KLASSE 5 recreanten 5                                        
                                         
  5001 BATAVE 2 - TTC 2   14 -9 -17 9 - 1   5037   TTC 2   - BATAVE 2 -9 -1 -18 5 - 5      
  5002 DESTATEC 5 - NOAD 3   5 -1 -18 9 - 1   5038   NOAD 3   - DESTATEC 5 11 -1 -18 2 - 8          
  5003 SETA 5 - SETA 6   17 -9 -17 6 - 4   5039   SETA 6   - SETA 5 -9 -1 -18 5 - 5                    
  5004 ZWALOCOM 2 - ARMADA 5   14 -9 -17 4 - 6   5040   ARMADA 5 - ZWALOCOM 2 10 -1 -18 8 - 2                    
                                                         
  5005 KONINGSLUST 1 - BATAVE 2   18 -9 -17 5 - 5   5041   BATAVE 2 - KONINGSLUST 1 18 -1 -18 3 - 7                  
  5006 TTC 2 - DESTATEC 5   26 -9 -17 1 - 9   5042   DESTATEC 5 - TTC 2 19 -1 -18 10 - 0                  
  5007 NOAD 3 - SETA 5   21 -9 -17 5 - 5   5043   SETA 5   - NOAD 3 18 -1 -18 6 - 4                  
  5008 SETA 6 - ZWALOCOM 2 19 -9 -17 4 - 6   5044   ZWALOCOM 2 - SETA 6 18 -1 -18 3 - 7                  
                                                         
  5009 KONINGSLUST 1 - TTC 2   -2 -10 -17 8 - 2   5045   TTC 2   - KONINGSLUST 1 30 -1 -18 2 - 8      
  5010 DESTATEC 5 - ARMADA 5   -6 -10 -17 10 - 0   5046   ARMADA 5 - DESTATEC 5 29 -1 -18 0 - 10          
  5011 NOAD 3 - ZWALOCOM 2 -5 -10 -17 7 - 3   5047   ZWALOCOM 2 - NOAD 3 -1 -2 -18 4 - 6                  
  5012 SETA 5 - BATAVE 2   -3 -10 -17 10 - 0   5048   BATAVE 2 - SETA 5 -1 -2 -18 6 - 4                  
                                                         
  5013 TTC 2 - SETA 5   17 -10 -17 1 - 9   5049   SETA 5   - TTC 2 -6 -2 -18 9 - 1          
  5014 SETA 6 - KONINGSLUST 1 10 -10 -17 3 - 7   5050   KONINGSLUST 1 - SETA 6 -5 -2 -18 6 - 4          
  5015 ARMADA 5 - NOAD 3   16 -10 -17 7 - 3   5051   NOAD 3   - ARMADA 5 -8 -2 -18 7 - 3                  
  5016 ZWALOCOM 2 - DESTATEC 5   12 -10 -17 1 - 9   5052   DESTATEC 5 - ZWALOCOM 2 16 -2 -18 10 - 0                  
                                                         
  5017 ARMADA 5 - TTC 2   25 -10 -17 7 - 3   5053   TTC 2   - ARMADA 5 -6 -3 -18 1 - 9          
  5018 KONINGSLUST 1 - DESTATEC 5   23 -10 -17 2 - 8   5054   DESTATEC 5 - KONINGSLUST 1 -9 -3 -18 6 - 4          
  5019 SETA 5 - ZWALOCOM 2 24 -10 -17 6 - 4   5055   ZWALOCOM 2 - SETA 5 -8 -3 -18 3 - 7                  
  5020 BATAVE 2 - SETA 6   -2 -11 -17 6 - 4   5056   SETA 6   - BATAVE 2 27 -2 -18 6 - 4                  
                                                         
  5021 ARMADA 5 - SETA 5   -7 -11 -17 6 - 4   5057   SETA 5   - ARMADA 5 12 -3 -18 3 - 7                  
  5022 SETA 6 - TTC 2   -7 -11 -17 5 - 5   5058   TTC 2   - SETA 6 20 -3 -18 7 - 3              
  5023 ZWALOCOM 2 - KONINGSLUST 1 -9 -11 -17 3 - 7   5059   KONINGSLUST 1 - ZWALOCOM 2 12 -3 -18 9 - 1              
  5024 NOAD 3 - BATAVE 2   -9 -11 -17 5 - 5   5060   BATAVE 2 - NOAD 3 15 -3 -18 1 - 9              
                                                         
  5025 ARMADA 5 - BATAVE 2   22 -11 -17 5 - 5   5061   BATAVE 2 - ARMADA 5 29 -3 -18 6 - 4      
  5026 KONINGSLUST 1 - SETA 5   20 -11 -17 9 - 1   5062   SETA 5   - KONINGSLUST 1 27 -3 -18 4 - 6      
  5027 DESTATEC 5 - SETA 6   -1 -12 -17 10 - 0   5063   SETA 6   - DESTATEC 5 27 -3 -18 0 - 10              
  5028 TTC 2 - NOAD 3   13 -3 -18 4 - 6   5064   NOAD 3   - TTC 2 12 -4 -18   -                
                                                         
  5029 ARMADA 5 - KONINGSLUST 1 27 -11 -17 6 - 4   5065   KONINGSLUST 1 - ARMADA 5 -9 -4 -18 10 - 0              
  5030 ZWALOCOM 2 - TTC 2   -7 -12 -17 7 - 3   5066   TTC 2   - ZWALOCOM 2 10 -4 -18 4 - 6              
  5031 NOAD 3 - SETA 6   -7 -12 -17 5 - 5   5067   SETA 6   - NOAD 3 -3 -4 -18 2 - 8              
  5032 BATAVE 2 - DESTATEC 5   30 -11 -17 0 - 10   5068   DESTATEC 5 - BATAVE 2 -6 -4 -18 9 - 1      
                                             
  5033 SETA 6 - ARMADA 5   12 -12 -17 3 - 7   5069   ARMADA 5 - SETA 6 18 -4 -18 5 - 5      
  5034 KONINGSLUST 1 - NOAD 3   26 -2 -18 8 - 2   5070   NOAD 3   - KONINGSLUST 1 19 -4 -18   -        
  5035 SETA 5 - DESTATEC 5   12 -12 -17 1 - 9   5071   DESTATEC 5 - SETA 5 20 -4 -18 8 - 2      
  5036 BATAVE 2 - ZWALOCOM 2 14 -12 -17 8 - 2   5072   ZWALOCOM 2 - BATAVE 2 19 -4 -18   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
  Ruben Lampe     2 2 2 2   2 2 2 2 2 2 2 2   2 2 2   30 100,0%                        
  Marco Vogelaar   1 2 2 1   2 2 2 1 2 2 2 1   2 1 1   24 80,0%                        
  Ben Cuijpers                                         0 79,0%                        
  Maurice Hendrickx   2 2 2 1   2 2 2 2 2 2 2 2   2 2 2   29 96,7%                        
  Linda Roeffen Cox   2 2 1 2   2 2 1 2 2 2 2 0   2 2 1   25 83,3%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 47,6%                        
                                            0 #DEEL/0!                        
                                            0 #DEEL/0!                        
  dubbel bovenin   1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1   1 1 1   15 100,0%                        
  dubbel onderin   1 1 1 1   1 1 1 0 1 1 1 0   1 1 1   13 86,7%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  BATAVE 2   9 5 0   6 5 5 0 8 5 3 6   4 1 6 1     64 6              
  DESTATEC 5 9 9 10 9 8   10 10 9 8 10 10 10 6   10 9 8   145 1 KAMPIOEN            
  SETA 5   6 5 10 9 6 4 1   1 5 6 4 9 7 3 4   2   82 3              
  ZWALOCOM 2 4 6 3 1 4 3   7 2 2 3 4 0 3 1   6     49 8              
  ARMADA 5   6   0 7 7 6 5 6 7 8   0 3 9 7 4 0 5   80 4              
  SETA 6   4 4   3 4 5 0 5 3 5 7   4 6 3 0 2 5   60 7              
  NOAD 3   1 5 7 3   5 6 5 2 2 4 6 7   9   8     70 5              
  TTC 2   1 1 2 1 3 5 4 3   5 0 2 1 1 7   4     40 9              
  KONINGSLUST 1   5 8 7 2 7 9 4 8   7 8 6 4 9 6 10     100 2              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  KONINGSLUST 1 Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde        
    Wedstrijdleider, Ans Smit 077-4653698, joanssmits@home.nl   Telefoon: 077 � 8508959            
    Speelavond: Maandag 20.45 uur              
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier, 06-37005534, gerard.bodelier@gmail.com
     
         
         
                                           
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv, 077-4631613
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20,15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@g
               
                   
                   
                   
                     
  NOAD 3   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver Telefoon: 077-4741130              
    Wedstrijdleider:   René Teeuwen 077-4746074   teeuwenr@ziggo.nl              
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur                
                                       
  DESTATEC  Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
           
           
                       
  ARMADA 5 Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst Telefoon: 06-21616513            
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands            
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur              
                                       
  BATAVE 2   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo                    
      Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh 077-4772030, 06-51899873 martinvanknippenbergh@gmail.com        
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur                    
                           
  TTC 2   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen Telefoon: 077-3738417                
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld 06-52115330 rob@famophetveld.com          
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur