KLASSE 4 recreanten 4                                        
                                         
  4001 ARMADA 4 - KONINGSLUST 1 10 -9 -18 4 - 6   4037   KONINGSLUST 1 - ARMADA 4 7 -1 -19   -        
  4002 DESTATEC 4 - DESTATEC 3   14 -9 -18 7 - 3   4038   DESTATEC 3 - DESTATEC 4 11 -1 -19   -            
  4003 ZWALOCOM 1 - FORTUS 4   30 10 -18 8 - 2   4039   FORTUS 4 - ZWALOCOM 1 7 -1 -19   -                      
  4004 SETA 4 - SETA 3   11 -9 -18 6 - 4   4040   SETA 3   - SETA 4 10 -1 -19   -                      
                                                         
  4005 VENLO 3 - ARMADA 4   17 -9 -18 6 - 4   4041   ARMADA 4 - VENLO 3 15 -1 -19   -                    
  4006 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 4   17 -9 -18 0 - 10   4042   DESTATEC 4 - KONINGSLUST 1 18 -1 -19   -                    
  4007 DESTATEC 3 - ZWALOCOM 1 21 -9 -18 2 - 8   4043   ZWALOCOM 1 - DESTATEC 3 22 -1 -19   -                    
  4008 FORTUS 4 - SETA 4   17 -9 -18 4 - 6   4044   SETA 4   - FORTUS 4 15 -1 -19   -                    
                                                         
  4009 VENLO 3 - KONINGSLUST 1 1 -10 -18 8 - 2   4045   KONINGSLUST 1 - VENLO 3 28 -1 -19   -        
  4010 DESTATEC 4 - SETA 3   5 -10 -18 5 - 5   4046   SETA 3   - DESTATEC 4 31 -1 -19   -            
  4011 DESTATEC 3 - SETA 4   5 -10 -18 6 - 4   4047   SETA 4   - DESTATEC 3 29 -1 -19   -                    
  4012 ZWALOCOM 1 - ARMADA 4   2 -10 -18 7 - 3   4048   ARMADA 4 - ZWALOCOM 1 28 -1 -19   -                    
                                                         
  4013 KONINGSLUST 1 - ZWALOCOM 1 8 -10 -18 2 - 8   4049   ZWALOCOM 1 - KONINGSLUST 1 5 -2 -19   -            
  4014 FORTUS 4 - VENLO 3   8 -10 -18 2 - 8   4050   VENLO 3 - FORTUS 4 11 -2 -19   -            
  4015 SETA 3 - DESTATEC 3   11 -10 -18 6 - 4   4051   DESTATEC 3 - SETA 3 8 -2 -19   -                    
  4016 SETA 4 - DESTATEC 4   9 -10 -18 3 - 7   4052   DESTATEC 4 - SETA 4 8 -2 -19   -                    
                                                         
  4017 SETA 3 - KONINGSLUST 1 25 -10 -18 5 - 5   4053   KONINGSLUST 1 - SETA 3 18 -2 -19   -            
  4018 VENLO 3 - DESTATEC 4   22 -10 -18 4 - 6   4054   DESTATEC 4 - VENLO 3 8 -3 -19   -            
  4019 ZWALOCOM 1 - SETA 4   23 -10 -18 9 - 1   4055   SETA 4   - ZWALOCOM 1 19 -2 -19   -                    
  4020 ARMADA 4 - FORTUS 4   23 -10 -18 4 - 6   4056   FORTUS 4 - ARMADA 4 18 -2 -19   -                    
                                                         
  4021 ZWALOCOM 1 - SETA 3   15 -1 -19   -     4057   SETA 3   - ZWALOCOM 1 14 -3 -19   -                    
  4022 FORTUS 4 - KONINGSLUST 1 5 -11 -18 4 - 6   4058   KONINGSLUST 1 - FORTUS 4 18 -3 -19   -                
  4023 SETA 4 - VENLO 3   6 -11 -18 2 - 8   4059   VENLO 3 - SETA 4 18 -3 -19   -                
  4024 DESTATEC 3 - ARMADA 4   9 -11 -18 6 - 4   4060   ARMADA 4 - DESTATEC 3 19 -3 -19   -                
                                                         
  4025 SETA 3 - ARMADA 4   15 -11 -18 8 - 2   4061   ARMADA 4 - SETA 3 26 -3 -19   -        
  4026 VENLO 3 - ZWALOCOM 1 19 -11 -18   -     4062   ZWALOCOM 1 - VENLO 3 26 -3 -19   -        
  4027 DESTATEC 4 - FORTUS 4   23 -11 -18   -     4063   FORTUS 4 - DESTATEC 4 25 -3 -19   -                
  4028 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 3   12 -11 -18 5 - 5   4064   DESTATEC 3 - KONINGSLUST 1 29 -3 -19   -                
                                                         
  4029 SETA 3 - VENLO 3   29 -11 -18   -     4065   VENLO 3 - SETA 3 8 -4 -19   -                
  4030 SETA 4 - KONINGSLUST 1 4 -12 -18   -     4066   KONINGSLUST 1 - SETA 4 1 -4 -19   -                
  4031 DESTATEC 3 - FORTUS 4   30 -11 -18   -     4067   FORTUS 4 - DESTATEC 3 1 -4 -19   -                
  4032 ARMADA 4 - DESTATEC 4   27 -12 -18   -     4068   DESTATEC 4 - ARMADA 4 5 -4 -19   -        
                                             
  4033 FORTUS 4 - SETA 3   10 -12 -18   -     4069   SETA 3   - FORTUS 4 18 -4 -19   -        
  4034 VENLO 3 - DESTATEC 3   17 -12 -18   -     4070   DESTATEC 3 - VENLO 3 26 -4 -19   -        
  4035 ZWALOCOM 1 - DESTATEC 4   11 -12 -18   -     4071   DESTATEC 4 - ZWALOCOM 1 19 -4 -19   -        
  4036 ARMADA 4 - SETA 4   11 -12 -18   -     4072   SETA 4   - ARMADA 4 23 -4 -19   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
  Ruben Lampe   2 2 2 2 1                             9 90,0%                        
  Marco Vogelaar 1 2 0 2 1                             6 60,0%                        
  Ben Cuijpers                                         0 #DEEL/0!                        
  Maurice Hendrikckx   2 1 2 1                             6 75,0%                        
  Linda Roeffen Cox 2 2 1 1 2                             8 80,0%                        
  Jolanda Cremers 2                                     2 100,0%                        
                                                                       
                                                                       
                                                                       
  dubbel bovenin 0 1 1 0 0                             2 40,0%                        
  dubbel onderin 0 1 0 0 1                             2 40,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  ARMADA 4   4 4 3   4 4 2                         21 8              
  DESTATEC 4 7 10 5 7 6                             35 2              
  ZWALOCOM 1 8 8 7 8 9                             40 1              
  SETA 4   6 6 4 3 1 2                           22 7              
  SETA 3   4   5 6 5   8                         28 4              
  FORTUS 4   2 4   2 6 4                           18 9              
  DESTATEC 3 3 2 6 4   6 5                         26 5              
  KONINGSLUST 1 6 0 2 2 5 6 5                         26 5              
  VENLO 3     6 8 8 4 8                           34 3              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde        
      Telefoon: 077 � 8508959                                  
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                  
                       
  FORTUS   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409
Speelavond: Maandag  en dinsdag  20.00 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers, fransdorssers@hetnet.nl 077-3074643
           
               
               
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  VENLO   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo, 077-3519156                
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                
    Wedstrijdleider: Jesse Massop, jesse.massop@hotmail.com                
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur