KLASSE 7 recreanten 6                                        
                                         
  7001 SETA 9 - LEUDAL 3   19 -9 -17 6 - 4   7029   LEUDAL 3 - SETA 9 -8 -1 -18 5 - 5      
  7002 KONINGSLUST 2 - BATAVE 4   11 -9 -17 9 - 1   7030   BATAVE 4 - KONINGSLUST 2 -4 -1 -18 0 - 10          
  7003 DESTATEC 6 - TTC 3     13 -9 -17 3 - 7   7031   TTC 3   - DESTATEC 6 -9 -1 -18 10 - 0                    
  7004 ZWALOCOM 5 - ZWALOCOM 4 31 10 -17 7 - 3   7032   ZWALOCOM 4 - ZWALOCOM 5 22 -2 -18 5 - 5                    
                                                           
  7005 ZWALOCOM 5 - LEUDAL 3   -3 -10 -17 4 - 6   7033   LEUDAL 3 - ZWALOCOM 5 15 -1 -18 5 - 5                  
  7006 ZWALOCOM 4 - SETA 9   28 -9 -17 3 - 7   7034   SETA 9   - ZWALOCOM 4 30 -1 -18 6 - 4                  
  7007 TTC 3 - KONINGSLUST 2 -3 -10 -17 5 - 5   7035   KONINGSLUST 2 - TTC 3 15 -1 -18 5 - 5                  
  7008 BATAVE 4 - DESTATEC 6   28 -9 -17 9 - 1   7036   DESTATEC 6 - BATAVE 4 24 -1 -18 4 - 6                  
                                                           
  7009 SETA 9 - TTC 3   10 -10 -17 4 - 6   7037   TTC 3   - SETA 9 20 -2 -18 3 - 7      
  7010 BATAVE 4 - ZWALOCOM 4 12 -10 -17 2 - 8   7038   ZWALOCOM 4 - BATAVE 4 15 -2 -18 10 - 0          
  7011 DESTATEC 6 - LEUDAL 3   11 -10 -17 0 - 10   7039   LEUDAL 3 - DESTATEC 6 -5 -2 -18 7 - 3                  
  7012 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 5 -9 -10 -17 6 - 4   7040   ZWALOCOM 5 - KONINGSLUST 2 20 -2 -18 7 - 3                  
                                                           
  7013 SETA 9 - BATAVE 4   31 -10 -17 10 - 0   7041   BATAVE 4 - SETA 9 -1 -3 -18 0 - 10          
  7014 ZWALOCOM 5 - DESTATEC 6   24 -10 -17 10 - 0   7042   DESTATEC 6 - ZWALOCOM 5 -7 -3 -18 2 - 8          
  7015 ZWALOCOM 4 - KONINGSLUST 2 -2 -11 -17 3 - 7   7043   KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 4 26 -2 -18 1 - 9                  
  7016 LEUDAL 3 - TTC 3   23 -10 -17 6 - 4   7044   TTC 3   - LEUDAL 3 27 -2 -18 2 - 8                  
                                                           
  7017 KONINGSLUST 2 - SETA 9   13 -11 -17 5 - 5   7045   SETA 9   - KONINGSLUST 2 13 -3 -18 5 - 5          
  7018 LEUDAL 3 - BATAVE 4   13 -11 -17 9 - 1   7046   BATAVE 4 - LEUDAL 3 29 -3 -18 1 - 9          
  7019 DESTATEC 6 - ZWALOCOM 4 15 -11 -17 0 - 10   7047   ZWALOCOM 4 - DESTATEC 6 22 -3 -18 10 - 0                  
  7020 TTC 3 - ZWALOCOM 5 14 -11 -17 5 - 5   7048   ZWALOCOM 5 - TTC 3 13 -3 -18 10 - 0                  
                                                           
  7021 SETA 9 - ZWALOCOM 5 28 -11 -17 3 - 7   7049   ZWALOCOM 5 - SETA 9 -3 -4 -18 7 - 3                  
  7022 BATAVE 4 - TTC 3   30 -11 -17 1 - 9   7050   TTC 3   - BATAVE 4 -3 -4 -18 10 - 0              
  7023 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 6   27 -11 -17 10 - 0   7051   DESTATEC 6 - KONINGSLUST 2 -4 -4 -18 0 - 10              
  7024 ZWALOCOM 4 - LEUDAL 3   30 -11 -17 4 - 6   7052   LEUDAL 3 - ZWALOCOM 4 23 -4 -18 4 - 6              
                                                           
  7025 DESTATEC 6 - SETA 9   13 -12 -17 0 - 10   7053   SETA 9   - DESTATEC 6 17 -4 -18 8 - 2      
  7026 ZWALOCOM 5 - BATAVE 4   12 -12 -17 10 - 0   7054   BATAVE 4 - ZWALOCOM 5 26 -4 -18 0 - 10      
  7027 LEUDAL 3 - KONINGSLUST 2 11 -12 -17 2 - 8   7055   KONINGSLUST 2 - LEUDAL 3 16 -4 -18 4 - 6              
  7028 TTC 3 - ZWALOCOM 4 12 -12 -17 7 - 3   7056   ZWALOCOM 4 - TTC 3 19 -4 -18 4 - 6              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Jack Lausen   2               2 1 2     2           9 90,0%                        
  Paul Boonen       0   0 0   0 0 0 0   0 0           0 0,0%                        
  Remi Huibers   0 1 0 0 0 0   0   0 0                 1 5,6%                        
  Samer Sadek             0                         0 0,0%                        
  Anja Heijman   0     0     0 0   1   0 0             1 7,1%                        
  Berry Vleugels             0                         0 0,0%                        
  Anja Baets   0 0 0     0         0 0   0           0 0,0%                        
  Ben Lampe     0 0 0 0 0   0 1     0 0 0           1 5,0%                        
  Wilma Holthuijsen   0   0 0   0   0     0 0             0 0,0%                        
  dubbel bovenin 1 0 0 0 0 0   0 1 0 0 0 0 0           2 15,4%                        
  dubbel onderin 0 0 0 0 0 0   0 0 1 0 0 0 0           1 7,7%                        
                                                       
                                     
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  SETA 9   6 7 4 10 5 3 10 5 6 7 10 5 3 8           89 2              
  KONINGSLUST 2 9 5 6 7 5 10 8 10 5 3 1 5 10 4           88 3              
  DESTATEC 6 3 1 0 0 0 0 0 0 4 3 2 0 0 2           15 8              
  ZWALOCOM 5 7 4 4 10 5 7 10 5 5 7 8 10 7 10           99 1 KAMPIOEN            
  ZWALOCOM 4 3 3 8 3 10 4 3 5 4 10 9 10 6 4           82 5              
  TTC 3   7 5 6 4 5 9 7 10 5 3 2 0 10 6           79 6              
  BATAVE 4   1 9 2 0 1 1 0 0 6 0 0 1 0 0           21 7              
  LEUDAL 3   4 6 10 6 9 6 2 5 5 7 8 9 4 6           87 4              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  DESTATEC Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag en vrijdag 20.30uur, woensdag team 6 en 7 om 20,15 uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                         
  BATAVE 4   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                  
    Speelavond: Donderdag 19.15 uur                  
    Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh - martinvanknippenbergh@gmail.com, 077-4772030, 06-51899873        
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  KONINGSLUST Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde, 077 8508959    
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                      
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215                
                         
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv,    
    Speelavond: Lottum: Dinsdag 20.15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur                
    Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613                
                         
  TTC   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 077-3738417          
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur            
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-52115330        
                   
  LEUDAL   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102