KLASSE 2 recreanten 2                                        
                                         
  2001 ARMADA 1 - PANNINGEN 1 10- okt 12 8 - 2   2037   PANNINGEN 1 - ARMADA 1 07- jan 13 3 - 7      
  2002 DESTATEC 2 - T'BELKE 1   10- sept 12 5 - 5   2038   T'BELKE 1 - DESTATEC 2 08- jan 13 6 - 4          
  2003 VETA 1 - SETA 2     04- sept 12 9 - 1   2039   SETA 2   - VETA 1 08- jan 13 7 - 3                    
  2004 WESTA 1 - RED STARS 1 03- sept 12 4 - 6   2040   RED STARS 1 - WESTA 1 11- jan 13 10 - 0                    
                                                         
  2005 T'BELKE 1 - RED STARS 1 25- sept 12 3 - 7   2041   RED STARS 1 - T'BELKE 1 25- jan 13 6 - 4                  
  2006 VETA 1 - WESTA 1   25- sept 12 9 - 1   2042   WESTA 1 - VETA 1 14- jan 13 2 - 8                  
  2007 HELDEN 2 - ARMADA 1   20- sept 12 3 - 7   2043   ARMADA 1 - HELDEN 2 21- jan 13 9 - 1                  
  2008 SETA 2 - DESTATEC 2   18- sept 12 6 - 4   2044   DESTATEC 2 - SETA 2 14- jan 13 4 - 6                  
                                                           
  2009 RED STARS 1 - PANNINGEN 1 05- okt 12 6 - 4   2045   PANNINGEN 1 - RED STARS 1 28- jan 13 2 - 8      
  2010 WESTA 1 - T'BELKE 1   01- okt 12 5 - 5   2046   T'BELKE 1 - WESTA 1 29- jan 13 6 - 4          
  2011 ARMADA 1 - VETA 1   01- okt 12 5 - 5   2047   VETA 1   - ARMADA 1 05- feb 13 6 - 4              
  2012 DESTATEC 2 - HELDEN 2   26- okt 12 6 - 4   2048   HELDEN 2 - DESTATEC 2 31- jan 13 1 - 9                  
                                                           
  2013 PANNINGEN 1 - WESTA 1   15- okt 12 9 - 1   2049   WESTA 1 - PANNINGEN 1 18- feb 13 4 - 6          
  2014 T'BELKE 1 - ARMADA 1   23- okt 12 4 - 6   2050   ARMADA 1 - T'BELKE 1 18- feb 13 6 - 4          
  2015 VETA 1 - DESTATEC 2   06- nov 12 9 - 1   2051   DESTATEC 2 - VETA 1 01- mrt 13 4 - 6                  
  2016 SETA 2 - HELDEN 2   16- okt 12 5 - 5   2052   HELDEN 2 - SETA 2 21- feb 13 4 - 6                  
                                                           
  2017 PANNINGEN 1 - T'BELKE 1   29- okt 12 5 - 5   2053   T'BELKE 1 - PANNINGEN 1 05- mrt 13 3 - 7          
  2018 HELDEN 2 - VETA 1   01- nov 12 1 - 9   2054   VETA 1   - HELDEN 2 12- mrt 13 9 - 1          
  2019 ARMADA 1 - SETA 2   29- okt 12 6 - 4   2055   SETA 2   - ARMADA 1 12- mrt 13 6 - 4                  
  2020 DESTATEC 2 - RED STARS 1 09- nov 12 3 - 7   2056   RED STARS 1 - DESTATEC 2 15- mrt 13 8 - 2                  
                                                           
  2021 SETA 2 - PANNINGEN 1 04- dec 12 5 - 5   2057   PANNINGEN 1 - SETA 2 18- mrt 13 6 - 4                  
  2022 ARMADA 1 - DESTATEC 2   12- nov 12 7 - 3   2058   DESTATEC 2 - ARMADA 1 22- mrt 13 2 - 8              
  2023 RED STARS 1 - VETA 1   16- nov 12 2 - 8   2059   VETA 1   - RED STARS 1 26- mrt 13 8 - 2              
  2024 WESTA 1 - HELDEN 2   12- nov 12 5 - 5   2060   HELDEN 2 - WESTA 1 21- mrt 13 8 - 2              
                                                           
  2025 PANNINGEN 1 - DESTATEC 2   24- sept 12 9 - 1   2061   DESTATEC 2 - PANNINGEN 1 05- apr 13 6 - 4      
  2026 T'BELKE 1 - SETA 2   20- nov 12 7 - 3   2062   SETA 2   - T'BELKE 1 02- apr 13 4 - 6      
  2027 HELDEN 2 - RED STARS 1 22- nov 12 2 - 8   2063   RED STARS 1 - HELDEN 2 05- apr 13 9 - 1              
  2028 WESTA 1 - ARMADA 1   19- nov 12 1 - 9   2064   ARMADA 1 - WESTA 1 03- apr 13 8 - 2              
                                                       
  2029 PANNINGEN 1 - HELDEN 2   03- dec 12 9 - 1   2065   HELDEN 2 - PANNINGEN 1 11- apr 13 2 - 8      
  2030 T'BELKE 1 - VETA 1   27- nov 12 1 - 9   2066   VETA 1   - T'BELKE 1 09- apr 13 8 - 2      
  2031 SETA 2 - RED STARS 1 27- nov 12 5 - 5   2067   RED STARS 1 - SETA 2 12- apr 13 7 - 3      
  2032 DESTATEC 2 - WESTA 1   30- nov 12 3 - 7   2068   WESTA 1 - DESTATEC 2 08- apr 13 4 - 6              
                                                       
  2033 VETA 1 - PANNINGEN 1 11- dec 12 7 - 3   2069   PANNINGEN 1 - VETA 1 22- apr 13 3 - 7              
  2034 HELDEN 2 - T'BELKE 1   13- dec 12 5 - 5   2070   T'BELKE 1 - HELDEN 2 16- apr 13 5 - 5              
  2035 SETA 2 - WESTA 1   18-- dec 12 9 - 1   2071   WESTA 1 - SETA 2 15- apr 13 3 - 7              
  2072 RED STARS 1 - ARMADA 1   14- dec 12 5 - 5   2036   ARMADA 1 - RED STARS 1 19- apr 13 3 - 7              
                                                       
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   TOT. PERC.                        
                                                                     
                                            0                          
                                            0                          
  Henk Kok   1 1               1 1 2 0 1 1   2     10 55,6%                        
  Roel Janssen     1 2 0 0 0 0 1   1 2 2 1 0   1 2     13 46,4%                        
  Ronald Hanssen 1 0 1 0 1 1   0     0 2   0 0 1       7 29,2%                        
  Stan Evers   0   1 1 1 0 0 2   1 0   2 0 1 2 1     12 42,9%                        
  Maud Ruyten   1 1 2 0 0 1 1 0   1   2 1   0 1 0     11 39,3%                        
  Susanne Crommentuijn (inv)             0                         0 0,0%                            
  dubbel bovenin 1 0 0 0 0 1 0 0   0 0 1 0 1 0 0 0     4 25,0%                            
  dubbel onderin 1 1 0 0 1 0 0 0   0 1 0 0 0 0 1 0     5 31,3%                            
                                     
                            totaal†††† plaats                
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18                        
  ARMADA 1   8 7 5 6 6 7 9   5 7 9 4 6 4 8 8   3   102 3              
  DESTATEC 2 5 4 6 1 3 3 1 3   4 4 9 4 2 2 6 6     63 7              
  VETA 1   9 9 5 9 9 8   9 7 3 8 6 6 9 8   8 7   120 1 Kampioen            
  WESTA 1   4 1 5 1   5 1 7 1 0 2 4 4   2 2 4 3   46 9 Degredatie            
  RED STARS 1 6 7 6   7 2 8 5 5 10 6 8   8 2 9 7 7   103 2              
  SETA 2   1 6   5 4 5 3 5 9 7 6   6 6 4 4 3 7   81 5              
  T'BELKE 1   5 3 5 4 5   7 1 5 6 4 6 4 3   6 2 5   71 6              
  PANNINGEN 1 2   4 9 5 5 9 9 3 3   2 6 7 6 4 8 3   85 4              
  HELDEN 2     3 4 5 1 5 2 1 5   1 1 4 1 8 1 2 5   49 8              
                                                             
                                         
                         
                                       
  club   adres                                    
                                       
  DESTATEC 2 Speellocatie: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal), 06-25516416
Speelavond: Maandag, woensdag (20.30uur) en vrijdag 20.30uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein - s.klein@home.nl, 0475-326484
           
               
         
                   
  ARMADA 1   Speellocatie: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst, 077-3738307/3829407              
    Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur, donderdag 20.45 uur              
    Wedstrijdleider: Rik Wijnands - rikwijnands@hetnet.nl, 077-3738307/3829407              
                   
  VETA 1   Speellocatie: Gymzaal, Kloosterstraat 18, Velden, 077-3546009              
    Speelavond: Dinsdag 20.00 uur                
    Wedstrijdleider: Joep Janssen - competitieleiderveta@home.nl, 077-3546009              
                   
  SETA 2   Speellocatie: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum, 06-20448941            
    Speelavond: dinsdag en donderdag 20.00 uur                    
    Wedstrijdleider: Hans Cloostermans - hans@cloostermans.nl, 06-20448941            
             
  HELDEN 2   Speellocatie: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden, 077-3074643 / 06-23976223            
    Speelavond: Dinsdag (team 1 en 4) en donderdag (team 2 en 3) 20.15 uur          
    Wedstrijdleider: Frans Dorssers - fransdorssers@hetnet.nl, 077-3074643 / 06-23976223          
               
  WESTA 1   Speellocatie: Kloosterlaan 6b, Wessem, 06-11927310              
    Speelavond: Maandag 20.30 uur            
    Wedstrijdleider: Jan Creemers - jhcreemers@home.nl, 06-11927310              
                   
  T'BELKE 1   Speellocatie: Gemeenschapshuis De Hamar, Hamarplein 2 Belfeld, 077-4745297            
    Speelavond: Dinsdag 20.45 uur            
    Wedstrijdleider: Josť Smets - smetskes@home.nl, 077-4745297            
               
  PANNINGEN 1 Speellocatie: Min. Calsstraat 3, Panningen, 077-3076064                        
    Speelavond: Maandag 20.00 uur                                
    Wedstrijdleider: Harrie Stammen - stammen@home.nl, 077-3076064                    
                 
  RED STARS 1 Speellocatie: Kiosk 1, Venray, 06-45478843 0478-511591              
    Speelavond: Vrijdag 20.00 uur                
      Wedstrijdleider: Leo Manders - lmanders@home.nl, 06-45478843 0478-511591