica Konings, Yvonne Crommentuijn, Femke Huibers,

                                                                                                            Susanne Crommentuijn (res), Marlie Crommentuijn. (res.)

 

 

 

                                                                                                             

                                                                                                             Jeugd 1 1e klasse poule a     

                                                                                                             Kim Doensen, Nanieke Hendriks, Ron Piepers, Dion Engelen.

                                  

                                                 

                                                                                                             Jeugd 2 3e klasse poule b

                                                                                                             Nadine Leppers, Bjorn Peeters, Sjoerd Hermans, Kai v. Rookhuizen.

                                                 

                                                                                                             Jeugd 3 5e klasse poule b    

                                                                                                             Ashley Derks, Mike Wang, Rein Liedekerken.

 

 

                                                                                                                                         Jeugd 4 5e klasse d

                                                                                                                                         Demi Derks, Marlou Lamers, Charlize Peters, Gina Scheffer

 

 

 

 

                                                                                                                                           

                                                                                                                                        Jeugd 5 5e klasse e

                                                                                                                                        Max Wolter, Sem Bonten, Rob Piepers.

                                                                                                                                        Job Heijman, Niels Perriens.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                        Jeugd 6 Starters                                                                                                              

                                                                                                                                    Tuur Masolijn, Thijs Beurskens, Roy Vleugels.

                                                                                                                                       

 

 

 

                                                                                                                                       

                                                                                                                                        Recreanten 1 1e klas       

                                                                                                                                        Hanh Sanders, Marlie Crommentuijn, Remy Wijnands, Bob Ramakers.

                                                                                                                                        Edwin Ransz (res.)

 

 

 

 

                                                                                                                                        Recreanten 2 2e klas       

                                                                                                                                        Henk Kok, Roel Janssen, Ronald Hanssen, Stan Evers, Maud Ruyten,

                                                                                                                                        Susanne Crommentuijn (res.)

                                                

 

 

 

                                                                                                                                        Recreanten 3 4e klas       

                                                                                                                                        Raoul Heijman, Peter v.d. Velden,  Astrid v. Cruchten, Siegfried Klein, Anita Driessen.

                                                

 

 

 

 

                                                                                                                                        Recreanten 4 5e klas       

                                                                                                                                        Jan Hendriks, Pedro Kessels, Michel Vogelaar, Leo Hanssen,  

                                                                                                                                        Kim Jacobs (res.), Femke Huibers (res.)

                                                

 

                                                                                                                                       

                                                                                                                                        Recreanten 5 7e klasse

                                                                                                                                        Marco Vogelaar, Almir Hamzic, Huub v. Lieshout, Freek Leppers,

                                                                                                                                        Ben Cuypers (res.), Sjoerd Huibers (res.), Ruben Lampe (res.),

                                                                                                                                        Rene Nijssen (res.)

 

 

Voor andere uitslagen van de recreanten competitie kijk op www.recreanten-competitie.nl

Najaarscompetitie 2012

Voorjaarscompetitie 2012

Najaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2011

Voorjaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2010

Voorjaarscompetitie 2010

Najaarscompetitie 2009

Voorjaarscompetitie 2009

Najaarscompetitie 2008

Voorjaarscompetitie 2008

Najaarscompetitie 2007

Voorjaarscompetitie 2007

Najaarscompetitie 2006