indeling trainingen   maandag start 28 augustus                              
      van 19.00 tot 20.15 uur          
Maandag                  
Trainers   Spelers              
                 
Remy Wijnands Bremmers Wouter            
Henk Kok   Masolijn Tuur                          
    Bonten Sem                        
    Bremmers Tom                        
    Piepers Rob                            
    Heijman Job                            
    Jakobs Brandon                            
    Smeets Brian                          
    Ottenheijm Fre                         
    Walenbergh Joshua                        
    Julicher Teun                        
    Roost Ian                        
    Kessels Sophie                      
                                   
Dinsdag     dinsdag start 29 augustus                        
      van 19.00 tot 20.15 uur                            
Dinsdag                            
Trainers   Spelers                                
                                   
Raoul Heijman Kloeg Jomaro                    
Jessica Konings Bosch Bianca                        
    Frencken Charlotte                          
    Rolfes Jessy                        
    Cruchten van Sten                          
    Wijnands Jenna                          
    Frenken Michelle                        
                                 
                                   
                                   
Dinsdag     dinsdag start  29 augustus                          
      van 20.15 tot 21.45 uur                          
Dinsdag                                  
Trainers   Spelers                            
                             
Raoul Heijman Derks Ashley                      
Jessica Konings Klein Siegfried                      
    Evers Stan                    
    Janssen Roel            
    Meuter Roland            
    Heijman Mark            
    Goor van Marylou            
    Hanssen Ronald            
    Vogelaar Michel            
    Ransz Edwin            
    Geelen Stan            
    Hanssen Leo            
    Hendrickx Maurice            
    Lieshout van Huub            
    Heijman Raoul            
    Hendriks Jan            
    Cremers Jolanda          
    Vogelaar Marco            
    Lampe Ruben            
    Bonten Sem            
    Roeffen Linda            
    Sanders-Lê Hanh             
                 
indeling trainingen   woensdag start  30 augustus        
      van 19.00 tot 20.00 uur        
Woensdag                
Trainers   Spelers            
               
                       
Marlie Crommentuijn                
hulptrainers   Kloeg Jomaro                
Anja Baets   Bosch Bianca        
    Frencken Charlotte        
    Rolfes Jessy        
    Cruchten van Sten              
    Wijnands Jenna              
    Frenken Michelle              
                 
                 
                 
indeling trainingen   woensdag start  30 augustus        
      van 20.15 tot 21.30 uur        
Woensdag                
Trainers   Spelers            
                 
Marlie Crommentuijn Lampe Ben          
    Ree van de Lotte          
    Boonen Paul          
    Killaars Suzanne          
    Holthuijsen Wilma          
    Sadek Samer          
    Roeffen-Cox Linda          
    Derks Ashley          
    Heijman Anja          
    Lausen Jack          
    Baets Geraedts Anja          
    Lieshout van Huub          
    Huibers Remi          
    Vleugels Berrie          
    Roeffen  Marcel          
           
           
             
indeling trainingen   donderdag start 31 augustus    
      van 19.00 tot 20.30 uur      
Donderdag                
Trainers   Spelers            
           
Astrid v. Cruchten                    
Ron Piepers   Masolijn Tuur            
    Bremmers Tom              
    Piepers Rob      
    Heijman Job      
    Jakobs Brandon      
    Ottenheijm Fre         
    Jullicher Teun        
    Kessels Sophie        
    Roost Ian        
             
             
                 
indeling trainingen   donderdag start 31 augustus        
      van  20.30 tot 22.15 uur          
Donderdag                      
Trainers   Spelers              
                     
Astrid v. Cruchten Heijman Job          
    Crommentuijn Marlie                  
    Cruchten van Astrid          
    Piepers Ron           
    Crommentuijn Susanne                        
    Cuijpers Ben                  
    Crommentuijn  Yvonne                  
    Huibers Femke              
    Konings Jessica          
    Kok Henk          
    Peeters Bjorn          
    Wijnands Remy          
    Kessels Pedro          
    Niu Mutong          
    Abbas Younes          
    Piepers Rob          
    Jakobs Brandon          
    Ottenheijm Fre           
               
spelers van de donderdag kunnen ook op de dinsdag trainen als er plaats is.          
             
               
           
vrijdag              
recreantencompetitie vanaf 20,30 uur              
                   
als er 1 team thuis speelt is er ook vrij spelen.