COMPETITIE NAJAAR 2015

NAS online           Zaalindeling                      

 

competitie bulletin            Bardienstrooster                   

 

                                                                                                                                            Senioren 1 2e klasse A        

                                                                                                                                            Remy Wijnands, Henk Kok

                                                                                                                                            Ron Piepers, Bjorn Peters

 

 

 

 

 

                                                                                                                                            Senioren 2 3e klasse A                                       

                                                                                                                                            Jessica Konings, Yvonne Crommentuijn

                                                                                                                                            Femke Huibers, Edwin Ransz, Mark Heijman

                                                                                                           

 

 

 

                                                                                                           

                                                                                                                                            Senioren 3 4e klasse C 

                                                                                                                                            Pedro Kessels, Ben Cuypers,

                                                                                                                                            Marco Vogelaar, Nadine Leppers

                                                                                                                                            Raoul Heijman reserve

 

 

                                                                                                           

                                                                                                                                            Senioren 4 5e klasse A

                                                                                                                                            Ruben Lampe, Rene Nijssen

                                                                                                                                            Jan Jacobs, Ashley Derks

                                                                                                                                            Astrid van Cruchten reserve

                                                                                                           

 

                                                                                           

                                                                                          

 

                                                                                        Jeugd 1 3e klasse A

                                                                                        Job Heijman, Rob Piepers                   

 

 

 

 

                                                                                        

                                                                                        Jeugd 2 4e klasse A

                                                                                        Niels Perriens, Brian Smeets

                                                 

                                                                                                            

                                                                                                            

 

                                                                                        Jeugd  3 4e klasse A     

                                                                                        Charlize Peeters, Sem Bonten.                   

                                                                                        Thijs Beurskens                     

 

 

                                                                                                             

                                                                                        Jeugd 4 4e klasse B

                                                                                        Tuur Masolijn, Tom Bremmers,

                                                                                        Wouter Bremmers

 

 

 

 

   

                                                                                        Jeugd  5 5e klasse C

                                                                                        Brandon Jakobs, Fre Ottenheijm

 

 

 

 

                                                                                       

 

                                                                                        Jeugd 6 5e klasse B

                                                                                        Joashua Walenbergh, Kars Keppers,

                                                                                        Nowel Dingelstad

 

 

 

 

                                                                                        Jeugd 7 5e klasse A

                                                                                        Sophie Kessels, Jewel Smith,

                                                                                        Sydney Hofman

 

 

 

 

                                                                                                                                                                  

                RECREANTEN COMPETITIE

                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                     Recreanten 1 1e klasse                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                     Hanh Sanders, Marlie Crommentuijn,

                                                                                                                                                                                                     Mutong Niu, Remy Wijnands,

                                                                                                                                                                                                     Susanne Crommentuijn.

 

 

                                                                                                                                                                                                    Recreanten 2 2e klasse       

                                                                                                                                                                                                    Henk Kok, Stan Evers, 

                                                                                                                                                                                                    Ronald Hanssen, Roel Janssen,

                                                                                                                                                                                                    Maud Ruyten, Stan Geelen

                                                                                                                                                                     

                   

 

                                                                                                                                                                                                    Recreanten 3 4e klasse       

                                                                                                                                                                                                    Pedro Kessels, Ron Piepers.

                                                                                                                                                                                                    Leo Hanssen, Jan Hendriks,

                                                                                                                                                                                                    Michel Vogelaar,

 

 

                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                    Recreanten 4 4e klasse  

                                                                                                                                                                                                    Raoul Heijman, Peter v.d. Velden, 

                                                                                                                                                                                                    Femke Huibers, Astrid v. Cruchten,

                                                                                                                                                                                                    Siegfried Klein,

 

                                                                                                                                           

 

                                                                                                                                                                                                    Recreanten 5 5e klasse                           

                                                                                                                                                                         Marco Vogelaar,  Kim Doensen,

                                                                                                                                                                                                    Ruben Lampe, Remzi Naryapragi,

                                                                                                                                                                                                    Mark Heijman, Jan Jacobs, Rene Nijssen.

                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                               

 

 

 

                                                                                                                                                                                                    Recreanten 6 7e klasse

                                                                                                                                                                                                    Monique Beurskens, Jack Lausen, 

                                                                                                                                                                                                    Remi Huibers, Anja Heijman, 

                                                                                                                                                                                                    Huub van Lieshout, Wilma Holthuijsen

 

 

 

                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                     Recreanten 7 7e klasse

                                                                                                                                                                                                     Linda Roeffen Cox, Petra Boonen Engelen

                                                                                                                                                                                                     Samer Sadek, Paul Boonen, Ashley Derks,

                                                                                                                                                                                                     Berrie Vleugels, Anja Baets,

                                                                                                                                                                                                     Nancy Smith, Wiel Piepers, Lotte van Ree

                                                                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor andere uitslagen van de recreanten competitie kijk op www.recreanten-competitie.nl

Voorjaarscompetitie 2015

Najaarscompetitie 2014

Voorjaarscompetitie 2014

Najaarscompetitie 2013

Voorjaarscompetitie 2013

Najaarscompetitie 2012

Voorjaarscompetitie 2012

Najaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2011

Voorjaarscompetitie 2011

Najaarscompetitie 2010

Voorjaarscompetitie 2010

Najaarscompetitie 2009

Voorjaarscompetitie 2009

Najaarscompetitie 2008

Voorjaarscompetitie 2008

Najaarscompetitie 2007

Voorjaarscompetitie 2007

Najaarscompetitie 2006