KLASSE 3 recreanten 2                                        
                                         
  3001 DESTATEC 2 - BATAVE 1   11 -9 -17 9 - 1   3037   BATAVE 1 - DESTATEC 2 11 -1 -18 2 - 8      
  3002 TTC 1 - RED STARS 3 26 -9 -17 5 - 5   3038   RED STARS 3 - TTC 1 -5 -1 -18 7 - 3          
  3003 NOAD 2 - VETA 2   11 -9 -17 7 - 3   3039   VETA 2   - NOAD 2 -9 -1 -18 5 - 5                    
  3004 ARMADA 3 - ARMADA 2   11 -9 -17 5 - 5   3040   ARMADA 2 - ARMADA 3 10 -1 -18 7 - 3                    
                                                         
  3005 VENLO 2 - DESTATEC 2   18 -9 -17 2 - 8   3041   DESTATEC 2 - VENLO 2 19 -1 -18 4 - 6                  
  3006 BATAVE 1 - TTC 1   21 -9 -17 4 - 6   3042   TTC 1   - BATAVE 1 16 -1 -18 7 - 3                  
  3007 RED STARS 3 - NOAD 2   29 -9 -17 5 - 5   3043   NOAD 2   - RED STARS 3 15 -1 -18 4 - 6                  
  3008 VETA 2 - ARMADA 3   19 -9 -17 6 - 4   3044   ARMADA 3 - VETA 2 22 -1 -18 5 - 5                  
                                                         
  3009 VENLO 2 - BATAVE 1   -9 10 -17 5 - 5   3045   BATAVE 1 - VENLO 2 -1 -2 -18 7 - 3      
  3010 TTC 1 - ARMADA 2   -3 10 -17 7 - 3   3046   ARMADA 2 - TTC 1 29 -1 -18 3 - 7          
  3011 RED STARS 3 - ARMADA 3   -6 10 -17 3 - 7   3047   ARMADA 3 - RED STARS 3 31 -1 -18 9 - 1                  
  3012 NOAD 2 - DESTATEC 2   -2 10 -17 3 - 7   3048   DESTATEC 2 - NOAD 2 -2 -2 -18 9 - 1                  
                                                         
  3013 BATAVE 1 - NOAD 2   12 10 -17 6 - 4   3049   NOAD 2   - BATAVE 1 19 -2 -18 6 - 4          
  3014 VETA 2 - VENLO 2   17 10 -17 5 - 5   3050   VENLO 2 - VETA 2 19 -2 -18 6 - 4          
  3015 ARMADA 2 - RED STARS 3 16 10 -17 7 - 3   3051   RED STARS 3 - ARMADA 2 29 -3 -18 5 - 5                  
  3016 ARMADA 3 - TTC 1   11 10 -17 3 - 7   3052   TTC 1   - ARMADA 3 20 -2 -18 8 - 2                  
                                                         
  3017 ARMADA 2 - BATAVE 1   25 10 -17 4 - 6   3053   BATAVE 1 - ARMADA 2 -8 -3 -18 7 - 3          
  3018 VENLO 2 - TTC 1   23 10 -17 8 - 2   3054   TTC 1   - VENLO 2 27 -2 -18 6 - 4          
  3019 NOAD 2 - ARMADA 3   23 10 -17 3 - 7   3055   ARMADA 3 - NOAD 2 -5 -3 -18 6 - 4                  
  3020 DESTATEC 2 - VETA 2   23 10 -17 8 - 2   3056   VETA 2   - DESTATEC 2 10 -4 -18 4 - 6                  
                                                         
  3021 NOAD 2 - ARMADA 2   -6 11 -17 6 - 4   3057   ARMADA 2 - NOAD 2 14 -3 -18 6 - 4                  
  3022 VETA 2 - BATAVE 1   20 -3 -18 6 - 4   3058   BATAVE 1 - VETA 2 -9 11 -17 5 - 5              
  3023 ARMADA 3 - VENLO 2   -6 11 -17 5 - 5   3059   VENLO 2 - ARMADA 3 19 -3 -18 8 - 2              
  3024 RED STARS 3 - DESTATEC 2   10 11 -17 2 - 8   3060   DESTATEC 2 - RED STARS 3 16 -3 -18 9 - 1              
                                                         
  3025 ARMADA 2 - DESTATEC 2   22 11 -17 7 - 3   3061   DESTATEC 2 - ARMADA 2 26 -3 -18 7 - 3      
  3026 VENLO 2 - NOAD 2   13 11 -17 6 - 4   3062   NOAD 2   - VENLO 2 16 -4 -18 2 - 8      
  3027 TTC 1 - VETA 2   14 11 -17 5 - 5   3063   VETA 2   - TTC 1 27 -3 -18 3 - 7              
  3028 BATAVE 1 - RED STARS 3 16 12 -17 7 - 3   3064   RED STARS 3 - BATAVE 1 30 -3 -18 3 - 7              
                                                         
  3029 ARMADA 2 - VENLO 2   29 11 -17 6 - 4   3065   VENLO 2 - ARMADA 2 -9 -4 -18 6 - 4              
  3030 ARMADA 3 - BATAVE 1   27 11 -17 7 - 3   3066   BATAVE 1 - ARMADA 3 -5 -4 -18 7 - 3              
  3031 RED STARS 3 - VETA 2   14 12 -17 4 - 6   3067   VETA 2   - RED STARS 3 -3 -4 -18 7 - 3              
  3032 DESTATEC 2 - TTC 1   -1 12 -17 6 - 4   3068   TTC 1   - DESTATEC 2 -3 -4 -18 6 - 4      
                                             
  3033 VETA 2 - ARMADA 2   12 12 -17 8 - 2   3069   ARMADA 2 - VETA 2 23 -3 -18   -        
  3034 VENLO 2 - RED STARS 3 21 -3 -18 5 - 5   3070   RED STARS 3 - VENLO 2 20 -4 -18   -        
  3035 NOAD 2 - TTC 1   22 -1 -18 3 - 7   3071   TTC 1   - NOAD 2 24 -4 -18   -        
  3036 DESTATEC 2 - ARMADA 3   15 12 -17 8 - 2   3072   ARMADA 3 - DESTATEC 2 23 -4 -18   -        
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                
                                                                     
                                            0                          
  Henk Kok     2 1   2 2   2   2   2     2 2       17 94,4%                        
  Ronald Hanssen 1   1   1   1 1 0 0 0 2     2 2 2     13 54,2%                        
  Stan Evers   2 2     2   1 2 2   1 1       1 1     15 75,0%                        
  Roel Janssen     1     2 1 1     2 0         0 1     8 50,0%                        
  Stan Geelen   2   2     1 0 0 2   2       2         11 68,8%                        
  Younes Abbas  2 2 2     2     2 2   2     2   1     17 94,4%                        
                                                                       
  dubbel bovenin 1 1 0   0 1 0 1 1 1 0 1     1 1 1     10 71,4%                        
  dubbel onderin 1 0 1   1 1 0 0 1 1 1 1     0 1 0     9 64,3%                        
                                                       
                                     
                            totaal     plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  DESTATEC 2 9 8 7   8 8 3 6 8 8 4 9   6 9 7 4     104 1 KAMPIOEN            
  TTC 1   5 6 7 7 2   5 4 7 3 7 7 8 6   7 6     87 2              
  NOAD 2   7 5 3 4 3 6 4   3 5 4 1 6 4 4 2       61 8              
  ARMADA 3   5 4 7 3 7 5   7 2 3 5 9 2 6 2   3     70 6              
  ARMADA 2   5   3 7 4 4 7 6 2 7   3 5 3 6 3 4     69 7              
  VETA 2   3 6   5 2 6 5 6 8 5 5   4 4 5 3 7     74 5              
  RED STARS 3 5 5 3 3   2 3 4 5 7 6 1 5   1 3 3     56 9              
  BATAVE 1   1 4 5 6 6 4 7 3   2 3 7 4 7 5 7 7     78 4    
  VENLO 2     2 5 5 8 5 6 4 5   6 3 6 4 8 8 6     81 3              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur (team 6 woensdag 20.15 uur)
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  RED STARS 3 Speellocatie: Zuidsingel 2a, sportpark de Wetteling, Venray, 0478-583232            
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                    
    Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591              
                                           
  TTC 1   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen Telefoon: 077-3738417                  
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld 06-52115330 rob@famophetveld.com                  
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                  
                                             
  NOAD 2   Speellocatie: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver Telefoon: 077-4741130                
    Wedstrijdleider:   René Teeuwen 077-4746074   teeuwenr@ziggo.nl              
    Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur                    
                           
  ARMADA    Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 06-21616513                      
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur                      
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407                
                     
  VENLO 2   Speellocatie: Rijnbeekstraat 4 Venlo   Telefoon: 06-34763828          
    Wedstrijdleider: Jesse Massop   jesse.massop@hotmail.com          
    Speelavond: Maandag 20.15 uur          
               
  VETA 2   Speellocatie: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden                    
    Wedstrijdleider: Joep Janssen 077-3546009 competitieleiderveta@home.nl                
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                                
                                         
  BATAVE 1   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo          
    Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh 077-4772030, 06-51899873 martinvanknippenbergh@gmail.com          
      Speelavond: Donderdag 19.15 uur