KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 LEUDAL 2 - WESTA 1   10 -9 -18 9 - 1   2037   WESTA 1 - LEUDAL 2 7 -1 -19   -        
  2002 RED STARS 2 - WAP IN 2   12 -10 -18 4 - 6   2038   WAP IN 2 - RED STARS 2 10 -1 -19   -            
  2003 NOAD 1 - DESTATEC 2   17 -9 -18 10 - 0   2039   DESTATEC 2 - NOAD 1 4 -1 -19   -                      
  2004 FORTUS 3 - FORTUS 2   11 -9 -18 0 - 10   2040   FORTUS 2 - FORTUS 3 8 -1 -19   -                      
                                                           
  2005 SETA 2 - LEUDAL 2   25 -9 -18 6 - 4   2041   LEUDAL 2 - SETA 2 14 -1 -19   -                    
  2006 WESTA 1 - RED STARS 2 24 -9 -18 4 - 6   2042   RED STARS 2 - WESTA 1 25 -1 -19   -                    
  2007 WAP IN 2 - NOAD 1   27 -9 -18 3 - 7   2043   NOAD 1   - WAP IN 2 14 -1 -19   -                    
  2008 DESTATEC 2 - FORTUS 3   -7 -12 -18   -     2044   FORTUS 3 - DESTATEC 2 15 -1 -19   -                    
                                                           
  2009 SETA 2 - WESTA 1   4 10 -18 7 - 3   2045   WESTA 1 - SETA 2 28 -1 -19   -        
  2010 RED STARS 2 - FORTUS 2   21 -9 -18 8 - 2   2046   FORTUS 2 - RED STARS 2 29 -1 -19   -            
  2011 WAP IN 2 - FORTUS 3   4 10 -18 8 - 2   2047   FORTUS 3 - WAP IN 2 29 -1 -19   -                    
  2012 NOAD 1 - LEUDAL 2   1 10 -18 10 - 0   2048   LEUDAL 2 - NOAD 1 28 -1 -19   -                    
                                                           
  2013 WESTA 1 - NOAD 1   3 12 -18   -     2049   NOAD 1   - WESTA 1 4 -2 -19   -            
  2014 DESTATEC 2 - SETA 2   12 10 -18 2 - 8   2050   SETA 2   - DESTATEC 2 12 -2 -19   -            
  2015 FORTUS 2 - WAP IN 2   9 10 -18 9 - 1   2051   WAP IN 2 - FORTUS 2 14 -2 -19   -                    
  2016 FORTUS 3 - RED STARS 2 9 10 -18 3 - 7   2052   RED STARS 2 - FORTUS 3 15 -2 -19   -                    
                                                           
  2017 FORTUS 2 - WESTA 1   23 10 -18 10 - 0   2053   WESTA 1 - FORTUS 2 25 -2 -19   -            
  2018 SETA 2 - RED STARS 2 30 10 -18 2 - 8   2054   RED STARS 2 - SETA 2 8 -3 -19   -            
  2019 NOAD 1 - FORTUS 3   23 10 -18 10 - 0   2055   FORTUS 3 - NOAD 1 19 -2 -19   -                    
  2020 LEUDAL 2 - DESTATEC 2   22 10 -18 5 - 5   2056   DESTATEC 2 - LEUDAL 2 1 -3 -19   -                    
                                                           
  2021 NOAD 1 - FORTUS 2   5 11 -18 6 - 4   2057   FORTUS 2 - NOAD 1 12 -3 -19   -                    
  2022 DESTATEC 2 - WESTA 1   9 11 -17 6 - 4   2058   WESTA 1 - DESTATEC 2 11 -3 -19   -                
  2023 FORTUS 3 - SETA 2   6 11 -18 2 - 8   2059   SETA 2   - FORTUS 3 19 -3 -19   -                
  2024 WAP IN 2 - LEUDAL 2   8 11 -18 8 - 2   2060   LEUDAL 2 - WAP IN 2 18 -3 -19   -                
                                                           
  2025 FORTUS 2 - LEUDAL 2   13 11 -18 9 - 1   2061   LEUDAL 2 - FORTUS 2 25 -3 -19   -        
  2026 SETA 2 - NOAD 1   20 11 -18   -     2062   NOAD 1   - SETA 2 25 -3 -19   -        
  2027 RED STARS 2 - DESTATEC 2   16 11 -18 7 - 3   2063   DESTATEC 2 - RED STARS 2 29 -3 -19   -                
  2028 WESTA 1 - WAP IN 2       -18   -     2064   WAP IN 2 - WESTA 1 25 -3 -19   -                
                                                         
  2029 FORTUS 2 - SETA 2   27 11 -18   -     2065   SETA 2   - FORTUS 2 9 -4 -19   -                
  2030 FORTUS 3 - WESTA 1   27 11 -18   -     2066   WESTA 1 - FORTUS 3 8 -4 -19   -                
  2031 WAP IN 2 - DESTATEC 2   29 11 -18   -     2067   DESTATEC 2 - WAP IN 2 12 -4 -19   -                
  2032 LEUDAL 2 - RED STARS 2 26 11 -18   -     2068   RED STARS 2 - LEUDAL 2 5 -4 -19   -        
                                             
  2033 DESTATEC 2 - FORTUS 2   14 12 -18   -     2069   FORTUS 2 - DESTATEC 2 16 -3 -19   -        
  2034 SETA 2 - WAP IN 2   18 12 -18   -     2070   WAP IN 2 - SETA 2 18 -4 -19   -        
  2035 NOAD 1 - RED STARS 2 10 12 -18   -     2071   RED STARS 2 - NOAD 1 19 -4 -19   -        
  2036 LEUDAL 2 - FORTUS 3   17 12 -18   -     2072   FORTUS 3 - LEUDAL 2 16 -4 -19   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Stan Evers   0     0   1 0                         1 12,5%                        
  Ronald Hanssen 0       2 0 1                         3 37,5%                        
  Stan Geelen         0 0 2                           2 33,3%                        
  Roel Janssen   0     0 1                             1 16,7%                        
  Pedro Kessels 0     1 2 2 0                         5 50,0%                        
  Ruben Lampe inv.             1                         1 50,0%                        
                                                                       
  dubbel bovenin 0     0 0 0 0                         0 0,0%                        
  dubbel onderin 0     1 0 1 1                         3 60,0%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  LEUDAL 2   9 4 0   5 2 1                         21 6              
  RED STARS 2 4 6 8 7 8   7                         40 3              
  NOAD 1   10 7 10   10 6                           43 2              
  FORTUS 3   0   2 3 0 2                           7 9              
  FORTUS 2   10   2 9 10 4 9                         44 1              
  DESTATEC 2 0     2 5 6 3                         16 7              
  WAP IN 2   6 3 8 1   8                           26 5              
  WESTA 1   1 4 3   0 4                           12 8    
  SETA 2     6 7 8 2 8                           31 4              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  RED STARS 2 Speellocatie: Zuidsingel 2a, sportpark de Wetteling, Venray, 0478-583232            
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                    
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591              
                                           
  LEUDAL 2   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-491667                    
    Speelavond: Maandag 20.15 uur                    
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102                  
                                           
  NOAD 1   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver Telefoon: 077-4741130                
    Wedstrijdleider:   René Teeuwen 077-4746074   teeuwenr@ziggo.nl              
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur                
                         
  FORTUS 3   Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3074409                    
  FORTUS 2   Speelavond: Maandag en dinsdag 20.00 uur                  
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223                
                     
  SETA 2   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189        
    Speelavond: dinsdag & donderdag 20.00 uur            
    Wedstrijdleider: Gerard Bodelier - gerard.bodelier@gmail.com, 06-37005534        
               
  WAP IN 2   Speellocatie: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum, 0478-531518              
    Speelavond: Maandag of donderdag 20.15 uur. Team 1 4x op dinsdag Kessel 20.30 uur                
    Wedstrijdleider: Jack Lensen - jackenineke@ziggo.nl, 0478-532770 / 06-23629076                
                                           
  WESTA 1   Speellocatie: Kloosterlaan 6b, Wessem,            
    Speelavond: Maandag 20.30 uur            
      Wedstrijdleider: Jan Creemers - secretariaat@westa.nl, 06-11927310