KLASSE 7 recreanten 7                                        
                                         
  7001 SETA 9 - LEUDAL 4   13 -9 -16 3 - 7   7029   LEUDAL 4 - SETA 9 9 -1 -17 10 - 0      
  7002 KONINGSLUST 2 - BATAVE 3   12 -9 -16 9 - 1   7030   BATAVE 3 - KONINGSLUST 2 12 -1 -17 1 - 9          
  7003 ZWALOCOM 4 - TTC 3     22 -9 -16 7 - 3   7031   TTC 3   - ZWALOCOM 4 3 -1 -17 3 - 7                    
  7004 DESTATEC 7 - DESTATEC 6   14 -9 -16 7 - 3   7032   DESTATEC 6 - DESTATEC 7 11 -1 -17 7 - 3                    
                                                           
  7005 DESTATEC 7 - LEUDAL 4   28 -9 -16 5 - 5   7033   LEUDAL 4 - DESTATEC 7 30 -1 -17 9 - 1                  
  7006 DESTATEC 6 - SETA 9   5 -10 -16 8 - 2   7034   SETA 9   - DESTATEC 6 17 -1 -17 6 - 4                  
  7007 TTC 3 - KONINGSLUST 2 27 -9 -16 5 - 5   7035   KONINGSLUST 2 - TTC 3 16 -1 -17 4 - 6                  
  7008 BATAVE 3 - ZWALOCOM 4 29 -9 -16 0 - 10   7036   ZWALOCOM 4 - BATAVE 3 24 -1 -17 4 - 6                  
                                                           
  7009 SETA 9 - TTC 3   11 -10 -16 3 - 7   7037   TTC 3   - SETA 9 7 -2 -17 8 - 2      
  7010 BATAVE 3 - DESTATEC 6   13 -10 -16 6 - 4   7038   DESTATEC 6 - BATAVE 3 8 -2 -17 4 - 6          
  7011 ZWALOCOM 4 - LEUDAL 4   18 -10 -16 9 - 1   7039   LEUDAL 4 - ZWALOCOM 4 13 -2 -17 1 - 9                  
  7012 KONINGSLUST 2 - DESTATEC 7   10 -10 -16 8 - 2   7040   DESTATEC 7 - KONINGSLUST 2 15 -2 -17 4 - 6                  
                                                           
  7013 SETA 9 - BATAVE 3   1 -11 -16 6 - 4   7041   BATAVE 3 - SETA 9 23 -2 -17 2 - 8          
  7014 DESTATEC 7 - ZWALOCOM 4 26 -10 -16 4 - 6   7042   ZWALOCOM 4 - DESTATEC 7 -9 -3 -17 5 - 5          
  7015 DESTATEC 6 - KONINGSLUST 2 2 -11 -16 1 - 9   7043   KONINGSLUST 2 - DESTATEC 6 20 -2 -17 6 - 4                  
  7016 LEUDAL 4 - TTC 3   24 -10 -16 1 - 9   7044   TTC 3   - LEUDAL 4 21 -3 -17 7 - 3                  
                                                           
  7017 KONINGSLUST 2 - SETA 9   14 -11 -16 9 - 1   7045   SETA 9   - KONINGSLUST 2 21 -3 -17 3 - 7          
  7018 LEUDAL 4 - BATAVE 3   21 -11 -16 9 - 1   7046   BATAVE 3 - LEUDAL 4 16 -3 -17 1 - 9          
  7019 ZWALOCOM 4 - DESTATEC 6   15 -11 -16 10 - 0   7047   DESTATEC 6 - ZWALOCOM 4 15 -3 -17 3 - 7                  
  7020 TTC 3 - DESTATEC 7   22 -11 -16 6 - 4   7048   DESTATEC 7 - TTC 3 15 -3 -17 4 - 6                  
                                                           
  7021 SETA 9 - DESTATEC 7   29 -11 -16 2 - 8   7049   DESTATEC 7 - SETA 9 5 -4 -17 2 - 8                  
  7022 BATAVE 3 - TTC 3   1 -12 -16 2 - 8   7050   TTC 3   - BATAVE 3 4 -4 -17 7 - 3              
  7023 KONINGSLUST 2 - ZWALOCOM 4 28 -11 -16 5 - 5   7051   ZWALOCOM 4 - KONINGSLUST 2 13 -4 -17 10 - 0              
  7024 DESTATEC 6 - LEUDAL 4   30 -11 -16 5 - 5   7052   LEUDAL 4 - DESTATEC 6 10 -4 -17 8 - 2              
                                                           
  7025 ZWALOCOM 4 - SETA 9   19 -1 -17 5 - 5   7053   SETA 9   - ZWALOCOM 4 18 -4 -17 0 - 10      
  7026 DESTATEC 7 - BATAVE 3   14 -12 -16 9 - 1   7054   BATAVE 3 - DESTATEC 7 20 -4 -17 8 - 2      
  7027 LEUDAL 4 - KONINGSLUST 2 12 -12 -16 3 - 7   7055   KONINGSLUST 2 - LEUDAL 4 24 -4 -17 10 - 0              
  7028 TTC 3 - DESTATEC 6   13 -12 -16 8 - 2   7056   DESTATEC 6 - TTC 3 19 -4 -17 5 - 5              
                                                     
                                           
                                               
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14           TOT. PERC.                
                                                                     
                                                                       
  Linda Roeffen Cox 2 2   2 2 2 2 2 1 2 3 2 2 2           26 95,0%                        
  Ashley Derks   2 1 1 1 2 2 2   0 1 1 1               14 63,6%                        
  Paul Boonen   2   0 0 0   2           0 0           4 28,6%                        
  Anja Baets   0       0 2   0 0 0   0 0 0           2 11,1%                        
  Marcel Roeffen   0 0                                 0 0,0%                        
  Ben Lampe             1 1 0 0   0   0 0           2 14,3%                        
  Berrie Vleugels inv   1           0       0               1 16,7%                        
  Anja Heijman inv.       0           0                   0 0,0%                        
  Jack Lausen inv.     1                                 1 50,0%                        
  dubbel bovenin 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 1 1 0 0           8 57,1%                        
  dubbel onderin 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0           3 21,4%                        
                                                       
                                     
                            totaal plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14                                
  SETA 9   3 2 3 6 1 2 5 0 6 2 8 3 8 0           49 7              
  KONINGSLUST 2 9 5 8 9 9 5 7 9 4 6 6 7 0 10           94 2              
  ZWALOCOM 4 7 10 9 6 10 5 5 7 4 9 5 7 10 10           104 1 KAMPIOEN            
  DESTATEC 7 7 5 2 4 4 8 9 3 1 4 5 4 2 2           60 5              
  DESTATEC 6 3 8 4 1 0 5 2 7 4 4 4 3 2 5           52 6              
  TTC 3   3 5 7 9 6 8 8 3 6 8 7 6 7 5           88 3              
  BATAVE 3   1 0 6 4 1 2 1 1 6 6 2 1 3 8           42 8              
  LEUDAL 4   7 5 1 1 9 5 3 10 1 9 3 9 8 0           71 4              
                                                             
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                
                                       
  DESTATEC Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag en vrijdag 20.30uur, woensdag team 6 en 7 om 20,15 uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
       
             
             
                     
  BATAVE 3   Speellocatie: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo,                  
    Speelavond: Donderdag 19.15 uur                  
    Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh - martinvanknippenbergh@gmail.com, 077-4772030, 06-51899873        
                                           
  SETA   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 077-4673189
Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941
     
         
         
                                           
  KONINGSLUST Speellocatie: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde, 077 8508959    
    Speelavond: Maandag 20.45 uur                      
    Wedstrijdleider: Ans Smits - joanssmits@home.nl, 077-4653698 / 06-25326215                
                     
  ZWALOCOM Speellocatie: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv,    
    Speelavond: Lottum: Dinsdag 20.15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur                
    Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn - gerdyoetlottum@gmail.com, 077-4631613                
                     
  TTC   Speellocatie: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen, 077-3738417          
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur            
    Wedstrijdleider: Rob op het Veld - rob@famophetveld.com, 06-52115330        
               
  LEUDAL   Speellocatie: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel, 0475-496102              
    Speelavond: Maandag 20.15 uur              
    Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels - rienycauven@msn.com, 0475-496102